katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 paź 2008, 23:07

Mróweczka, ale ten Twoj Erys opalony jakby dopiero co z jakich Kanarow wrocil.Sliczne zdjecie.A Twojej siostrze zycze jak najszybszego wyzwolenia sie z toksycznego zwiazku.Trzymam kciuki,zebys umiala jakos tanio zorganizowac sobie wyjazd do Polski.A moze sady cosik zwracaja za dojazd swiadka na rozprawe? :ico_noniewiem:

Syla-podobno idzie ladna sloneczna pogoda,mam nadzieje,ze choc troszke wyciagnie Cie z doliny.A kaszka sie nie przejmuj,jak podajesz inny nabial to nie musisz meczyc Martynki nocnym karmieniem.

Mordeczka-super,ze sie odezwalas,szkoda,ze Cie tu tak malo :ico_placzek: Piszesz,ze Kacper malomowny,ale przeciez wiesz,ze mezczyzni to juz tak maja :))A jak Twoje starszaki?

Jogus-u mnie z nocnikiem zero postepow,ale to przez ze mnie bo nic nie trenujemy :ico_wstydzioch: Rano wydaje mi sie,ze jest za zimno na wytawianietakiej malej golej pupci .Moj maly ma cos kolo 90 cm i wazy kolo 14 kilo.Ubrania tez tyko na 92

Caro-to super,ze sobie cos kupilas,nie ma nic lepszego na dobry humor jak udane zakupy.Jak patrze na Twoj suwaczek i widze,ze tylko 75 dni to oczom nie wierze.A na ktorego masz dokladnie wyznaczona date,bo zapomnialam ? :ico_wstydzioch:

Hektorka.ja tez dzisiaj caly dzien walczylam z praniem,ale mialam duzo wiecej bo po weekendzie spedzonym poza domem mialam mnostwo dodtakowo recznikow kapielowych ,poscieli itp.Ot,taka syzyfowa babska robota.

Kolka-to ja mam z piciem tak jak Ty,jakbym sobie pozwolila na deczko wiecej to mam po nastepnym dniu.Zdjecia Twojej Juleczki przekofane,a jaka ona sliczna i dorosla :ico_haha_01: Jak zobaczylam jak siedzi nad talerzem frytek to od razu mi sie przypomnialo,jak w ciazy co chwile nam pisalas,ze wlasnie Twoj R zrobil frytki a mi slina po klawiaturze splywala.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 paź 2008, 23:23

katrin pisze:Jak zobaczylam jak siedzi nad talerzem frytek to od razu mi sie przypomnialo,jak w ciazy co chwile nam pisalas,ze wlasnie Twoj R zrobil frytki a mi slina po klawiaturze splywala.
:-D :-D Dlatego ona teraz taka miłośniczka frytek :-D A jak przejeżdżamy obok McDonalda to drze się na cały głos "flitki, flitki" i nie ma rady, trzeba wstąpić :-D
katrin pisze:Moj maly ma cos kolo 90 cm i wazy kolo 14 kilo.Ubrania tez tyko na 92
Mały?? :-) To jest spory chłop!! :ico_brawa_01: Caro ma chyba na 20 grudnia datę, tak nie pytana się wtrącam :ico_wstydzioch: Zupełnie jak moja teściowa :ico_wstydzioch: :-D
katrin pisze:to ja mam z piciem tak jak Ty,jakbym sobie pozwolila na deczko wiecej to mam po nastepnym dniu
no właśnie... ja zawsze jedno piwko piję,a wtedy wypiłam 3... i dzień z życiorysu wyjęty... Ekonomiczna do picia się od ciąży zrobiłam- kiedyś mogłam więcej :ico_wstydzioch:
katrin pisze:A moze sady cosik zwracaja za dojazd swiadka na rozprawe? :ico_noniewiem:
nie sądzę... na pewno nie w PL :ico_noniewiem:
Idę spać. Do "zoabaczenia" jutro :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 paź 2008, 01:58

Kolka,Rzeczywiscie,nie ma sie co dziwic,ze Julcia taka sfixowana na frytki w koncu zostala na to "skazana" przez ojca juz w zyciu plodowym :)
A ja wlasnie wyczytalam na necie,ze swiadek ma prawo do zwrotu kosztow podrozy i to w naszej Polsce.
http://e-prawnik.pl/archiwum-18/zwrot-k ... rzed-sadem:
Ja na Twoim miejscu Mroweczko zadzwonilabym do tego konkretnego sadu i wyjasnila sytuacje,ze aktualnie mieszkasz zagranica i co jest w takim wypadku ze zwrotem kosztow podrozy.Moze chociaz czesc wywalczysz.

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

07 paź 2008, 09:37

Kolka, fotki super...no to widze ze moja nie jest jakims gigantem bo mniej wiecej jak Wasze pociechy, nozke ma 20 cm ale Pani w sklepie powiedziala ze na zime do skarpety mam juz kupowac 23 wiec chodzi w 22 i 23:)

z nocnikiem....hmmm latem bylo jakos łatwiej a teraz mala przez dzien z babcią wiec ta nauka mało konsekwentna ale zobaczymy siada na nim jak ma sikac to wstaje:)

a Wy mamuski jak dalej na wychowawczym....?i mowia juz cos Wasze pociechy bo Laura raczej mało , mało ale trudne słowa ...dziwne :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 paź 2008, 11:45

joguś Oskar to jest raczej małomówny, wrzeszczy, krzyczy, ale coś konkretnego oprócz mama nidy rydy.....

ja to cały czas na bezrobociu i utrzymaniu meżulka :ico_wstydzioch: i jeszcze z pare lat tak bedzie, tak sie nieraz zastanawiam jak to cieżko bedzie potem isć do pracy :ico_olaboga: , ale na razie nie bede sie zamartwiac :-D

kolka ja tez oczywiscie standardowo nie widzę zdjeć, takiego neta mam kopnietego, muszę pare razy ładować strone, ale jedno widzialam na NK-różowego muchomorka :ico_haha_01:
kobieto ja jak bym wypila teraz 3 piwa to bym chyba umarła, a po 2 ciżaży to już wogóle zrobię sie abstynentką....

Katrin kurde zapomniałam,ze u Was świeto, brat mi mówil, ze też właśnie ma wolne, a ja nie skojarzyłam :ico_wstydzioch: ,ze pewnie korzystacie :-)

ty to zawsze coś znajdziesz :ico_sorki: .....mróeczko może Ci sie to przyda do zwrotu kosztów, a Mrówek za.....sty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , gdzie on się teraz tak opalil :ico_szoking:

Hektorka dobrze,że się zameldowałaś :-)

no widzicie kobitki pogonić Was trochę i kazda sie odezwie :-D

katrin Kolka ma racje-termin na 20 grudzień :-) ....coraz blizej :ico_szoking:

dziewczyny prześlijcie też mi swoje numery telefonów, bo na tej karcie nie mam

a i ja też miałam wam przesłać, kurde zapomniłam, tylko Kolce przesłałam :ico_wstydzioch:

ale u nas ładnie, zaraz wyruszymy na spacer :-)

pa pa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 paź 2008, 14:43

caro pisze:no widzicie kobitki pogonić Was trochę i kazda sie odezwie
wiesz Caro... Tobie to teraz strach odmówić :-D :-D
A jednak się da cokolwiek pozytywnego załatwić w naszym kraju :ico_oczko: Nie doceniłam naszego kraju. :ico_wstydzioch: Ale Tobie Mróweczka, nie zazdroszczę tego świadkowania... Sama kiedyś byłam w takiej sytuacji, na sprawie swej koleżanki... średnia przyjemność... Ale może w przypadku własnej siostry to inaczej będzie. Oby siostra szybko wyrwała się z tej swojej matni...
Jogo
, moja Julka mówi bardzo dużo. Mniej więcej tak, jak jej o rok starsza koleżanka :-) A jeszcze więcej rozumie. Czasem oczywiście coś zmiękczy, zasepleni, urwie kawałek słowa, ale każdy kto chce, już ją bez problemu zrozumie. Zasób słów i zwrotów już ma bardzooo duży :-) I... liczy do trzech :-D O nocniku za to wypowiadać się nie będę. Siada na niego i zaraz zeskakuje i mówi, że gorący jest :-D Ale jak jej spytam, gdzie dzieci robią siusiu, to mówi, że na nocnik. Niestety, jej to chyba nie dotyczy... I ja też jeszcze na utrzymaniu męża :ico_zly: mam nadzieję, że już niedługo. Posyłam gdzieniegdzie swoje CV, zobaczymy...
A Julka ma dziś już półtora roczku... :ico_olaboga: Kurczę, niedawno wyszłam z nią ze szpitala :ico_szoking:
I ma też nową obsesję- wszystko co ma związek z elektrycznością- kontakty, żyrandole, kinkiety, latarnie na ulicy to już mnie psychicznie wykańczają. Chodzimy od okna do okna i sprawdzamy, gdzie są i czy już świecą... Jak nie świecą to "jest dzień, dzieci bawią się". Jak się zaświecą to jest "nocka ciemna, dzieci i pieski śpią" :-D Dlatego teraz ma problemy z zaśnięciem w dzień, ponieważ latarnie się nie świecą i Jula jest nieco zdezorientowana :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 paź 2008, 16:13

no to bede Was codziennie dręczyc,zeby pisac to kazda będzie wchodzić na TT

Kolka twoja córa to normalnie mnie zadziwia, przyślij ją do nas na naukę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a my przyślismy szybko ze spaceru, bo Oskar oblał się tak piciem,ze mokry do pasa, w tym całe body :ico_olaboga: :ico_olaboga: , pół butelki na siebie wylał :ico_zly: i wrócilismy się :ico_zly: ....ech dzieci :-D :-D

w przyszłym tygodniu znowu do gina :ico_haha_01: :ico_haha_01: , znowu młodego podglądniemy, a rośnie na pewno szybko, bo go na całym ciele czuje te jego kopniaki już, nisko w podbrzusze to ciagle mi z dyńki daje, na boki się rozciaga, aż już wielkie kule wystają, pod cyckami stopami :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ostanio mój trzymał rekę na brzuchu i akurat mnie kopnął, a on skoczyl oparzony: Boże co to???Normalnie debil :ico_puknij: , kużwa te chłopy to nieraz mają calkowity zanik szarych komórek, zapomniał,ze w ciąży jestem :ico_puknij: , a może myślal,ze tak mi w brzuchu burczy :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-07, 16:14 ]
a ja to juz sama nie wiem jak na te moje dzieci mówić, bo i na Oskara mówię młody i na Filipa :-D

[ Dodano: 2008-10-07, 16:20 ]
Kolka dzięki za numer :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 paź 2008, 17:35

caro pisze:ostanio mój trzymał rekę na brzuchu i akurat mnie kopnął, a on skoczyl oparzony: Boże co to?
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
caro pisze:przyślij ją do nas na naukę
nie chciałabyś, bo jej ulubionym słowem jest nonono nonono i tak chodzi i śpiewa sobie :ico_wstydzioch:
A kopania tak baaardzo Ci zazdroszczę...... :ico_wstydzioch: :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 paź 2008, 17:47

Cześć :-D
Nie było mnie trochę bo miałam dołaaaaaaaaaa ale już minął a nawet po0wiem że teraz jest boskooooo
:-D
Kolka Julka ślicznie wygląda a jakie już długie kitki ma :ico_brawa_01:
Mróweczko świadkowania nie zazdroszczę.. :ico_olaboga:
Caro.. czekamy na sprawozdanie od gina :-)
Syla.. zobaczysz że szybko zleci i już będziesz miała mężusia ...
więcej grzechów nie pamiętam ... :ico_puknij:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 paź 2008, 20:42

M0rD3CzKa pisze:teraz jest boskooooo

brzmi intrygujaco...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość