blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 paź 2008, 16:58

Wicie co, nie bardzo mi przechodzi po tej nospie. Brzuszek mam twardy dzis przez wiekszosc dnia. Nie wiem co o tym myslec. Niby lekarz powiedzial ze wszystko ok. Dobrze ze Maja sie chociaz rusza. Ale brzunio mnie cmi. Choc na KTG nie wykazało zadnych skurczow. Poki co, leze sobie w salonie ale mam ochote na jakies dobre łakocie. Chyba sie przejde do polo marketu. Kupic wam coś?

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 paź 2008, 17:09

Kasiu to ty lewpiej lez, a nie chodz do marketu:)Choc jak się ma na cos ochotę, to wiem, ze trudno się opanować:)
Ja to chętnie jakiegos kebabka bym wciągnęła. Mają tam??:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 paź 2008, 17:18

blumek, ty lez ja pojde. :ico_brawa_01: mam jeszcze ciasteczka w domu z marmoladka i czekoladke z nadzieniem wisniowym (kupilam bo bylam w aptece i tak mi sie slabo zrobilo ze zaszlam do jakiejsc cukierni blisko i musialam cos zjesc, bo bylo mi strasznie slabo!!!!) takze ja mam cos slodkiego. :ico_brawa_01: asiula_o, ale kebaba nie mam. A stac i gotowac tez nie bardzo :ico_nienie: od razu mi slabo :ico_olaboga: Ale kebaba tez bym zjadla.

[ Dodano: 2008-10-06, 17:19 ]
blumek, tylko zeby nie bolaly skurcze!!! i patrz na malutka zeby sie ruszala!!! a jak cie cos niepokoi bardzo to poprostu jedz do lekarza albo na izbe przyjec!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 paź 2008, 17:55

Katia ja podobnie czułam pierwsze ruchy, jak takie łaskotanie a poczułam je w 14tc. Więc już czujesz swoje maleństwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To jest łóżeczko które zamówiłam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=449797342 dokupiłam do niego jeszcze bujaki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=445784897
kupilam bo bylam w aptece i tak mi sie slabo zrobilo ze zaszlam do jakiejsc cukierni blisko i musialam cos zjesc, bo bylo mi strasznie slabo!!!!
Ja tak miałam na stadionie, aż mi się rece i nogi zaczęły trząśc i musiałam znaleźć jakąś budkę z jedzeniem bo bym padła. Zjadłam zapiekankę z warzywami i mi przeszło.

blumek całkiem możliwe że nam się wcześniej rozdwoisz, ale tak jak pisze betka trzeba dmuchać na zimne.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 paź 2008, 18:52

Sól fizjologiczna to to mycia oczek. Tak pisza w książkach:)Więc sobie kupiłam 5 sztuk i kupiłam jeszcze takich 5 gazików nasączonych spirytusem do pępuszka, aby spirytusu nie tachac do szpitala, tylko odrazu takie waciki

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 paź 2008, 18:58

asiula_o, - oj w polo nie mają takich pyszności jak kebeb :)

betka, - dziękuję za pomoc w zakupkach :ico_brawa_01: Kochane jestescie :* Smakowite masz te łakocie. A swoją drogą ten spacerek dobrze mi zrobił bo mnie juz boli brzuszek :ico_sorki: Gin powiedzial po ktg ze nie mam skurczow wiec moze brzuszek sie rozciąga, sama nie wiem, Majunia bryka ile wlezie i cale szczescie :)

Motylek22, - gin powiedzial ze poki co wszystko jest jeszcze wysoko i mała powinna jeszcze pomieszkac w swoim M1.

Buziaki z malinkami i jagódkami, bo własnie wcinam :)

[ Dodano: 2008-10-06, 19:00 ]
asiula_o, - a no ze do oczek to slyszalam :) ale dziekuje za przypomnienie :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 paź 2008, 19:02

My już złożyliśmy łóżeczko iiiii pięknie wygląda!! Już sie nie moge doczekać, kiedy Jas się urodzi..

Ja chyba dzisiaj miałam skurcze przepowiadające, ze 2 godziny miałam taki napięty brzuch, że szkoda gadać, przeszło po no-spie, ale dopiero po 3 godzinach jak wziełam..

W ogłóle jakoś niespecjalnie sie czuje, głowa mi pęka, brzuch boli.. mały sobie zapasy urządza i kręci się z boku na bok, włazi pod żebra..

Kasiu a boli Cie od krzyża? czy sam brzuszek? położne mi mówiły, że bóle krzyżowe nie zapisują się na KTG.. chociaż te krzyżowe podobno cholernie bolą..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 paź 2008, 19:59

#ania#, - wiesz, takie cos od krzyża rozchodzące się na boczki to dwa razy miałam od czwartku. Brzuszek juz mniej boli, troszkę lepiej się czuję, póki co :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 paź 2008, 21:56

asiula_o, ja bede chyba oczka przemywac woda przegotowana (tak polecala polozna), a do przemywania pepuszka u nas w szpitalu dostaje sie recepte na spirytus specjalny i do tego trzeba dokupic wyjalowione gaziki i tym sie przemywa.

blumek, malinki z jagodkami... :ico_brawa_01: sama bym pojadla... ale pysznosci!!! :ico_brawa_01:

#ania#, domyslam sie ze lozeczko slicznie wyglada!!! :ico_brawa_01: no to jakies niech sobie posiedzi w swoim prywatnym inkubatorku naturalnym i niech czeka cierpliwie aby ten swoj kacik zobaczyc :ico_brawa_01:

Motylek22, lozeczko super - no ta szuflada super sprawa!!! :ico_brawa_01:

my wrocilismy od rodzicow z kolacji. A wycieczka super :ico_brawa_01: zobaczylismy jak to wyglada, sale porodow, ciec, porod w wodzie, pokoj rodzinny, sale na ktorych sa noworodki, sale opieki nad noworodkiem zaraz po przyjsciu na swiat, sale wczesniaczkow, zwykle sale na ktorych leza malenstwa, dzieciaczka pod tymi swiatelkami co bilirubina obniza, izolatke jak mama chora, izbe przyjec, sale cwiczen, sale gabinetowe, i juz nie pamietam co jeszcze. Ale jedengo wczesniaczka widzielismy i taki maluttki byl :ico_olaboga: oby rosl duzy i zdrowy byl!!! Takze na trzezwo wiemy gdzie isc itd... ale w dniu porodu wszystko pewnie sie zapomni... Ale ogolnie musze wam powiedziec ze sale na dosc wysokim poziomie. Nawet sie nie spodziewalam. Ja bylam w salach na ginekologii ale nie na poloznictwie tylko jak moja mama lezala po operacji, i sale byly ladne a w tym roku byl remont calego oddzialu wiec jest jeszcze ladniej :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 paź 2008, 22:01

Motylek22, kochana lozeczko mam takie jak twoje z szuflada tyle ze nie z drewexsu tylko z klupsia :ico_oczko: A pytalas o baldachim to nie mam bo wiesz super to wyglada ale baldachim to zbiorowisko kurzu :ico_olaboga: wiele osob to stwierdzilo jak juz go mialo .ja mialam przy starszej wiec pamietam ze co tydzien go sciagalam i pralam a czsem nawet czesciej bo naprawde sie kurzyl przeokrutnie a mala zaraz zaczela kichac samrkac i wogole nie wiedzialam na poczatku o co biega do puki mi madra osoba powiedziala ze to przez baldachim a ze ona tak reagowala na kurz wiec musialam go zdjac. Ale wiesz kazde dzidzi inne :ico_oczko: jak masz to wcale nie powiedziane ze towjemu bablowi to bedzie nie sluzyc ja sobie w kazdym badz razie darowalam baldachim.
Wiecie co dziewczynki ja sie zaraz polacze :ico_placzek: wy tu jeszcze tyle czasu do porodow a macie wiecej objawow ze juz nie dlugo niz ja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: to nie dobra ta moja dzidzia nawet znac mi nie daje ze juz czas :ico_nienie: echhh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość