blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 paź 2008, 22:12

dana, - cierpliwosci kochanienka :ico_haha_01: jeszcze ci dokuczą te objawy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

06 paź 2008, 22:42

ale się rozpisałyście, a mnie cały dzień tu znowu nie było. Byliśmy z mężem na działce, on kosił trawę, ja zbierałam jabuszka, podjadałam malinki, było bardzo fajnie no i na świerzym powietrzu :-D coś ostatnio nie moge w domu usiedziec.

Moja mała coś mało się rusza, już tak nie szaleje, tak za tym tęsknię, że chyba zaraz ją pozaczepiam, pomiziam po brzuch i pewnie troszkę się porusza :ico_oczko:

katia pewnie czułaś pierwsze ruchy, ja je poczułam w 18 tyg. i to było przecudowne uczucie :ico_brawa_01: już teraz będziesz czuła je pewnie codziennie i z utęsknieniem będziesz czekała na kolejne, co raz mocniejsze :-D

blumek powiedz Mai niech jeszcze trochę poczeka, bo my tu z zazdrości padniemy jak Ty już swoją dzidzię będziesz miała przy sobie, a niektóre z nas jeszcze z miesiąc lub dwa muszą poczekac! Majeczko, bądź grzeczna i poczekaj jeszcze troszkę :-D :-D :-D

Ja dzisiaj dzień bez skurczy miałam, ale za to co 10 min do toalety biegam, bo kompocik z jabłek zrobiłam i tak dużo się go opiłam że ho ho.

Motylek22 łóżeczko super i wcale nie drogie :ico_brawa_01:

Dobrej nocy :ico_ciezarowka: do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 paź 2008, 22:49

dana to moze dobrze ze nie masz objawow zadnych. A jak sie zaczna juz to ssybciutko urodzisz i po bolach. A widzisz u nas juz cos sie tam pojawia i jeszcze troszke czasu przed nami :ico_sorki: a tte bole i dolegliwosci nie maleja tylko coraz wieksze!!! wiec nie ma co zazdroscic!!! a dzidzia wyjdzie w swoim czasie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale bedzie radosc!!! ja zagladam do was czasem, ale napisz cos u nas po wszystkim i pochwal sie swoim skarbkiem!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-07, 07:06 ]
witam z rana!!!

:ico_kawusia:

kiedy ja widzialam dzien (noc) o tej godzinie :ico_szoking:

Milego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

07 paź 2008, 08:43

:ico_kawa: Witam dziewczynki!
dana, - cierpliwosci kochanienka :ico_haha_01: jeszcze ci dokuczą te objawy
Staram sie byc cierpliwa ale juz jestem zmeczona ostatnie dni sa najgorsze czekasz jak na zbawienie :ico_oczko: Ale czekam coz :-)
dana to moze dobrze ze nie masz objawow zadnych. A jak sie zaczna juz to ssybciutko urodzisz i po bolach. A widzisz u nas juz cos sie tam pojawia i jeszcze troszke czasu przed nami :ico_sorki: a tte bole i dolegliwosci nie maleja tylko coraz wieksze!!! wiec nie ma co zazdroscic!!! a dzidzia wyjdzie w swoim czasie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale bedzie radosc!!! ja zagladam do was czasem, ale napisz cos u nas po wszystkim i pochwal sie swoim skarbkiem!!!
Wiesz kochana ja tez zaczynam tak myslec ze za to ze przy pierwszym porodzie sie strasznie nameczylam to teraz bedzie z zaskoczenia i szybko i dlatego nic wczesniej sie nie zapowiada :-D Mialam z 2 lub 3 tygodnie temu te uciski mocne ze chodzilam jak kaczucha ale to chyba jak mala bardziej wstepowala glowka w dol wtedy myslalam ze nie bawem urodze a tu taki spokoj nastapil :ico_oczko:
Pewnie ze dam znac jak urodze a jak nie osobiscie odrazu to napewno dziewczyny z pazdziernika napisza :ico_oczko:
Trzymajcie sie dziewczynki !Milego dzionka zycze :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

07 paź 2008, 10:05

A mi się dziś Majunia śniła. Przewiozłamze szpitala, przewijałam w domku, ubierałam, przytulałam. Była taka sliczna i drobniutka. I grzeczniutka :)
Anetka29, - mja mała ma takie ze dwudniowe przestoje, kiedy to mało się rusza ale przez nastepne dwa dni sobie to odbija i lata po brzuszki jak opętana. Wczoraj ktg jej się bardzo nie podobało bo strasznie nóżkami kopała.

Ja dzis sie dobrze czuję, brzuszek nie boli i plecki w miare. Dzis mam wizytę u okolisty żeby sprawdzić wadę bo noszę okularki :)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

07 paź 2008, 10:51

:ico_kawa:

kurcze ale straszna mgła u mnie! już prawie 11, a na zewnątrz jakby 6 rano.

Ja dzisiaj niebardzo się wyspałam :ico_placzek: co raz bardziej bolą mnie żebra, biodra i plecy, już nie wiem jak mam się ułożyc do spania żeby dobrze było, ale za to moja perełka w brzuchu się ożywiła i wierciła się całą noc i dziś od rana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spokojnego dna :ico_ciezarowka:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

07 paź 2008, 11:15

Anetka29, - ja tez dzis nienajlepiej spałam. kot mi przeszkadzał i budził kilka razy. W dodatku plecki bolały :ico_placzek: I mgła u mnie tez jest spora, wiec nos do góry :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 paź 2008, 13:01

;-)

Melduejmy się i my..

o 16 mamy USG i już soę nie moge doczekać, ciekawe co tam u naszego Bąbla słychać.. dzisiaj jakoś mniej ruchliwy, albo zwiał gdzieś pod kręgosłup, zauważylam, że od tygodnia jest mniej ruchliwy, ale jak już zacznie kopać to prosto w żebra i pęcherz, jeszcze tatuś go pod[uszcza :-)

Obrazek

tak wygląda nasze łóżeczko, ale jeszcze nie ubieraliśmy całej pościeli, bo w końcu dużo czasu.

MAM MEGA ZGAGE!!! podejrzewam, że to przez leki, żołądek strajkuje, bo pojawia się zawsze jak biore tabletki..

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

07 paź 2008, 13:06

betka, ja termin mam na 19 marca :-) i już nie mogę sie doczekać :ico_olaboga: a ty na kiedy? Widzę że już nie duzo ci zostało ;-) :ico_brawa_01:


Słuchajcie a wiecie jak to jest z tymi ruchami a płcią? Jak wczesnie to bedzie synuś? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-10-07, 13:06 ]
#ania#, sliczne :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 paź 2008, 13:46

katia, dziękuje :-)

Ja pierwsze słysze, zeby to jak szybko zaczyna sie ruszać miało wpływ na płeć, ja poczułam pierwsze ruchy w 18 tygodniu i czekamy na synka, chociaż od 14tc wiemy, że to chłopiec, lekarz na USG przy badaniu przezierności karkowej powiedział, że będzie synek, chociaż wiadomo że na początku to z dozą niepewności, ale jednak się potwierdziło!! A marzec już co raz bliżej, zobaczysz jak szybko zleci!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość