Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 10:00

massumi,wypytaj sie dokladnie co to z Toba bedzie!!3mam kciuki zeby jednak znalezli jakies dobre wyjscie....dobre dla Ciebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 10:16

GLIZDUNIA, :ico_sorki:
a wczoraj pani dyrektor z przedszkola Miłosza powiedziała żebym robiłą podyplomowo logopedię, bo będzie maiała dla mnie etat... :ico_szoking: :ico_olaboga:
kurde i w kropce jestem....

bo to zarwane weekendy i kasaaaaa :ico_noniewiem:
i nie wiem czy mam chęci i siły....

Zdjęcia piękne i Maya taka zdolniacha z tym jogurtem na suficie czy rodzice ? :ico_haha_01:

Zbora :ico_buziaczki_big: pierwsze koty za płoty trzymam kciuki za metamorfozę :ico_brawa_01: i życzę Ci wytrwałaści w Twoim postanowieniu "bycia na swoim" !!! Trzymam kciuki !!!

Sikorka, ale wspaniały wypad do zwierzątek :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Jagódka i jak tam u Małej? Temp. się unormowała?

Ewcik a jak Ala ??? Jagody pomogły?

ANZA witaj !!!! Piękna blondyneczka z twojej Iguni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wolontariat w poradni rozumiem i popieram... bo ważne, żeby robić co się lubi... tylko szkoda, że ciężko z tego wyżyć ... godziwie... :-/

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 10:51

Mila dojada drugie sniadanko, a mi juz zaczynaja motyle w brzuchu wariowac :ico_noniewiem: w sumie nie stresowałam sie tak, bo az tak bardzo to mi na tej pracy nie zalezy, no a jednak...kombinuje w co sie ubrac, wszystkie eleganckie spodnie trzeba by zwezic przynajmniej o 8 cm :ico_olaboga: została tylko spodnica, a dzis u nas pada :ico_zly: włosy ze tak powiem do nonono, jzu zadnej fryzury z nich zrobic nie idzie :ico_zly: bede liczyc na swoja blyskotliwosc :ico_haha_01: pewnosc siebie :ico_haha_01: taa...normalnie nie wiem czemu stres powoduje u mnie atak smiechu :ico_szoking: trzymajcie kciuki dziewczyny... :ico_sorki: plisssss..

massumi miejmy nadzieje ze z praca bedzie git..a o podyplomowce pomysl, moze warto przemyslec propozycje :-)

glizdunia plama na suficie z jogurtu :ico_szoking: a co Maja strzela jogurtem w sufit?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 paź 2008, 12:02

u nas cisza mam nadzieję ze nie przed burzą. Kupy nie było już 2h :-D chyba jagody trochę pomogły, Ala pije też ziele kobylaka, może to zachamowało. Byłam w aptece. Oprócz ziółek wstrzymujących mam dawać probiotyki i elektrolity.
Na odparzenia stosuję na zmianę wszystko co się da :-D sudokrem, tormentiol i mąkę ziemniaczaną.

Ala jeszcze od rana nie spała. Ledwo co widzi na oczy, ale zasnąć nie chce. Już prawie zasypiała, ale rozbudził ją pies za oknem, stwierdziłam że biorę ją na spacer to zaśnie. Łaziłyśmy 2h i nawet oka nie zmrużyła. Stwierdziłam wracamy. A w domu winda nie działa :ico_zly: i dawaj wózek + Ala + zakupy na 9piętro. Masakra. Plecy mnie bolą jak cholera.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 12:02

Massumi,propozycja padla chyba niezla co?ja bym to dobrze przemyslala :ico_noniewiem: ...idz sie najpierw dowiedziec coz Toba bedzie....

Lady,ataki smiechu?glupawka taka?ja tak mialam na rozmowe na studia :ico_haha_01: bo mi nie zalezalo...i taka wyluzowana tam poszlam ze moja pewnosc siebie az bila ze mnie...i mnie przyjeli :ico_haha_01: ....czasem to lepiej miec glupawke bo taki zdrowy stresik mobilizuje!!powodzenia,ciekawa jestem jakie bedziesz miala wrazenia po powrocie z rozmowy :-D

a jogurt chyba ja na suficie umiescilam-ale to prawie niemozliwe...wczoraj sie potknelam i rozlalam troche A. na spodnie a dzis patrzymy ze na suficie chyba jest...a nigdzie poza spodniami A. nie bylo wczoraj.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-07, 12:05 ]
Ewcik,to silownia za darmoche!!ja bym sie chyba zapalila juz w polowie schodow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 paź 2008, 12:12

GLIZDUNIA, a może to nie jogurt :ico_oczko: tylko jakieś szaleństwa z A. uskuteczniasz i efekt aż na suficie został :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:

massumi, kasa faktycznie na podyplomówkę idzie, ale zawsze drugi fach w ręku, a na podyplomowych nie jest ciężko, dawaj do mojej szkoły do Radomia, tylko 850 - 900 zł za semestr :ico_oczko:

Ewcik, no kuruj, kuruj moją synową, niech się bidulka nie męczy, zdrówka jaj życzę i buziaczki od Karolka przesyłam.

ladybird23, stres to normalka, myślę że byłoby podejrzane jakbyś go nie miała. Zakasujesz wszystkie kandydatki, zobaczysz.

A my już po spacerku, teraz Karol śpi sobie smacznie, a ja zaraz lecę myć głowę muszę wyglądać jakoś na tej dyskotece, może jakiś przystojny nauczyciel się trafi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 12:17

jejeka jejka...Sikorko,co Ty masz taki flirtowy humorek? :ico_haha_01: :-D ....hehehe...nie no az tak dobrze nie dzialam na A. zeby sufit ucierpial :ico_haha_01: :ico_oczko:

tatus poszedl juz polozyc Mayeczke bo marudna taka ze szok...nie dziwie jej sie bo u nas taka jesienna aura...leje i wieje...az strach wychodzic poza mury domku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 paź 2008, 12:22

uffffffff śpi
ale jeść nie chciała, chyba że suchą bułkę, bez niczego

GLIZDUNIA, najgorsze było to ze jak doszłam (doczłapałam) do mojego piętra to winda ruszyła :ico_zly: ale dałam jakoś radę

zabieram sie za sprzątanie bo nie wiadomo ile Alicja pośpi

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 paź 2008, 12:42

GLIZDUNIA, to nie flirtowy humorek, tylko ja już taka stara zbereźnica jestem :ico_oczko: ale na forum to troszkę się hamuję :-D :ico_oczko:

Ewcik, daj już spokój z tym sprzątaniem, odpocznij kobieto.

A ja zajadam łazanki z kapustą - pycha :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 12:42

Ewcik,pech to pech!!oby jaknajmniej takich wycieczek z obolkami po schodach bo nam sie przepukliny nabawisz!!
ja juz ogarnelam chatke,teraz za obiad sie wzielam...wszystko sie gotuje bo na dzis zapiekanka z brokulami...A. jeszcze do sklepu wyslalam po cebule...niech ma chlopak rozrywke na urlopie jakas :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości