Awatar użytkownika
tycia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2008, 19:53

24 wrz 2008, 23:38

siunia, w piątek zobaczę co w empiku mają a jak nie to na allegro czym prędzej zamówię, bo dostałam od manenki fajne linki odnośnie pracy i mieszkania, i chcę sobie co nieco przetłumaczyć. boję się trochę tego wyjazdu, bo to duża sprawa, my tam nikogo nie mamy, a szkoda.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 wrz 2008, 09:23

tycia, ale na pewno szybko poznacie , fajnie bedzie, no jak traficie niedaleko nas, to juz bedziesz miala 2 kolezanki :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 wrz 2008, 14:56

tycia, zaczelismy sie starać jak miałam 21lat, a teraz mam prawie 25 lat, jak Siunia bo my jestesmy bliźniaczki :-D , Siunia przez ten czas zdążyła urodzić 2 dzieci a mi dopiero w 1 ciążę udało sie zajść :ico_brawa_01: , ale dzieki Bogu udało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 wrz 2008, 22:08

tycia, mam cos dla ciebie , odnosnie tlumaczenia norweskich stronek, wpisz sobie w google translator norweski , i tam bedziesz mogla wrzucac linki tych stronek ktore ci podalysmy , i ci je przetlumaczy na polski, wiec nie bedziesz musiala sie meczyc ze slownikiem :ico_oczko: , a to na pewno duzy plus w szukaniu pracy czy mieszkania. :-)
Moj maz to ostatnio znalazl.

Awatar użytkownika
martinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2008, 15:13

05 paź 2008, 17:09

Witam Was kochane : Siuniu,Manenko, Izuniu,Tyciu :)
Nie wiem od czego zacząć...może najpierw zdradzę moją tajemnicę ;) bo przeczytałam calutkie Wasze forum w przeciągu chyba tygodnia, czytałam z zapartym tchem, "przeżywałam" z Wami smutki i radości, śmiejąc się i nawet czasem płacząc(oczywiście ze szczęścia), n.p. ostatnio jak przeczytałam, że Manenka zaciążyła.Gratulacje kochana!!!

No więc to moja tajemnica, a gdy doszłam do chwili obecnej i zobaczyłam, że to forum jest nadal aktywne, dziewczynki-to dzięki Wam, jesteście super, pomyślałam sobie, że ja również pragnę Wam się zwierzać i rozmawiać o wszystkim co Nas trapi.Czy przyjmiecie mnie :ico_ciezarowka: i dzidziusia w brzuszku do swego grona?
Całuski kochane :-)

[ Dodano: 2008-10-05, 21:16 ]
Kochane, zapomniałam dodać, że my z mężem również mieszkamy w Norwegii, jest nam tu bardzo dobrze :)

Siunia, Manenka,Dominisia, Izunia - gdzie jesteście dziewczynki? :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-05, 21:19 ]
Obrazek
A to mój suwaczek :) ciekawe czy w ogóle się wklei.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 paź 2008, 23:48

martinka, witaj
Pewnie że przyjmiemy
No i ogromne GRATULACJE!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Mnie na tt czasem mało bo dwóch brzdąców mam na glowie, Manenka jest cześciej :-)
Ale codziennie tu zagladam :ico_oczko:

A możesz powiedzieć z której cześci Norwegii jesteś?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 paź 2008, 10:24

martinka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 paź 2008, 14:51

martinka, witaj
pewnie, że będziemy z chęcią z tobą pisać
dziękuję za gratulacje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i gratuluję wam również :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
chciało ci się tyle czytać??
ja wczoraj tu nie zaglądałam, bo rzadko kiedy się tu ktoś odzywa, ale obiecuje poprawę :-D

Awatar użytkownika
martinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2008, 15:13

07 paź 2008, 21:23

Dziewczynki kochane - dziękuję Wam !

Manenka, pewnie, że chciało mi się czytać, przeczytałam od deski do deski :) Mąż się śmiał ze mnie, że sagę czytam hehe.Ale on nawet nie wie, jakie z Was fajne kobitki są ;)

Siunia, wiem, że mało masz teraz czasu ze względu na kochane dzieciaczki, ale wiedz , że masz wspaniałych dwóch synusiów, na serio-przejrzałam wszystkie Wasze zdjęcia na blogu :)

Ja z mężem mieszkamy w Hokksund - to jest "województwo" Buskerud, a pracujemy w Drammen.Do Oslo mamy ok. 70 km.

Wczoraj nie udało mi się Wam nic odpisac :( bo wróciłam z pracy strasznie zmęczona, wybaczcie.A wyobraźcie sobie, że dziś pracowaliśmy aż 13 godzin :ico_olaboga: Strasznie się martwię o moje dzieciątko w brzuszku, ale muszę jeszcze trochę popracować, przynajmniej do tego czasu jak dostanę przedłużenie umowy, wtedy będę mogła złożyć wniosek o stały numer personalny i lekarza miec za darmo.Chciałabym żeby udało się załatwić macierzyński zasiłek, ale dopiero pracuje 5 miesiąc i obecnie czekamy na pozwolenie z policji.Tak się tym wszystkim martwię, że sobie nie wyobrażacie.Powinnam siedzieć już w domku, w końcu to 4 miesiąc już, a ja po tyle godzin dziennie stoję przy taśmie cały dzień :ico_placzek:

Kochane, napiszcie co u Was słychać, jak Manenka się czujesz, chyba będziesz Mamusią miesiąc wcześniej ode mnie :)Izunia, życzę Tobie aby wreszcie fasolka zakiełkowała w twym brzuszku.Dominisia, dlaczego się nie odzywasz?Jak Jasiu, pewnie rośnie jak na drożdżach :)

Jutro z rana o 10 wyjeżdzamy na lotnisko, bo na kilka dni lecimy do Polski na wesele mojej starszej ze ślubu, to tradycyjnie jak wy do tej pory wstawię foteczki, tylko musicie mi na[pisać jak to się robi, bo ja zielona jestem i nie wiem.

To trzymajcie się tiktakowe "psiapsiółki", życzę zdrówka, jak tylko wrócę, to na milion się odezwę i mam nadzieję, poczytam sobie co mi odpisałyście :)
Papatusie

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 paź 2008, 21:35

martinka, oj kochana uważaj na siebie w tej pracy!!!!

Jaką macie pogodę???

martinka, niecierpliwie czekam na foteczki ze slubu!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość