Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 paź 2008, 15:25

Jakie śliczne zdjęcie Majusi w podpisie :ico_brawa_01: te kolczyki jej tak pasują jak nieiwiem co, a taką wierzę z klocków to sama?
Moje chłopaki śpią już półtora godziny a ja obiadek gotuję małemu a zaraz się biorę za parowce dla dużego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 paź 2008, 15:38

Cześć dziewczyny :-)
My już wróciliśmy z Poznania, odwoizłam jeszcze Jarka do firmy (sam się właściwie odwiózł), odwiedziłam tam kilka koleżanek, straciłam godzinę i wróciłam do domu. Ula dzisiaj dostała ubogi obiadek, bo wczoraj w poznaniu nic w lodówce prócz ziemniaka masła, piersi z kurczaka i kopru nie było. Jednak zjadła i nie narzekała.
Renia0601 napisał/a:
Cleo po pierwsze jak Ty masz ustawione na 50 postów bo ja szperam i nie mogę znaleźć

Na głównej stronie forum pod wszystkimi tematami po prawej stronie jest taką małą czcionką napisane [Preferencje] i tam możesz sobie wybrać i ustawić różne opcje. Tylko na 50 postów stronka ładuje się wolniej.
Dzięki bardzo za pomoc, bo też szukałam i nie mogłam znaleźć.
Na żarówkę :ico_smiechbig: Pierwsze słyszę , ale niezłe :ico_smiechbig: Nie no rozwaliłaś mnie tym tekstem :ico_smiechbig:
też się uśmiałam jak nigdy :-D
wyobraźcie sobie, że Kuba za brak prawa jazdy dostał tylko 300zł mandatu :ico_noniewiem:
To tylko się cieszyć, a co On na to wszystko, poczuwa się do jakiejś winy???
Fintifluszka napisał/a:
z tymi dołkami to faktycznie plaga :ico_oczko: ale jak widać nie ma lekko, każdy ma jkieś problemy-trzeba się jakoś pchać do przodu :ico_noniewiem:
_________________

To wszystko przez tą wstrętną pogodę napewno :ico_oczko: , przynajmniej u nas jest okropnie...ciągle deszcz i descz, ajak jest pogoda to ja w pracy siedzę :ico_oczko:
Ano jesień, teraz często będą takie dołki, ważne, żeby szybko się z nich otrząsnąć.
iwona83, super zdjęcia, Maja jest prześliczną dziewczynką i jak pięknie stoi :-)
A na obiad nie mam dzisiaj nic, dla siebie samej to mi się nie chce gotować.
znaczy to kisielek mleczny z żółtkiem nazywa mi się budyniek :ico_oczko:
20g mieszanki mlecznej
100ml wody
łyżeczka maki ziemniaczanej
½ żółtka
W garnuszku zagotuj wodę. Wodę ostudź, odlej 50 ml do szklanki, w pozostałej wodzie rozrób mieszankę mleczną. W wodzie odlanej do szklanki rozmieszaj mąkę ziemniaczaną i żółtko i doleją ją do garnuszka z mieszanką. Całość zagotuj cały czas mieszając. (można dodać owocki przetarte, najlepszy bananek u nas)
Dziękuję, też skorzystam :-)

Ulek coś spać nie chce, jakby miała założone duracelki wydajne, które nijak nie chcą się wyładować, a po 16 nie pozwolę jej już spać, bo później wieczorem będzie problem.
Zmykam się pobawić z moim małym "trollem" :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 16:07

Czesc ja wlasnie wrocilam z jednego spacerku i uciekam na drugi Majunia wlasnie dzieli sie ciasteczkami z pieskiem co do pogody to u nas ladnie slonko swieci

dziekuje za mile slowka na temat mojej kluski

[ Dodano: 2008-10-07, 16:08 ]
aha wieza z klockow postawiona przez mame majeczka tylko rozwala taka wieze

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 paź 2008, 16:10

jestem na chwilke
nie to nie chodzi o pogode kochane chodz ona tez dobija nie powiem,ale strasznie mnie dobija juz ta sytuacja z mezem.Zaczynalo byc juz ok-myslalam ze moze bedzie jeszcze dobrze a tu klops z dnia na dzien znowu zaczelam slyszec pretensje o byle co,jakies dogadywania,nabijania sie.Meczy mnie to psychicznie strasznie.Nawet wyniosl sie juz z mojego lozka.Niemoge z nim nawet o tym pogadac bo odrazu zmienia temat albo wychodzi.Praktycznie cale dnie go nie ma w domu i siedze sama z dziecmi jak ten kolek.I nie to,zeby on w pracy byl to pozna-poprostu wraca z pracy popoludniu i jedzie gdzies na sklepy albo do kumpli.A jeszcze do tego doszlo mi zmartwienie,ze cos sie dzieje ze stanem zdrowia mojej mamy-jeszcze niewiem dokladnie co wyniki beda jutro lub pojutrze znane...Ech.....zycie naprawde potrafi dac w nonono..

Tak pozatym to dzieci chore na lekach mi juz lepiej,po grypie ale jeszcze dusi mnie kaszel.Uciekam poskladac pranie buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 16:11

ja dalej nie wiem jak to zmienic nic takiego nie widze

[ Dodano: 2008-10-07, 16:20 ]
znalazlam ale nigdy bym nie wpadla na to ze w tym miejscu moge to zmienic

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 paź 2008, 16:31

Jola_85, Ty to się masz z tym mężem, wydaje mi się, że nie masz co do niego grzecznie próbować, skoro On tak Cie traktuje. Powinnaś stanowczo powiedzieć mu, że Ok, nie chce być z Tobą, to jego wybór, ale dzieci są Wasze wspólne i nie może sie wymigiwać od zajmowania się nimi... kurde! nonono jeden!!!!!!!! Koleś jest po prostu poryty!!! :ico_zly:
Jolka współczuję takiego palanta. Taka fajna z Ciebie dziewczyna i tak źle trafiłaś, nie dołuj się, zastanów się nad tym , bo może lepiej by Ci było bez Niego....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 paź 2008, 17:04

Jolka współczuję, bo nawet nie wiesz na czym stoisz :ico_noniewiem: by się określił ten Twój "mąż" a że dziećmi sie nie zajmuje to mnie nawet nie dziwi, bo pewnie o tym tylko marzył-okaże się, że sobie poszaleje kilka miesięcy/lat, a później zatęskni za domowymi pieleszami, a Ty sama jak palec przez ten czas jak On się będzie bawił :ico_olaboga:

Pinko Kuba oczywiście przechodzi załamanko przez całą sytuację, służy nam to, bo był dzisiaj bardzo grzeczny i trochę ugłaskał mamę, ale musimy w ciągu miesiąca sprzedać tego stłuka, żeby z ubezpieczalni się nie czepiali, że trzeba składkę opłacić.

Chciałabym Wam przestać smęcić o takich rzeczach, bo jak sie jest podburzonym to zawsze sie pisze nieskładnie i to jeszcze jakieś pierdoły :ico_oczko: nieistotne tak bardzo... ale komu jak nie Wam :ico_oczko:

przy okazji mama od kogoś usłyszałą, że teściowie mają mnie za gnuśnego leniucha, że nawet Kubie śniadania do pracy nie zrobię, obiadu nie uszykuję, że bezbożnica jestem i nie pozwalam dziecka chrzcić (jakby Kuba był bogobojny) i ślubu nie chcę wziąć i jeszcze świąt bożego narodzenia nie spędzam w gronie rodziny :ico_haha_01: a ja się zastanawiałam co mi teściowa te wstrętne zupy w słoikach przynosi, stoją 2 tygodnie w lodówce i jak zaczynają zielenieć to się je wylewa

[ Dodano: 2008-10-07, 17:04 ]
gabik sie obudzil. wpadne pozniej

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 paź 2008, 17:15

Taka fajna z Ciebie dziewczyna i tak źle trafiłaś, nie dołuj się, zastanów się nad tym , bo może lepiej by Ci było bez Niego....
Jola, ja jestem tego samego zdania. Normalnie szlag mnie trafia jak czytam co on wyprawia :ico_zly:

Moja żabka właśnie zalicza popołudniową drzemkę, Maciek pojechał z autem do mechanika, więc jutro do pracy znowu mzk...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 paź 2008, 18:26

Witam a moja melcia spala 3 godzinki ,bylysmy u babci bylo lepiej plakala tylko jak chciala ja mama albo kuzynka wziasc.Moja kolezanka lezy na porodowce czekam na jej sms bo lezy od 11.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 paź 2008, 20:32

My już po kąpieli, Ula śpi, a ja idę poszydełkować w ramach relaksu. Jarek w domu powinien być około 22 i będziemy oglądać serialik.
Justyna, oby Kuba czuł się winny jeszcze długo, żeby Ci codzień kwiaty przynosił i był bardzo miły, grzeczny kochany. A jeśli chodzi o teściową, to się nie przejmuj, pogada... pogada, ale niewiele może zrobić. Może to po prostu zazdrość.
Chciałabym Wam przestać smęcić o takich rzeczach, bo jak sie jest podburzonym to zawsze sie pisze nieskładnie i to jeszcze jakieś pierdoły :ico_oczko: nieistotne tak bardzo... ale komu jak nie Wam :ico_oczko:
Smęć, mi to nie przeszkadza, a masz rację komu jak nie nam :ico_oczko:
Moja kolezanka lezy na porodowce czekam na jej sms bo lezy od 11.
Oby wszystko było dobrze i dzidzia się zdrowa urodziła :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość