Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 paź 2008, 12:23

slonko2008, maluszkowi dobrze w twoim brzuszku, a jak wszystko ok jest - to to najwazniejsze!!! a telefony no coz... :ico_sorki: nic nie poradzisz. Moze wylacz telefon jak cie bardzo wkurzaja, bo dzowniacy tez cie bedzie denerwowac! :ico_olaboga:
Teraz dopiero widze jak bardzo sie czeka na malenstwo. Teraz widze ile razy kogos denerwowalam telefonami itd... :ico_olaboga: no ale coz... tak to juz jest.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 paź 2008, 12:33

witajcie moje Terminatorki!!!!
wczoraj byłam na wizycie u polskiego gina-jedyny sposób żeby czegos się dowiedzieć o dziecku, poza tym czy bije mu serce :ico_noniewiem: bo w irlandii nic wiecej nie sprawdzaja w trakcie badania :ico_oczko:
Mój Synek jest chudziutki, ale długi. Według obliczeń z wielkosci brzuszka wazy 3 kg, ale ponoć więcej, przez to że jest bardzo dlugi i tu usg może się mylić. Ma idealinie wstawiona główkę-lekarz stwierdził że niektórym kobietom dopiero w trakcie porodu dziecko schodzi tak głęboko w miednicę. Jak zwykle było kupę śmiechu, bo ten mój Kropek ma ADHD i jest w ciągłym ruchu, strzela niesamowite miny i prawie bez przerwy manipuluje coś łapkami przy swoim nosie :-D zupełnie jak Tatuś :ico_oczko: ma okrągłą twarzyczkę zupełnie jak ja-gdyby patrzec tylko na jego twarz, można by stwierdzić że grubasek z niego :ico_oczko:
Z innych newsów-mam już rozwarcie na wiecej niż 1 palec, szyjka miekka i wszystko właściwie gotowe. Lekarz zaproponował mi masaż szyjki macicy, żeby troche przyśpieszyć sprawę. Powiem tylko tyle-bolało jak cholera...efektem jest wypadanie czopa. Od wczoraj wypadło mi juz tego sporo...poza tym okropne bóle brzucha-takie jak w 1 dzień @....no nic...ponoć powinnam sie wyrobić w ciągu tygodnia :ico_sorki:
naprawdę mi już ciężko.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 paź 2008, 13:27

mówiłam ze masaż szyjki jest okropny.... a jeszcze jak robią go podczas skurczu........ koszmar totalny!!!!!!!! przeżyłam coś takiego i to kilka razy z małą......

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 13:30

Witajcie!
Miszka, kochana juz nie moge sie doczekac zeby tam sie juz wlaczyc :ico_oczko:
(Dana u mnie tez dziewczynka - prawdopodobnie Nina, ale zobaczymy czy tatus zaakceptuje, bo imiona nam sie zmienialy kilkukrotnie przez cala ciaze :)
Supereczek ładniutkie imię :-) Naszej sie imie wogole nie zmienialo od kad sie dowiedzielismy ze dziewczynka, to w trojke zadecydowalismy jednoglosnie w szoku bylam jak kazdy z nas powiedzial to samo imie zgodna rodzinka :ico_brawa_01:
betka, z dzika rozkosza oddamy wam paleczke tylko zebysmy w terminie sie wszystkie rozpakowaly bez poslizgu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale czy nasze bejbiki beda takiego samego zdanie? :ico_noniewiem: Daj Boze :ico_sorki: :ico_sorki:
a już dzisiaj po zakupach i śniadanku dzisiaj zanowu nic :ico_placzek: czekam dalej na małego aż wkoncu bedzie chiał zobaczyć mamusie
On mamusie napewno che zobaczyc tyle ze w mamuni jest mu lepiej bezpieczniej i wie ze nigdzie mu sie nie oddalisz wiec chlopczyk mysli intensywnie o wyjsciu ale zal mu jego m1 :ico_oczko: No ale kochaniutka u ciebie to w kazdej chwili moze sie cos zaczac :ico_oczko:
Powiem tylko tyle-bolało jak cholera...efektem jest wypadanie czopa. Od wczoraj wypadło mi juz tego sporo...poza tym okropne bóle brzucha-takie jak w 1 dzień @....no nic...ponoć powinnam sie wyrobić w ciągu tygodnia
To ty kochana juz tez lada chwila i bedziesz z malenstwe ale ci super :ico_brawa_01:
No a ja to pewnie przeznosze z jakis tydzien jak tak dalej bedzie :ico_placzek: Mam nadzieje ze u mnie bedzie wszystko nagle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 paź 2008, 13:39

wiecie co u mnie chyba poród blisko bo strasznie śpiąca, zmęczona na wolnych obrotach jestem, uświadomiłam sobie że przy pierwszym porodzie było tak samo........zbieram siły

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 paź 2008, 14:57

zirca jak ja ci zazdroszcze, wyglada na to ze juz niedlugo kropeczek bedzie z toba :ico_haha_01: moze bedziesz pierwsza pazdziernikowa mamuska :-)
Za niedługo opuszczamy pazdzernik i wchodzimy na wspolny temat z wrzesniowymi dzieciaczkami :-) Chyba ze urodze w listopadzie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 paź 2008, 15:55

Moja szyjka niby byla za miekka, ryzyko przedwczesnego porodu, straszyli straszyli i co? Jak tak dalej pojdzie to jeszcze na wywolywanie pojdziemy, a nie sadze zeby Ninie sie to spodobalo :[

btw: Zirca ale Ci dobrze :) nie ma to jak urodzic kilka dni przed terminem, a nie czekac i czekac, termin minie, a tu dalej czekanie, zwariowac idzie :/ no wiec czekamy na Kropka :) za kilka dni juz pewnie ktoras z nas bedzie po :) albo Slonko, albo Zirca, albo Dana albo my :) oby!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 18:57

yoanna, kochana najlepiej jedna po drugiej w kolejnosci i bez ociagania sie naszych malenstw :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2008, 20:46

Zirca ale super kropka juz nie dlugo bedziesz tulic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: yoanna, dana, Słonko :ico_brawa_01: czekamy na was na nowm wątku, pewnie bedzimy sie spotykac ok. 3 w nocy tak nam maluchy dadza popalic moj dzis marudzi :ico_noniewiem: wiec posiedze pewnie w salonie do rana buziaki i spokonej nocki :ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-10-03, 20:49 ]
a i bym zapomniala dziekuje za komplementy o mojej kluseczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 paź 2008, 10:18

witam stawiam :ico_kawa: :ico_tort: wpadłam tylko zobaczyć co u was i mykam na zakupy :-D musze Jarkowi zapełnić lodówke :-D :-D zeby miał co jeść jak mnie nie będzie ( ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć :ico_placzek: )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość