Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 paź 2008, 08:16

hej dziewczynki
ja mialam juz pobudke dzisiaj o 5.30 :ico_spanko:
wczoraj polozylam Szymona wczesniej spac bo strasznie marudzil i o 19.00 juz smacznie sobie spal wiec nie dziwne ze mnie obudzil o tak wczesnej porze/.
wczoraj o 21.00 pojechalismy ogladac mieszkanko i.......MAMY JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak sie ciesze. w poniedzialek dostaniemy klucze na przeprowadzke :ico_haha_01:
wplacilam 100f zaliczki bo facet mowil ze ma jeszcze innych interesantow na to mieszkanie i ze jak wplace zaliczke to bedzie moje no to my szybko do domku po kaske a on na nas czekal:)\

dzisiaj jade na spotkanie polskich mam w Liverpoolu
i musze jeszcze zadzwonic o 9.00 odwolac spotkanie w sprawie ogladania innego mieszkania...jeju juz sie nie moge doczekac wyprowadzki
teraz musze kupic kompa i zamowic neta, bo przeciez nie dam rady zyc bez łącza www :-D

ula super fotki! w jakim programie robisz te ramki?

Kocura Bura, no teraz w niedziele pewnie tez pojedziemy bo jak juz wiemy ze mamy gdzie mieszkac to trzeba kompletowac brakujace rzeczy :-D

eSKa, e tam nie ma mnie co podziwiac ja po prostu wiem ze musze to wszystko zrobic i tak brne do przodu, ciesze sie ze wszystko sie zaczyna ukladac tak jak mialo byc!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 paź 2008, 13:48

eSKa jestem w szoku :-D Umiesz przepowiadac przyszlosc czy jak?? Masz rewelacyjne przeczucia,ktore sie sprawdzaja :-D Bo i owszem domek kupilismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja jestem strasznie, strasznie zadowolona. Tylko najprawdopodobniej przeprowadzka dopiero w przyszlym roku, ale co tam. Nie mam fotek na razie, ale zrobie jak tylko bedzie okazja.

Spoznione zyczenia dla mojego kochanego Benia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Mam teraz malo czasu wiec tylko tak w skrocie co u nas. Niestety wyniki Jasia wciaz sa niezbyt dobre, to znaczy nadal ma gronkowca,ale na szczescie nie wychodza mu juz nowe wrzody a stare ladnie sie goja, ale ma bardzo duzo blizn na pleckach. Myslalam ze pojedziemy w przyszlym tygodniu do Polski, ale przypomnialam sobie ze nasze paszporty sa na polcji, bo musza nam nowe wizy wbic i nonono blada. Ja tez robilam sobie testy i na szczescie nie jestem nosicielem gronkowca. Humor ogolnie mam paskudny, od 3 tygodni mam okres :ico_zly: Niby tak jakby go nie bylo ale jest... Jak juz minal 2 tydzien okresu to przestalam lykac tabletki anty a on dalej nie znikl, nie wiemczy to normalne na samym poczatku lykania tabsow?? To drugie opakowanie,przy pierwszym wszystko bylo ok... I teraz nie wiem czy dobrze zrobilam zeprzestalam brac...
K. od poniedzialku w Polsce, w sprawach firmowych, na Mazury go wywialo, a na szczescie dzis juz wraca. Ciekawe co mi przywiezie :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 paź 2008, 14:26

Hej Kochane.
Spóźnione życzenia dla Benia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dużo,dużo radości i zdrówka.
Eve gratulacje moje że macie wreszcie to mieszkanko,super :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia :-D
Dominisia pisze:eSKa jestem w szoku :-D Umiesz przepowiadac przyszlosc czy jak??
mamy jasnowidza na wątku :-D może jeszcze co do mnie masz jakiś przeczucie,hihi :-D Dominisia super że kupiliście domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się razem z tobą a czemu dopiero za rok przeprowadzka,ja bym chyba niewytrzymała :-D Dobrze że Jasiowi niewychodzą wrzody,tfu tfu,oby tak dalej.

No a u mnie trochę zaczęło się gmatwać.Z przeprowadzą już załatwione,Ł załatwił.No chyba żeczywiście mu było głupio po tym co powiedział,na drugi dzień mnie przepraszał :-D Tylko ze z Kacperkiem i bagażami to jadę dopiero za tydzień w niedziele zaraz napisze dlaczego.Dzwoniłam wczoraj do SZCZ. żeby się zapytać czy skończyli już remont i czy mogę się wprowadzić no i remont skończony ale jeszcze kuchenki niepodłączone :ico_zly: i wogóle się okazało że niema kuchni w boksie tylko są na korytarzu :ico_zly: taka wściekła chodziłam wczoraj,miało być inaczej :ico_nienie: No i jadę sama we wtorek na zajęcia i zobaczę jak to wszystko wygląda i jak będzie źle to będę pisać o przeniesienie do innego :ico_noniewiem: najbardziej przezywam że nie będzie mnie przy Kacperku dwa dni :ico_placzek: :ico_placzek:

Ula ty jesteś boska wiesz :-D ja tam niewidze żeby ten tort był wcześniej zepsuty :-D ślicznie go zrobiłaś.Duże brawa dla Ciebie :ico_brawa_01:

Aga śliczne zdjęcie w podpisie a Julcia to taka panna już, śliczna jest :ico_brawa_01:
Muszę już kończyć ale wieczorkiem się odezwę.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 paź 2008, 17:21

Dziewczynki ja króciutko bo Olek marudny, chyba jakies przeziebienie go dopadło , nocka koszmarna od 2,00 prawie niespałam bo jak tylko udało mi sie zasnąć to olek się budził z płaczem i zatkanym nosem, dzis wszystko mu spływa, gorączki nie ma ale nie wiem co mu dawać, nosi śliniak pokropiony olbasem i tyle , co jeszcze moge mu dać zeby mu sie to swiństwo nie rozwinęło (ten niedobry syrop- zapomialam nazwy odpada bo mi po nim wymiotuje)
AA i jeszcze dobra wiadomość dziś Olus przywitał mnie samodzielnymi kroczkami i to już nie trzema ani czterema :ico_oczko: Moje dziecko już chodzi :ico_brawa_01: troche się telepocze ale i tak się cieszę :-D

Dominisiu hihi widzisz przede mną nic nie ukryjesz :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 paź 2008, 19:23

Dominisia, gratulacje kupna domku i duuuuzo zdrowka dla Jasienka!!!!!!!!!!!

kicia mam nadzieje ze wszystko skoncza na czas i bedziesz mogla jechac z Kacperkiem, dobrze ze Ł zrozumial ze zle powiedzial

eska ale super sie czyta takie osiagniecia dzieciaczkow. BRAWA DLA OLUSIA!!!!


a ja sie czuje jakby ktos wylal na mnie kubel zimnej wody

rano dzwonila do mnie kolezanka ktora pomaga nam w zdobyciu tego mieszkania, ze ten facet robi problemy, ze sie zastanawia czy ma nam wynajac to mieszkanie bo wg niego dlaczego niby tak szybko mamy sie wyprowadzic :ico_szoking: jakis tlumok normalnie, przeciez wiadome ze szukamy mieszkania bo musimy sie z obecnego wyprowadzic i chyba normalne ze chcemy jak najszybciej to zrobic bo mamy zaplacone do konkretnego dnia :evil: jeju dziewczyny tak sie wkurzylam, zestresowalam ze az brzuch mnie zaczal bolec. Na dodatek ta kasa 100f zadatku.
Ta moja kolezanka jeszcze pozniej do niego dzwonila i on powiedzial ze boi sie ze nas eksmituja z obecnego mieszkania i jemu nie bedziemy placic, a z malym dzieckiem bedzie mu ciezko nas wyrzucic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
normalnie rece mi opadly i wszystko co tylko moglo
kolezanka mu wyjasnila wszytsko i niby przepraszal ze w takim razie mieszkanie jest nasze itp. itd. ale ona jeszcze musiala za nas poreczyc, wyslac mu swoj adres i jeszcze tysiac innych rzeczy dla wiarygodnosci.
Facet podobno przebywa w Szkocji i na podpisanie kontraktu wysle swojego pracownika tego ktory nam mieszkanie pokazywal.
Ja juz sie przestalam cieszyc, emocje radosci opadly
bo mysle sobie ze jak facet teraz robi takie jazdy to co pozniej wymysli..ehhhhh szkoda gadac
gdybym wiedziala ze to taki świr to nawet bym sie nie porywala na to mieszkanie, wolalabym dac 30f miesiecznie wiecej i wziasc z agencji bez zadnych cyrkow tego rodzaju. rece mi opadaja.
czekam na telefon od znajomej kiedy podpisujemy ten kontrakt

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 paź 2008, 20:00

eSKa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Olusia, który zaczął nowy etap w życiu! I dla Ciebie :ico_brawa_01: za przepowiadanie przyszłości :ico_oczko:

Dominisia, super, że domek jest Wasz!!! Nam za parę dni minie druga rocznica jak zamieszkaliśmy w naszym mieszkanku i Boże jaka ja byłam wtedy szczęśliwa!!!

eve81, i sie powtórzę, suoer,że i Wy macie swoje lokum! Ale ten gość mi się nie podoba, czemu od razu zakłada najgorsze?!

Strasznie jestem zmęczona dziś. Ale cieszę się na jutro- imprezka urodzinkowa Zuzi!!! Zapraszam!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 paź 2008, 20:34

Kicia10 pisze:Z przeprowadzą już załatwione,Ł załatwił.No chyba żeczywiście mu było głupio po tym co powiedział,na drugi dzień mnie przepraszał
i to sie rozumie :ico_oczko: oj co odległośc może robić z ludźmi :ico_olaboga: dobrze że zrozumiał i naprawił, bo mój to pewnie nawet gdyby załował tych słow to raczej by się do tego nie przyznał, uparciuch.

Kicia10 pisze:zobaczę jak to wszystko wygląda i jak będzie źle to będę pisać o przeniesienie do innego
Oby nie było takiej potrzeby, mam nadzieję że będziesz zadowolona z tego mieszkanka.

Eve bądź dobrej myśli może facet miał już jakieś przykre doświadczenia z wynajęciem mieszkania, wiadomo że nie powinien z góry zakładać takich rzeczy ale troche go rozumiem, są różni ludzie, jedni płacą w terminie inni nie i wtedy już jest problem, o tym że wy jesteście porządni już niedługo się przekona i nie będzie załował że to wam wynająl mieszkanko. Najważniejsze żeby wam sie tam dobrze mieszkało.

Kocura Bura pisze:Strasznie jestem zmęczona dziś.
ja po dzisiejszej koszmarnej nocce nawet całkiem nieźle się trzymam , ale czuje że dziś też noc będzie kiepska, choć dałam mu Viburcol, więć nie będe na nic patrzeć tylko po 21 kłade się spać. Kocura ty też wskakuj do łózia, na zmęczenie to jest najlepsze :ico_haha_02:

Ja też się tak cieszyłam na jutro bo mieliśmy jechać do koleżanki ze studiów zobaczyć jej synka, urodziła w lipcu a ja jescze tego maluszka nie widziałam :ico_placzek: No ale z takim katarem Olka nie pojedziemy bo nie chce jej dziecka narazać.

[ Dodano: 2008-10-03, 20:36 ]
eve81 pisze:BRAWA DLA OLUSIA!!!!

Kocura Bura pisze: dla Olusia,

dzięki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-03, 21:39 ]
Oj moja nocka faktycznie zapowiada się mało ciekawie :ico_olaboga: Olek spi od 20.30 a juz były dwie pobudki z płaczem -nos totalnie zapchany, gruszką nie umie mu tego wyciągnąć :ico_noniewiem: Dziewczynki poradzcie co mogę zrobić zeby mu jakoś pomóc. Pod poduszke podłożyłam mu jasiek żeby miał wyżej głowke moze wtedy będzie mu to spływało :ico_noniewiem: w całej sypialni czuć Olbas, już nie mam pomysłów i nie mam też żadnych kropli do nosa, macie jakies wypróbowane?? Pani doktor MamoZuzi ratuj :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 paź 2008, 21:54

Eska brawa dla Olusia za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I brawa tez dla Darusia bo jak pamiętam to on chyba tez zaczoł chodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eska na katerek możesz posmarować maścią majerankowa pod noskiem,super działa a nie masz fridy??Bo gruszka to ciężko.Co tam jeszcze a zanim zaczniesz mu ściągac to najpierw psiknij solą fizjologiczna.cdn

[ Dodano: 2008-10-03, 22:09 ]
Nie wiem jaki syropek ty masz ale ja daje zawsze eurespal, innego na przeziębienie nie znam.A jak Kacper go nie chciał pić to ja nalałam łyżeczkę do butelki od picia i dolałam soku albo herbatki,możesz więcej dać herbatki żeby nie wyczuł.Jak masz miód to też możesz trochę do herbatki dodać,tak niezadużo,zawsze może pomóc.

eve81 pisze:Ja juz sie przestalam cieszyc, emocje radosci opadly
ja mam dokładnie tak samo,na początku się bardzo cieszyłam a teraz czuje że nie będzie wcale tak super :ico_nienie: jeżeli by było dużo miejsca w tym boksie to zawsze możemy kupić kuchenkę elektryczną i tam wstawić ale jak będzie jakaś klitka to od razu będę się starać o coś innego.
Eve no nieraz się trafi na takich świrów,ale ja myślę że on jest po prostu baaardzo ostrożny i niekoniecznie potem może świrować gorzej.Niema co denerwować się na zapas (haha i kto to pisze,nie)

Kacperek dziś taki niegrzeczny był,tzn maruda straszna :ico_olaboga: wczoraj tak samo,chyba jakieś zęby mu idą no bo innego wytłumaczenie nie mam no chyba że udziela mu się mój stres :ico_noniewiem: W ogóle nie chce pic mleka,może to taki okres bo wy tez się coś ostatnio skarżyłyście na to :ico_noniewiem:
Ja jutro idę do fryzjera :-D :-D Wczoraj zafarbowałam włoski i może jeszcze jutro zajdę do solarium :-D Może mi się humor poprawi :-D

A dzis bylismy u Ł rodziców.Tak zawsze się uśmieje tam z chłopaków,Kacperka i Kuby.Dzisiaj razem płakali :ico_haha_01: Kuba zaczoł a Kacper dla towarzystwa bo coś tam im się nie podobało,niemożna ich było uspokoić,bo jak jeden kończył to rugi zaczynał i tak na zmianę :ico_haha_01:

Ula ja mam do Ciebie pytanko.Ty pisałaś że u was na weselu grał Dj tak?A możesz mi mniej więcej powiedzieć ile taki Dj bierze za granie na weselu??Chodzi mi o to czy taniej od orkiestry czy drożej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-03, 22:17 ]
eSKa pisze:oj co odległośc może robić z ludźmi :ico_olaboga:
no dokładnie,jak był to było tak super,już chyba za długo jesteśmy osobno.Ale jeszcze tylko dwa tygodnie musimy wytrzymać :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

03 paź 2008, 22:18

Brawa dla chłopaków za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eska bardzo dobra jest woda morska i maśc majerankowa.Wode wpryskujesz do nosak i wydzielina sama wypływa bo to rozrzedza.

Dominisia super że Wam się udało z tym domkiem.Jednak co dom to dnie mieszkanie a juz własny to ekstra. :-D :ico_brawa_01:

Kicia moze nie jest aż tak źle, i fajnie że sie Ł zrozumiał swój błąd.

Dominisiu nic nie obiecuje ale koleżanki synek też miał gronkowca i to wyleczyli.Dowiem się czym to paskuctwo leczyli i dam Ci znać.

Kiciu nasze wesele było 4 lata temu i wtedy zespół brał ok.1600 a DJ wziął z napiwkiem 1000zł.I z nim ustaliłam co ma być;poprostu zaniosłam mu liste 150 piosenek i mu powiedziałam ze te maja być bo jak nie to mu nie zapłacę :ico_haha_01:

Wzielismy DJ dlatego że po 1 tańszy a po drugie to stwierdziłam że jak jsie napije zespół to nie bedzie kto grał a jak DJ to każdy może włączyc płyty.Ale na szczeście to był profesjonalista i nie było problemów.Potem grał u znajomych i za tydzień tez go spotkamy jesli pojedziemy na to wesele.Jesłi chcesz to moge dac Ci jego namiary, jesli on nie będzie mógł to zawsze kogoś poleci.Powiedz mi tylko gdzie będziecie robić wesele to może uda mi sie załatwić Wam DJ taniego i dobrego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 paź 2008, 22:29

ulamisiula pisze:Jesłi chcesz to moge dac Ci jego namiary, jesli on nie będzie mógł to zawsze kogoś poleci.
bardzo chętni tylko muszę najpierw z Ł ustalić datę ślubu :-D :-D ale coś czuje że to będzie niedługo :-D :-D tylko ciii... bo to tajemnica :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość