Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

06 paź 2008, 11:07

hejka ja też czuję że koniec jest blisko.........wczoraj miałam dość mocne skurcze, mały już jest chyba na samym dnie......... jutro USG to się dowiemy.............cały czas śpiąca jestem, szybko się meczę.............

[ Dodano: 2008-10-06, 11:09 ]
torbę już spakowałam...............

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 paź 2008, 12:19

slonko2008, ile ty jestes juz dni po terminie dziewczyno????????U mnie każą się zgłaszac do szpitala juz 8 dni ,po a 9 dni po,wywołuja:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 paź 2008, 12:30

hejka ja też czuję że koniec jest blisko.........wczoraj miałam dość mocne skurcze, mały już jest chyba na samym dnie......... jutro USG to się dowiemy.............cały czas śpiąca jestem, szybko się meczę.............
jejeu nie strasz :ico_szoking: my mamy podobny termin porodu :-) ale u mnie nie pojdzie tak latwo, brzuszek mam dosyc wysoko a skurczy tez zadnych nie było jedynie to gdzieniegdzie mnie tak cos pika w boli ale to jest chwilowy bol :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

06 paź 2008, 15:12

my mamy podobny termin porodu
tyle że u mnie to drugi poród więc i szybciej pewnie się rozpruję..... z reguły tak jest..........
poza tym wysoko, nisko to naprawdę pojecie względne......... ja zauważyłam ze jak majtki wpijają mi się we wzgórek łonowy tzn że jest nisko...........

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 paź 2008, 15:44

tyle że u mnie to drugi poród więc i szybciej pewnie się rozpruję..... z reguły tak jest..........
poza tym wysoko, nisko to naprawdę pojecie względne......... ja zauważyłam ze jak majtki wpijają mi się we wzgórek łonowy tzn że jest nisko...........
mozliwe ze jak drugi porod to idzie to szybciej. Fajny pomysl z tymi majtkami :-) musze sie przypatrzec jak to wyglada u mnie.

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

06 paź 2008, 20:06

mam nadzieję że i u mnie też pójdzie łatwiej, na razie szyjka macicy twarda i znowu na badanie za tydzień, szczerze mówiąc już mam dosyć bycia wielorybem, nawet Julka już każe mi urodzić dzidziusia

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 paź 2008, 21:31

Nooooooooooo tak chyba wszystkie sie rozpakujecie przedemna :ico_placzek: :ico_placzek:
JustynaiGabi, Ja kochana tez drugie ale narazie nic sie nie zapowiada na porod :ico_placzek: :ico_placzek: Ty juz cos zaczynasz czuc a ja czuje ze zwarjuje :ico_olaboga: :ico_zly:
A moj M nie wiedziec czemu nie chce sie poprzytulac i mnie w tym wkurza :ico_zly: mowie ze to dla dobra mojego i zeby niunke z brzusia wykurzyc ale on nie :-x A po za tym nie jestem pewna czy to na mnie by podzialalo wiec nie wiem czy warto go mezyc o to :ico_noniewiem: He he he tchorz sie boi tylko sie przyznac nie chce :-D
ja zauważyłam ze jak majtki wpijają mi się we wzgórek łonowy tzn że jest nisko...
Musze tez to sprawdzic chociaz moim zdaniem moj brzus tez jescze wysoko :ico_oczko: a moze mi sie wydaje :ico_noniewiem: ale blagam ta moja niunke zeby juz wychodzila :ico_sorki: i nie za bardzo cos mamunie slucha :ico_nienie:
slonko sie nie odzywala moze ona tez juz po?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 paź 2008, 00:06

Kochane trzymam za was kciuki za wszystkie razem i z osobna, juz nie moge doczekac sie waszych dzidziusiow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , bedziemy razem noca czatowac na noworodkach :-D :-D :-D , mi moj maly krasnal spac nie daje padam na ryj ale i tak go kocham :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 paź 2008, 00:31

Witajcie dzielne Terminatorki!!!
ja ciągle 2 w 1...ale to już chyba koniec....Boże, mam nadzieję, bo czuję sie tak jakbym już od tygodnia rodziła....wszystko mnie boli, nie moge siedzieć, leżeć, spać....brzuch opadł, bo po pierwsze-nie mam juz takiej zgagi, po drugie-zaczął sie tak śmiesznie telepać jak chodzę :-D a chodzę jak kaczka, no bo jakże inaczej, skoro Kropek ma głowę idealnie wstawioną w moją miednicę....

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

07 paź 2008, 08:26

witajcie kochane :ico_kawa: ! A my nadal czujemy sie zbyt dobrze :ico_placzek: napewno nie na rodzace :ico_placzek: Gardlo mnie znow zaczyna pobolewac :ico_chory: bo moja familia jest jakas zasmarkana, zakichana i sieja zaraze :ico_olaboga: Staram sie unikac ich ale wiecie same ze to calkiem nie mozliwe :ico_noniewiem:
Kochane trzymam za was kciuki za wszystkie razem i z osobna, juz nie moge doczekac sie waszych dzidziusiow
Dziekujemy kochana bardzo, bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
mi moj maly krasnal spac nie daje padam na ryj ale i tak go kocham :ico_haha_01: :ico_haha_01:
He he he a ja sie tu tak rwe do porodu zamiast cieszyc sie kazda ostatnia wolna chwila :ico_oczko: Ale my z milosci do naszych skarbow jestesmy masochistkami :ico_oczko: I dlatego nie moge sie doczekac :ico_sorki:
zirca, no to mocno trzymam za ciebie,zeby szybciutko i bez meczarni sie zakonczylo i czekamy na szybka wiadomosc ze juz tulisz maluszka :ico_brawa_01: chiciaz twoja dzidzia juz chce sie z toba zobaczyc :ico_oczko: Moja sie jeszcze zastanawia :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość