mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 paź 2008, 10:43

ivi ciąża to jest całkiem zagmatwany stan :-) gdy już dotrwasz do 3miesiąca to będzie już dobrze :-) nudności nie będzie i będziesz się dobrze czuła :-) zobaczysz... ale gdy już wejdziesz w ostatni trymestr to niestety znów się zaczną jazdy ;-) a szczególnie na końcu... bo już ci będzie ciężko i będziesz miała dość tego stanu :-) taka jest kolej rzeczy w ciąży ;-) więc już wiesz co cie czeka, to głowa do góry i oby do tego drugiego trymestru!!! :-D

[ Dodano: 2008-10-05, 10:43 ]
aha....
mnie dziś rano spadła nagle temp i właśnie dostałam @ :ico_noniewiem:

i doszłam do wniosku że odkładamy starania na później... jak Dominika będzie miała z 3 latka.. bo chyba na razie nie mam sił ;)
no chyba że się samo trafi to się nie obraże :-)
bo chyba nie mam zdrowia psychicznego do oczekiwania każdej @ w miesiącu.. a potem płakaniu że znów się nie udało ;-)
tak więc odpuszczam na razie choć bardzo bym dzidziusia chciała

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 paź 2008, 14:55

no chyba że się samo trafi to się nie obraże
to jest kochana najepsza metoda, ja na niej zdazylam miec tylko raz @ o nastepne okazaly sie byc oszukane :-D szczerze to mialam nadzieje ze to troche dluzej potrwa ale nic tam :ico_oczko: nie ma najlepszego momentu na ddziecko-swiete slowa. Trzymam kochana kciuki

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

05 paź 2008, 15:23

czesc

mikusia wiec czekam az pierwszy trymestr sie skonczy.
Wiez mi kochana lepiej nie planowac dziecko a wtedy ni z gruszki ni z pietruszki okazuje sie ze na tescie widzimy 2 kreski. :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 paź 2008, 16:11

no ja chyba za bardzo chciałam tego dzidziusia i mimo częstego "przytulania" i nawet tego że wiedziałam kiedy mam dni płodne, to nie udało się.. jednak jest chyba ta blokada psychiczna że za bardzo się chce :ico_noniewiem:
no ale nic, staram się myśleć teraz całkiem o czymś innym żeby wybić się z rytmu "staraniowego" ;-)


a u nas dziś fajna pogoda :-) zimno, ale przynajmniej słonko świeci więc jakoś tak weselej :-)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

05 paź 2008, 16:15

mikusia bedzie dobrze, poprostu sie nie zabezpieczaj ale podczas stosunku z mezem nie mysl o zajsciu w ciaze. Ja nawet nie wiem kiesdy mam dni plodne a zaszlam :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 paź 2008, 06:09

jednak jest chyba ta blokada psychiczna że za bardzo się chce
swoja droga ciekawe dlaczego tak jest? Czy to po prostu zwiększone napięcie, które zawsze hamuje płodność? Chyba tak.
Ja byłam bardzo wyluzowana bo skonczyłam sesje i moja kolezanka wyprowadzila sie od nas :-D mikusia, sliczna ta twoja mała :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 paź 2008, 08:21

Mikusia jjka nie tym razem to nastepnym,uszy do gory i wlasnie przestan o tym myslec,wyluzuj sie i nie czekaj na @ ani na jej brak..jak sie stanie to sie stanie i bedziesz ogromnie szczesliwa :-D

ja co prawda najchetniej zaszlabymw ciaze za okolo rok akurat jak skoncze szkole,moze jescze prace jakas podejme i wtedy moge zaciazyc z wielka checia..a po za tym chyba teraz przy takim ruchliwym i zywym Oskarku nie chcialbym byc w ciazy ..choc jakby przyszla to tez bym nie plakala
:ico_haha_01:

Ivi przetrwaj jeszcze troszke i zobaczysz bedzie dobrze.....mina nudnosci i wymioty,bedziesz sie czula o wiele lepiej!!!!!!!!!!!!!

ja po pierwszym zjezdzie i jestem zadowolobna...zajecia w tym roku wiele ciekawsze niz w porzednich latach,praktycznie smaa turydtyka i rekreacja...
na 8 listopada mam juz zaniesc pierwszy rozdzial pracuy i ankiete..zreszta sama sie tego podjel;am..bo chce jak najpredzej skonczyc z tym, a nie latac za nia wtedy jak wszyscy beda..teraz bedzie miala czas porzadnie sie skupic na moejj pracy :ico_haha_01:

u nas dzis szarow i deszczowo..juz amm dosc takiej dobijajacej pogody...

wczoraj bylam od dawna pierwszy raz na fitnessie z kolezanka na magic ball fajnie bylo..choc szczerze ja wole troszke bardziej dynamiczne zajecia..uwilbiam stepy,latino i taki tam...

Doris ja do ciebie mam pytanko znasdz jakies dobre cwiczonka ktore w domu mozna wykonywac na wewnetrzna strone ud????
bo akurat zadnego sprzetu w domu nie mam na ktorym moiglabym wykonywac te cwiczenia a na silownie nie wiem czy w koncu sie wybiore..

choc coraz bardziej zaczyna we mie znowuy dojrzewac mysl czy na silownie sie nie zapisac..bo nie wiedziec czemu po silowni mialam o wiele lepsze efkety niz po fitnessie

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 paź 2008, 08:35

Natashka, najlepsze ćwiczenia na wew mięsnie ud to położyć się na boku, reka wyprostowana pod głową (nie zgięta w łokciu), głowa ma spokojnie lezeć na prostej rece i unoszenie nogi do góry, ale opuszczajac nie dotykamy drugiej nogi. to cwiczenie dziala na odwodziciele i przywodziciele.
drugie cwiczenie, to leżąc w tej samej pozycji, podnoszenie nogi ktora jest blizej podloza, ale tez nie opuszczamy do samegokonca nogi
nie iwem czy mnie zrozumialas :-D bo to tak ciezko na sucho wytlumaczyc jak dobrze cwiczyc

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 paź 2008, 09:24

wiem wiem o jakie chodzi cwiczonka, tyle ze nie bylam pewna czy one wlasnie na to :ico_haha_01:

a powiedz mi kochana nie masz zamiaru wrocic do fitnessu??

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 paź 2008, 09:27

Natashka, oczywiscie ze mam zamiar, ale jakos się strasznie rozleniwiłam :ico_wstydzioch:
bylam ostatnio nawet na warsztatach z fitballu, w listopadzie ide na szkolenie ze stepu, i pewnie wtedy bede szukac jakiegos klubu... ale musze jeszcze troche zrzucic kilogramow bo mi jeszcze zostaly

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość