Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 mar 2008, 13:58

Amelka zjadla moja zupke nawet bez grymasow, ale wyszla naprawde pyszna, ja tylko ociupinke jej sole, a teraz sie kreci na dywanie

[ Dodano: 2008-03-07, 13:01 ]
ja tex Aga, i teraz naprawde postanowilam kupowac z glowa bo w niektorych rzeczach to ona chodzila moze raz, czy dwa bo takie sa sliczne ale nie zawsze praktyczne, male dziecko to musi miec wygodne a nie zeby co chwilke ja poprawiac, mialam sliczna sukienke dla niej taka blekitna troche jakby dzinsowa, zalozylam jej raz, polozylam ja na podusi to w grudniu bylo za chwile przychodze a cal sukienka mokra, zlapala ja raczkami i do gory do buzi wiec caly dol byl mokry usliniony :)

zncie stronke z allegro wisienki?? szukam spacerowki, u nas nic nie ma ciekawego, na allegro sa ladne a ja sie napalilam :) chcialabym jakis bezowy lub szro-pomaranczowe sa ladne ale nie moge sie zdecydowac i to nie takie hop z wysylka i wogole, wiem ze wisienka cos miala na swojej aukcji

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 mar 2008, 14:16

tutaj Ci coś znalazłam:
http://aukcja.onet.pl/search.php?string ... &country=1

Moja Julia karmi mnie chrupkami kukurydzianymi, strasznie się jej to podoba , a ja już wiem żeby jeść ale nie zjeść całej :-D :-D (drze się wtedy okrótnie)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 mar 2008, 14:24

no ja juz znalazlam wisienke i chyba juz misie oinny wozek podoba no ja sama nie wiem

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 mar 2008, 16:22

Hejo dziewczynki!!!
Widze, ze sie bierzecie za zakupki :ico_haha_02: Ja wczoraj sie wybrałam do sklepu z ciuszkami dla malcow i zrobiłam takie zakupy ze :ico_szoking: Były przeceny ubranek zimowych i nakupowałam małemu na zapas na 2,3,4 latka. Np kurtka zimowa (taka ala moro, ocieplana) na 3 latka za 4.5$ :ico_brawa_01: Udało mi sie z tymi zakupami. A wpadłam tam przez przypadek, bo płaciłam rachunki i to jest zaraz obok. :ico_oczko:

Kasia3, szkoda mi Keely, bo na pewno strasznie to przezywa, ale z drugiej strony... Dobrze, ze ma Was. Jestescie cudnymi rodzicami!!!

Yvone, dobrze, ze u ksiedza wszystko tak "gładko" poszło. :ico_haha_01: A co do tej Twojej kolezanki.. Jak ja byłam w ciazy to tez byłam lekko "nawiedzona" (tak mowił moj R) ale jezeli uwazasz, ze kobieta jest natarczywa, to moze faktycznie lepiej z nia na dystans. :ico_noniewiem:

Karolina, jakby co ta ja Ci pomoge w wyborze wozeczka. Ale niestety chyba nie bede mogła go przesłac do UK. Jeszcze sie dowiem dokładnie, ale chyba raczej nie bedzie takiej mozliwosci. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 mar 2008, 16:45

ja juz sama nie wiem bo w sumie to poki co mamy spacerowke wiec chyba sie wstrzymam a u mnie z kaska tak roznie poza tym mam inne wydatki ale jak zaczelam ogladac to tak bym jej chetnie kupila :ico_olaboga: no sama nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

07 mar 2008, 18:08

Karolina -super zdjecia, przeslodka ta Twoja mala. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy.
Patryk jakis rozdrazniony.spac w dzien nie chce za bardzo,Juz zywcem usypia, a jak go poloze to sie zachodzi, bo tak nie chce usnąc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wariatkowo.
Mam kryzys=wymyslilam wlasnie, ze nie umiem sie zajmowac dzieckiem, bo nie robi takich postepow jakbym nie chciala, przestal gaworzyc i piszczy ze zlosci jak go probuje nauczyc turlania albo chce pocwiczyc siedzenie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
chyba sie poddam i włącze mu tv, bo podobno dzieci strasznie lubią, to moze i siedziec przed nim ładnie bedzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Milego dzionka dziewczyny.mam nadz ze u was lepiej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-08, 12:10 ]
KOBIETY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO SWIETA
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 mar 2008, 14:32

Hejo,
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: To dla NAS z okazji Naszego Świeta :ico_haha_01:

IvkaJ, Ty sie nie martw i dołow nie łap, przeciez wiesz, ze kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju i nie zmusisz go do niczego. Takie sa juz te nasze Pociechy :ico_haha_02: Głowa do gory!!!

karolina, zastanow sie czy na pewno potrzebujesz nowego wozka. Jak tak, to ja Ci pomoge :ico_oczko: Ale jak masz dobry wozek z ktorego jestes zadowolona to troche bez sensu kaske wydawac na nastepny. :ico_noniewiem:

A my w koncu mamy pierwsza gorna jedyneczke!!! :ico_brawa_01: wylazła w nocy. Troche stresow nas to kosztowało, Mały marudny i płaczek straszny :ico_placzek: ale sie udało i dzis juz sie pokazała. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co u Was? Jakie macie plany na weekend?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 mar 2008, 15:42

witajcie, ja podlapalam sobie doadtkowa prace i dzis bylam pierwszy raz, dawno nie pracowalam wiec troche mi krzyz daje o sobie znac ale bylo ok, mezus mnie zawiozl i przywiozl, 4 godzinki dziennie raz w tygodniu, ok :ico_oczko: Amelusie wlasnie zasnela :-D
wisienko chyba narazie sie wstrzymam bo w sumie to ten moj wozek jest bardzo funkcjpnalny ale pomysle cos na lato, bo do lata napewno mi sie opatrzy a malutka bedzie wieksza wtedy...
IvkaJ nie martw sie wogole, ja na poczatku tez sie balam ze mala zle rosnie, ze nie ma zebow ze sie nie kreci na boki, ale nawet sie nie obejrzysz :-D moj chrzesniak zaczal zobkowac jak mial 10 miesiecy a czasem dzieci maja roczek i sa szczerbate, u nas dopiero przebil jeden a innych nie widac, to wszystko zalezy kiedy rodzice tez to przechodzili,
aha Amelka urodzila sie z bujna czarna czupryna, dzis rozmawialam z mama bo jej imieniny i ona sie pyta jakie Amleka ma wloski a ja mowie ze ma ich tak malo.... :-D ogladalam ostantio fotki i ona ma tak powycierana glowe ze szok :ico_szoking:

A to z okazji naszego swieta :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big::ico_prezent: :ico_buziaczki_big::ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

wszystkiego najlepszego i duzo duzo pociechy z mezow i dzidziusiow :)

a tak poza tym to u nas ok, 2 kwietnia wracam do pracy na pol etatu tylko, mam jeszcze troche czasu zeby sie przygotowac psychicznie, jutro moj kochany ma wolne wiec zapowiada sie mily dzien, jak nam pogoda dopisze to bedzie super:) milego dnia dla wszystkich :)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 mar 2008, 18:04

O rany dziewczyny, po raz pierwszy od urodzenia Amelci wybyłam na pół dnia na miasto. W sklepach przymirzyłam chyba z milion rzeczy i chyba z tyle samo kupiłam. Jak dzień kobiet to dzien kobiet. Czuję się wpsaniale. Wczesniej to było lecenie do domu, bo amelci je z piersi,a teraz je tylko 3 razy i w ciągu dnia w ogóle i jestem niesamowicie szczęśliwa, że nie muszę biec na głowę. I wiecie co myślałam, że będę myśleć nad nia i dzwonić, a wirze zakupów zapomniałam o domu i świecie. Wredna mama, ale za to jaka szczęśliwa.
A to dla nas z okazji naszego święta :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-08, 17:06 ]
IvkaJ spokojnie. Każde dziecko inne i nie ma co poganiać. Na pewno jesteś wspaniałą mamą, a dzieci jak coś sobie upatrza, to koniec.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 mar 2008, 18:09

yvone nie rob sobie wyrzutow, super ze spedzilas fajny dzien :ico_brawa_01: bycie mama to nie koniec swiata i nam tez sie cos od zycia nalezy :ico_brawa_01: na mnie tez zakupy dzialaja bosko, byle bluzeczke sobie kupie i juz lepszy humor :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość