Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 paź 2008, 09:59

Sylwia.O., DLATEGO JA SIE PODDALAM I MALY SPI Z NAMI, BO NIE MAM SILY DO NIEGO TAK WSTAWAC... A TAK WYCIAGAM CYCA I SPIE... GOrzej bedzie z odzwyczajeniem ... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

taką to tylko :wpale:
:ico_brawa_01: tak to juz bywa z tesciowymi... moja tez probowala z takimi tekstami, ale moja juz wyszkolona i wie, ze ja sie z nia nie cackam, tylko mowie, ze glupoty gada i juz :-) :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 paź 2008, 10:27

Sylwia.O., DLATEGO JA SIE PODDALAM I MALY SPI Z NAMI, BO NIE MAM SILY DO NIEGO TAK WSTAWAC... A TAK WYCIAGAM CYCA I SPIE... GOrzej bedzie z odzwyczajeniem ...
Anuszka ja tez się poddałam dlatego. Z Kuba te z spałam i nie bylo poblemu żeby go oduczyć. Może dlatego że Kuba i teraz też Julka zasypiają wieczorem w swoim łożeczku dopiero w nocy do mnie trafiają. Potem z czasem coraz żadziej się budził i juz spal sam. mam nadzieję że i z Julią tak będzie.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 paź 2008, 11:13

Sylwia.O., sliczne zdjęcie Julci!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez się bede martwic dopiero wtedy jak maly podrosnie, na razie musze jakos sie wysypiac w miare, bo maly juz taki agar i łobuz, że zaczynam nie nadazac :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 paź 2008, 11:16

AAAAAA i musze się pochwaliś. Julka zaczęła raczkować :ico_brawa_01: . Jak do tej pory to pelzała a na czworakach stala i przebierala nogami i nie mogła załapać że to i raczkami trzeba a dzisiaj już ladnie przeszła na czworakach spory kawałek. Także z tej okazji stawiam wszystkim :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 paź 2008, 12:14

Brawo!!!!!! :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-03, 13:52 ]
DZIEWCZYNY, ILE RAZY NA DOBĘ WASZE DZIECI JEDZA MLEKO Z BUTLI I W JAKICH ILOSCIACH??????????????

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 paź 2008, 14:02

Sylwia.O., brawo dla Julci, ja z chęcią :ico_zdrowko: łyknę, ślicznie wyszła na tym zdjęciu, taka roześmiana.
Anuszka, Zuzia teraz je tylko w nocy raz 150ml mleka bez kleiku, oraz 2 razy dziennie kaszkę bo powinny być 3 posiłki mleczne.
Asiu, nie przejmuj się Zuzia też jeszcze nie ma ząbków, a im później wyjdą tym będą lepiej zmineralizowane i zdrowsze. Mi lekarz powiedział, żeby do 9 miesiąca dać jej spokój z zębami, więc przestałam ich wypatrywać. Jak wyjdą to napewno zobaczę :ico_haha_01:
A co z naszą imprezą?? Dziś piątek, więc trzeba by zaszaleć :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 paź 2008, 14:17

DLATEGO JA SIE PODDALAM I MALY SPI Z NAMI, BO NIE MAM SILY DO NIEGO TAK WSTAWAC... A TAK WYCIAGAM CYCA I SPIE... GOrzej bedzie z odzwyczajeniem ...
tak jak ja nawet czasem nie pamietam ile razy ciumkałcyca bo daje mu na spiąco
Julka zaczęła raczkować
super :ico_brawa_01:
Także z tej okazji stawiam wszystkim
chetnie tyle ze ja cherbatę z cytryną i miodem bo znów mnie rozłożyło :ico_zly: mąż jest w domu ma wolne to sie przespałam godzine troszke lepiej ale ten potworny katar mnie wykonczy :ico_chory:
Asiu, nie przejmuj się Zuzia też jeszcze nie ma ząbków, a im później wyjdą tym będą lepiej zmineralizowane i zdrowsze. Mi lekarz powiedział, żeby do 9 miesiąca dać jej spokój z zębami, więc przestałam ich wypatrywać. Jak wyjdą to napewno zobaczę
moja mama mi mówi ze dłuzej beda :-)
A co z naszą imprezą?? Dziś piątek, więc trzeba by zaszaleć
no to trzeba sie zgadac na wieczór jak dzieciaczki beda spac to sobie popijemy i poplotkujemy moze na jakis inny temat :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 paź 2008, 14:31

A co z naszą imprezą?? Dziś piątek, więc trzeba by zaszaleć
ja się pisze tylko przyjde jak dzieciaki pójdą spać czyli około 21-22

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 paź 2008, 15:39

Mąż poszedł z Frankiem na spacer z przymusu bo rano mu zrobiłam jazde że ja chora jestem i musze sie wszystkim zająć i dzieckiem i obiadem zakupami itp. a on jak chory to leży i udaje strasznie chorego i ja jeszcze koło niego tańcze :ico_zly: . A ja jak mam być zdrowa jak trzeba z Frankiem na spacer wyjśc nawey jak leje bo on w dzień mi w domu nie uśnie tylko na dworze :ico_zly: i nie zdążyłam sie wykurować ostatnio a już znowu jestem przeziebiona :ico_placzek: kupiłam sobie dziś oscillolococilum może pomoże a jak nie to trzeba iść po antybiotyk :ico_olaboga: .
Wiec leże sobie teraz i leniuchuje z laptopkiem w łózku :-) :ico_haha_01: mam jakąś godzinke odpoczynku.

Sylwia Julcia śliczna blondyneczka tak jak mój franek tez blondyn :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-03, 15:44 ]
DZIEWCZYNY, ILE RAZY NA DOBĘ WASZE DZIECI JEDZA MLEKO Z BUTLI I W JAKICH ILOSCIACH??????????????
_________________
ja Ci nie pomogę bo Franek z butli to tylko herbatke lub soczek a kaszke łyzeczką raz dziennie czasem dwa razy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 paź 2008, 16:03

Anuszka dzieki, Marcys ok, jest kochany, tylko te nocki nadal do bani :ico_olaboga:

jak mi sie uda to tez zajrze wieczorkiem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość