Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 paź 2008, 14:58

Slonko cos milczy, wiec moze sie zaczelo cos? Ja mam jakies depresyjne stany, na zmiane mi sie plakac i smiac chce :/ nie przywyklam do spedzania takiej ilosci czasu w domu, nie dosc ze mialam 2 kierunki studiow, to jeszcze prace i kurs jednoczesnie, pozniej slub, mieszkanie a teraz nagle spokoj.. i to czekanie mnie zabija :/ ehh no i chyba dzis zly dzien - upieklam babke i smakuje jak omlet, jest plaska i chyba zakalec w srodku :/ ale i tak zjadlam 1/4 ;(( mam nadzieje, ze nic nam nie bedzie ale nie moglam sie powstrzymac!

Adia przesliczne malenstwo :) taki idealny niemowlaczek :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 paź 2008, 17:10

Moze slonko na porodowce juz, bo cichutko cos? nic nie pisze :ico_oczko: nic trzymamy za nia kciuki by juz sie rozpakowala albo byla w trkcie :ico_oczko: Nie jestem pewna ale jutro ma chyba isc do szpitala ? a moze mi sie wydaje ze gdzies to przeczytalam :ico_olaboga: Tak czy siak Slonko powodzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

02 paź 2008, 19:05

adia śliczny maluszek :ico_brawa_01: ja już też nie mogę się doczekać mojego łobuziaka, wczoraj cały dzień tak mnie męczyły skurcze że mój mężulek zastanawiał się czy nie jechać na porodówkę,w niedzielę mam się stawić na izbie przyjęć i zobaczymy co z tego wyniknie,na razie cieszę się ostatnimi zakupami :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 paź 2008, 19:14

ale był dziś zwariowany dzień............ w ogóle cały tydzień jest jakiś szalony......... byłam dziś na porodówce żeby dowiedzieć się co i jak i w sumie dobrze bo są dwa wejścia do szpitala........ więc miałabym trochę ganiania...........
jutro piątek... ufff

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

02 paź 2008, 19:40

[quote="adia26"]Slonko cos sie zpowiada? pamietasz ze kiedys mialysmumy zaklad ja chcialam rodzic 25 wrzesnia ty chyba ok. 20 ??? Prawda mi sie prawie udalo dotrzymac terminu :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: ,a ty cos mi sie tu spóźniasz :ico_haha_01: :ico_haha_01: quote] kochana po pierwsze to przecudny ten twój maluszek taki słodki . A pozatym no ładnie sie tak smiac ze mnie ty kochana masz już stres porodowy za sobą a ja ciągle czkema :ico_placzek: narazie mam tylko jakieś skórcze ale zani sie zaczną już koniec i nic się nie rozwija :ico_placzek:
Dzieewczyny ja dostałam zaproszenie na sobote do porodu :) znajoma położna ma dyżur i powiedziała ze rano sex gorąca kompiel a potem jeszcze prawdziwa kawa i jestem gotowa :-D :-D jak sie sprawdzi to wam dam znać :-D
Nie było mnie cały dzionek bo miałam kłopot z połączeniem z netem , a wy już mnie na porodówce widziałyscie nie ma tak dobrze :ico_nienie:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 paź 2008, 20:21

Dzieewczyny ja dostałam zaproszenie na sobote do porodu :) znajoma położna ma dyżur i powiedziała ze rano sex gorąca kompiel a potem jeszcze prawdziwa kawa i jestem gotowa jak sie sprawdzi to wam dam znać
trzymamy kciuki zeby sie udalo :ico_haha_02:
Ja tylko na chwilke wpadlam bo jakos nie mialąm czasu, byłam na wycieczce z mezusiem, troszku sie odstresowałam, szum weselny ucichl goscie pojechali, wiec teraz moge zajac sie przygotowaniem psychicznym do porodu :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 paź 2008, 20:50

, a wy już mnie na porodówce widziałyscie nie ma tak dobrze :ico_nienie:
kochana bo my zyczymy ci jak najlepiej :-D Trzymamy mocno za ciebie a ja szczegolnie bo nastepna jestem w kolejce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko: przynajmniej tak bym chciala
wiec teraz moge zajac sie przygotowaniem psychicznym do porodu
no a ja to juz jestem gotowa i co ? i czekam :ico_olaboga: i martwie sie ze ta moja dzidzia sie zasiedzi bo kompletnie nic sie nie dzieje :ico_placzek: wy to juz jakies skurczyki pojedyncze bolesci a umnie cisza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 paź 2008, 21:07

u mnie tez cisza :/ termin na sobote wlasnie - ale kolezanka mowi, ze w ogole nie miala zadnych oznak, zadnych skurczy przepowiadajacych, pojechala do szpitala na KTG, a po godzinie skurcze co 3 minuty :O i po 4 godzinach dzieciaczek juz byl :) wiec moze to dobry znak ze narazie nie czuc zbyt wiele? :P

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 paź 2008, 21:30

no a ja to juz jestem gotowa i co ? i czekam i martwie sie ze ta moja dzidzia sie zasiedzi bo kompletnie nic sie nie dzieje wy to juz jakies skurczyki pojedyncze bolesci a umnie cisza
no ja to nie mialam zdnych skurczow jeszcze, jedynie te w ktorych twardnieje brzuszek, ale one sa bezbolesne, wiec tak naprpawde nie mam zielonego pojecia jak to bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 paź 2008, 21:31

yoanna, oj kochana no to fejowsko by bylo jak bysmy i my tak mialy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no to trzymam za nas :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość