Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 paź 2008, 22:38

az mi sie nogi zaczely trzasc jak to zobaczylam.. przeczytalam ze czop moze odejsc kilka dni wczesniej, wiec troche sie uspokoilam, bo chyba nie jestem gotowa ;( na sama mysl, serce zaczelo mi kolatac, a nogi odmawialy posluszenstwa, oj Bojno Bojno!! Te wszystkie kobiety ktore urodzily dzieciaczki sa dla mnie najodwazniejsze na swiecie :)
Jesoo no i pierwszy raz od 10 miesiecy poczulam ten okresowy bol brzucha chwileczke na szczescie, bo ja jednak chce jeszcze kilka dni :D
NO KOCHANA TO JUZ MAS ZBLIŻEJ NIZ DALEJ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NO ALE LEPIEJ CHYBA ZEBY CIE WZIOŁO OD RAZU NIŻ ZEBYŚ MIAŁA CZAS NA STRES I MYŚLENIE CO BĘDZIE I JAK BĘDZIE :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 paź 2008, 23:28

yoanna, dokładnie tak to "cudo" wyglada....mam z tym do czynienia juz trzeci dzień :-D a ból brzucha jak w @...hmmm...wcale za nim nie tęskniłam.....tak było fajnie bez niego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 paź 2008, 02:17

3 dzien bol brzucha? Bo mi odeszlo go jeszcze wiecej, mam skurcze co 5 minut, ale tylko takie 40 sekundowe, wiec staram sie przetrwac 40 sekund i leze sobie dalej ... dziwne to wszystko bo pomiedzy skurczami prawie nic nie czuje, tylko w ich trakcie bol rozchodzacy sie od plecow, brzucha, na biodra, pachwiny i uda.. w ogole nie moge spac bo nie wiem czy to skurcze przepowiadajace czy te gdzie powinnam juz jechac :O hmm no nic poczytam o tym troche, wezme 3 goraca kapiel i sie zobaczy.. ale stres mi przeszedl :) ogarnal mnie tylko jak zobaczylam ten czop, a pozniej krew :/ teraz juz jakos spokojnie ...

[ Dodano: 2008-10-05, 03:34 ]
nie no ogolnie to chyba jeszcze nie to :/ skurcze nieregularne - raz co 3 minuty :O a raz co 7!! Ide sie polozyc :/ i czekam na jakas harmonie :ico_placzek: a bol nie taki straszny :/ oddycham gleboko i da sie przezyc... przynajmniej nie wymiotuje z bolu jak przy kolce nerkowej :P

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 paź 2008, 14:45

yoanna, moze to juz to :ico_szoking: mam nadzieje ze wszystko oki i jestes juz na porodówce, albo tulisz swoje malenstwo :-) :-)
Mnie wzieło jakies chorobsko okropne, wczoraj jeszcze zdrowa a dzisiaj szok katar bol gardła, głowy i mała goraczka :ico_placzek: czuje sie fatalnie.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 paź 2008, 18:44

Mnie wzieło jakies chorobsko okropne, wczoraj jeszcze zdrowa a dzisiaj szok katar bol gardła, głowy i mała goraczka czuje sie fatalnie.
kochana to ciepłe skarpetki dobra herbatka z miodem i do łóżeczka

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 paź 2008, 21:21

kochana to ciepłe skarpetki dobra herbatka z miodem i do łóżeczka
leze tak prawie caly dzien i kuruje sie domowymi metodami :-) mam nadzieje ze jutro poczuje sie lepiej.
Czyzby nasza Yoanna pojechała rodzic dzidziusia??????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 paź 2008, 21:57

Dobry wieczor dziewczynki ! Ja wczoraj zafundowalam sobie sprzątanko na maksa :ico_olaboga: nawet myszy w dziurch mialy przeglad hehehe :-D no moze nie zupelnie .Ale walke z golebiami wygralam bo paskudne mi na parapet w pokoju dzieciecym robily :ico_zly: wiec musialam zrobic im eksmisje z obecnego miejsca zamieszkania.i udalo sie :ico_brawa_01: nawet moj krolik byl w obroty brany i dzis obrazona na mnie bo pazurki obcinane a tego ona nie lubi wiec sie na mnie nawet nie patrzy :-D zarzucila uchata fochem :ico_oczko: Ogolnie sprzatalam wszystko i tak mi zlecial dzien ze nie mialam jak do was zajzec .Mialam nadzieje ze ty slonko2008, juz bedziesz po a tu niestety :ico_noniewiem: ale glowa do gory juz nie bawem :ico_oczko: .Ja w akcie desperacji lapie sie wszystkiego co popadnie zeby przyspieszyc porod :ico_haha_01: no ale narazie z marnymi skutkami .Jutro mam w planie obskoczyc okienka jak sie nic nie bedzie dzialo ale zobaczymy jutro bo jak za zimno bedzie yo sobie daruje zeby sie nie przeziebic
Mnie wzieło jakies chorobsko okropne, wczoraj jeszcze zdrowa a dzisiaj szok katar bol gardła, głowy i mała goraczka :ico_placzek: czuje sie fatalnie.
A ty kochana kuruj sie i zdrowiej jutro napewno lepie :ico_oczko: j sie poczujesz
Czyzby nasza Yoanna pojechała rodzic dzidziusia????
Ja obstawiam ze tak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 paź 2008, 22:01

yoanna, moze to juz to
cos mi sie wydaje ze juz urodzila :ico_sorki: ja tak samo mialam :ico_haha_01: niby nie regolarne ale jak zaczlam badac to dokladnie a nie na oko skurcze byly regolarne :ico_sorki:
dziewczyny nie mam teraz wiele czasu na neta -moj maty krecik glodomerek wisi caly dzien na cycu :-D wiec przepraszam ze nie zagladam :ico_placzek: ciezko ...
ale czekam na Was wszytskie na noworodkach kochane i caly czas kibicuje Wam z calego serca :ico_brawa_01: dziekuje za gratulacje,za trzymanie kciukow za wszystko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 paź 2008, 08:51

Witam z rana !Jestem wsciekla moja starsza cora daje popalic, :ico_olaboga: a mala chyba jak tgo slucha to nie ma ochoty wychodzic i dlatego sie ociga :ico_placzek: echh takie zycie :ico_placzek: Mialam nadzieje ze dzis w nocy cos sie wydarzy ze zrobi prezent imnieninowy tatusiowi ale jak widac nie :ico_noniewiem: coz dalej sie kulamy :ico_placzek:
Yoanna to juz chyba tuli swoje malenstwo jak myslicie? mnie to nawet sie wydaje ze napewno :ico_oczko:
slonko2008, kochana a jak tam u ciebie?Mam nadzieje ze ty tez juz po i tulisz swoja kruszynke :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 paź 2008, 09:47

Yoanna to juz chyba tuli swoje malenstwo jak myslicie? mnie to nawet sie wydaje ze napewno
tez tak obstawiam :ico_brawa_01: fajnie, wiec wyglada na to ze bedzie pierwsza pazdziernikowa mamuska :-D
Ja dzis czuje sie troszke lepiej, naszczescie goraczki juz nie mam, ale z nosa leje mi sie strasznie :ico_placzek: Dzis pogoda dopisuje, z rana jechałam juz na ostatnie badanie, oddac krew i mocz a w srode na wizyte do lekarza :-)

[ Dodano: 2008-10-06, 09:50 ]
ale czekam na Was wszytskie na noworodkach kochane
juz niedługo wszystkie sie tam spotkamy, az nie moge sie doczekac :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość