caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 paź 2008, 19:50

Mróweczko no chociaż ty wpadłas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , fajnie,że będziesz miała gości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i co ty musisz jechać na tą rozprawę? Chyba nic o tym nie pisalaś-miała siostra przezycia z mężem?

Mróweczka pisze:ide bo sie teletubisie zaczynaja a niemoge przegapic papa


:ico_smiechbig:

ja tez wszystkie odcinki oglądam :-D

[ Dodano: 2008-10-05, 14:48 ]
oj nikt nie był od wczoraj :ico_nienie: :ico_nienie:

ja się dziś strasznie czuję, cały czas chce mi się wymiotować, głowa mnie boli, okropnie się czuje....

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 paź 2008, 21:09

no to widze ze mało sie rusza to forum...caro stała uczesniczka co dnia zaglada a reszta :ico_olaboga:

caro chyba pisalam kiedys ze mojej Siostry zycie nierozpieszczało nigdy...a teraz podjeła decyzje o rozwodzie...NARESZCIE...zmadrzała i przejrzala na oczy...chyba za duzo do opisania...

mam nadzieje ze czujesz sie lepiej...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

06 paź 2008, 09:56

WITAJCIE DZIEWCZYNKI I DZIECIACZKI
u nas ok dziewczynki zdrowe nie moge sie jakioś z martynka do tego szczepienia wybrać
nicolka dzisiaj pierwszy raz na pływalnie jedzie ze szkoły
mężuś nie przyjedzie dopiero w grudniu :ico_placzek:
dolina u mnie że nie wiem co nic mi sie nie chce
na dworze różnie ale ogólnie nie za ciekawie raczej siedzimy w domku jedynie szybki spacerek i po zakupy
nie wiem juz co mam im wymyslać na obiady śniadania i kolacje
teraz tylko czekam na świeta
nie wiem co miałam jeszcze napisac
martynka juz prawie wogóle nie chce pić mleczka ani kaszki czasami na spiku jej wcisnę ale nie bardzo chciałabym ja uczyć w nocy jedzenia
bo zauważyłam że jak dam jej kaszke na spiku to potem sie budzi w nocy moze za ciezko jej na zoładeczku a tak to spi całą noc no ale juz nie mam pomysłu kiedy jej dac ta kaszke lub mleko

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

06 paź 2008, 10:09

witam Was laseczki ja po kawce porannej zabawie z laurą i startuje do pracy:)powiedzcie mi sikaja juz Wasze pociechy na nocniki...?pewnie juz pisalyscie o tym ale mnie sporo nie ylo:)postaram sie to jakos nadrobic:)

[ Dodano: 2008-10-06, 10:10 ]
moja laura ma kolejny skok ze wzrostem kupuje juz ubranka na 92....rozmiar nogi 23...kurcze laski tak szybko to leci

[ Dodano: 2008-10-06, 10:28 ]
Mróweczka, z okazji 1,5 naj naj naj słodszego zycia dla smyka:)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 paź 2008, 14:03

mróweczka ja jakoś zawsze znajdę czas żeby wejsć na TT, a tu kobity niekóre ładnie w kulki lecą :ico_nienie: :ico_nienie:

joguś my dopiero zaczynamy naukę jakieś 3 tygodnie, pierwsza kupa i siku były w poprzednia niedzelę i na razie cisza, nic nie chce zrobić :-D , ale sadzam codziennie rano i oczywiście musi baje przy tym oglądać :-)

Syla kurcze dopiero w grudniu :ico_placzek: , tak mi Cię szkoda.... wiesz co ja bym jej nie dawała jak niechce mleka czy kaszki, zwłaszcza w nocy, bo naprawdę się przyzwyczai i może być kłopot.....a przecież na pewno je jakiś serki, twarożki, itd......

no u mnie dzis samopoczucie super oprócz tego że kręgosłup zaczął mnie boleć po spacerze, ale byliśmy 4 godziny, wiec nic dziwnego....

Katrin coś sie nie odzywa, zawsze w nocy pisała....i kolka też gdzieś znikła :ico_placzek: :ico_placzek: , a Hektorka, ech kobity i proszę się nie tłumaczyc,że czasu nie macie :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-10-06, 14:05 ]
a ja dziś zaczęłam kupować rzeczy dla siebie do szpital, bo ciągle Filipkowi kupuję, a o sobie zapomniałam :-D i dziś kupiłam 3 koszule przecenione, aż 10zł jedna :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

06 paź 2008, 14:25

syla ja tez bym niedawała juz mleka jak niechce...mleko jest w jogurtach i innych pierdołach wiec daj wiecej danonkow i bedzie git...

jogobella nocnika nieuzywamy jeszcze :ico_wstydzioch: , duza ta Twoja Lalusia...zreszta ja Erykowi na 2 lata niektore ciuchy kupuje tzn bluzy,koszulki a stope ma juz 6...niewiem ale to chyba 23 w PL...ale drobny jest...spodnie mu spadaja wiec spodnie mniejszy rozmiar kupuje zawsze :ico_oczko: chudzina??
Ostatnio zmieniony 06 paź 2008, 16:48 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 paź 2008, 14:43

Ja tylko na momencik,zglaszam,ze zyje bo czytam Karolcia sie martwi a kobieta w ciazy musi unikac zmartwien :),Bylismy spontanicznie na dlugim weekendzie bo tutaj 3 bylo swieto narodowe i dlatego mnie nie bylo..Popisze wieczorkiem jak zawsze :)NA razie pozdrawiam Was cieplo!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 paź 2008, 19:42

hello
I my jesteśmy więc Karolciu sie nie marw, jakś zabiegana jestem i tyle.
Dzisiaj zrobiłam az 3 razy pranie jakoś tak się dużo nazbierało że :ico_szoking: , no i lumpa odwiedziłam więc znowu się szykuje pranie.

syla75, bardzo mi przykro że męzus będzie dopiero w grudniu.
Nie smutaj sie masz nas i te doliny odpędz od siebie.

jogobella, u nas raz chce Kamil siedzieć na drugi dzień juz nie więc jeszczwe musimy odczekać az przyjdzie samo.


katrin, my tez ciebie pozdrawiamy. PAAP do wieczorka jeszcze tu zajrze. :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 paź 2008, 21:31

Cześć Laski :-D Jestem już i ja... Nie będę ściemniała, że całkowicie czasu nie miałam, ale miałam go nieco mniej niż zwykle :-) Zaczął się sezon grzybowy to raz. Dwa- wypożyczyłam sobie kryminalne książki i MUSIAŁAM dowiedzieć się kto jest mordercą :-D (Jedna nocka zarwana na własne życzenie, bo ja zawsze potem się boję :ico_puknij: ) a trzy... trzy to wstyd się przyznać, ale w sobotę mieliśmy gościa, z którym dawno się nie widziałam ( a mieszka 2 domy ode mnie :ico_haha_01: ) i się zasiedzieliśmy do późnej nocy przy :ico_zdrowko: A że ja zawsze wypiję po jednym piwku i tyle a wtedy pozwoliłam sobie na dużo więcej... i wczoraj tak mnie głowa nap... że wybaczcie, ale każdy hałas (a mała się starała :ico_olaboga: ) i miganie kompa przyprawiało mnie o mdłości... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A wieczorem to już na serio nie było kiedy :-)
To już napisałam co u nas :-D
Syla, ja tez bym już odpuściła Martynce te kasze. W sumie lekarze zalecają dzieciom kasze, ale nakazu nie ma. A jak mówisz, że ona potem gorzej śpi, to już może daj jej spokój...
Caro to się obkupiłaś :-D Ale to fajnie, każda nawet najmniejsza rzecz jest fajna i cieszy, a im taniej tym lepiej :-D A jak się teraz czujesz?
Jogo, ja tez ubranka zakładam małej na 92- 98 cm. Chociaż czasem na 86. Zależy jaki rozmiar. Jak na metce jest made in china napisane, że nawet dla 3 latków, bo oni niskopienni są :ico_oczko: Buty to jeszcze 22, ale już niedługo. :ico_noniewiem:
Teraz sypnę kilkoma fotkami :ico_wstydzioch:
Tak się ogląda Teletubisie- takim to dobrze...
Obrazek
Zmęczona grzybobraniem... Nie patrzcie na za krótkie rękawy w kurtce, ale wszystkie lepsze kurtki się prały :ico_wstydzioch:
Obrazek
Trzeba szukać bardzo dokładnie...Obrazek
mam grzyba!!
Obrazek
Następna miłośniczka frytek...
Obrazek
Są jeszcze??
Obrazek
Jedna frytka to za mało...
Obrazek
Tak się kończą tańce na dywanie...
Obrazek
Ulubiona zabawa pt.: "Nie ma, nie ma Julci, gdzie ta Julcia jest??" Zawsze się tu chowa :-D
Obrazek
"Tutaj Julcia była!!" :-D
Obrazek
I znów zmęczenie na grzybach...
Obrazek
To się sypnęłam fotkami... :ico_wstydzioch: Sorki, już nieprędko tak znowu postąpię :ico_sorki:
A ja lecę psieśtepsieśte robić...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

06 paź 2008, 22:16

Kolka, super ze wreszcie zajrzalas...a zdjec niestety ja niewidze...niewiem czemu...tak jakby ich tam wogole niebylo :ico_olaboga:

hektorka witaj w klubie...ja dziś 3 prania zrobiłam a 4 czeka :-) a codziennie jedno pranie mam zawsze...bo ja nielubie jak mi lezy w koszu :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość