Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 mar 2008, 13:46

Witajcie kwietnióweczki.

asika82, edit53, współczuje wam tych bóli nóżek.
Myszka_ biedaczku Ty znowu się męczysz :ico_pocieszyciel:
AgaSza, ja na razie kupuje tylko pościel a wypełnienie jak mi się uda to tez od razu kupie zależy za ile wylicytuje :-D Rożek już wygrałam i wkład do wózka tez. Za nowy rożek zapłaciłam 10,01 a za nowe wypełnienie do wózka "az" 6,18 :ico_brawa_01: Jeszcze u Tej samej babki poluję na pościel i wypełnienie :ico_oczko:
A my dzisiaj byliśmy na USG. Nasz mały pokazał po raz kolejny swoje klejnociki :ico_haha_01: Rozwija się książkowo. Termin z USG pokrywa się z terminem wyliczonym :ico_brawa_01: A nasz synuś waży 2500g :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 mar 2008, 14:24

Ojojojojojojo to juz tak blisko :ico_szoking: trzymajcie sie kochane to juz koncowka ale widze ze kazda ma jakies perypetie jak nie noga to szyjka albo inne dolegliwosci Obrazek
Witam nowa kwietniowkeAgaSza, :-) widze ze bedzie mala roznica miedzy dziecmi co na pewno wyjdzie im na dobre :ico_haha_01:
mamamonia, fajoskie te twoje butki bardzo mi sie podobaja :-)
dziewczyny nie moge uwierzyc ze juz niedlugo bede mogla zobaczyc zdjecia waszych malenkich noworodkow Obrazek tylko martwi mnie troche ze cos sie spiesza te wasze skarby :ico_olaboga: zaciskajcie nogi i nie wypuszczajcie ich jeszcze no chyba ze sie mocno upra :ico_noniewiem:
Pozrawiam was wszystkie Obrazek

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 14:30

wrociłam :-D
na komisji bylam chyba z 5 minut babka stwierdzila ze to gupota ze mnie wzywali i odrazu mi zasilek na 2 mc przyznala :ico_brawa_01: plus był tego taki ze pracuje tam moja kumpela i wszedzie mnie oprowadzila i poplotkowalysmy troche wiec bylo oki no a zamiast kebeba kupiłam sobie wztke i serniczka :-D
Magda Sz., śliczna fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
postaram sie znalesc gdzies na fotce ta kołyske bo mam ja miec od szwagierki naszej tiktakowej lidzisc i jak znajde to wam wkleje :-D

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

07 mar 2008, 15:16

Magda Sz., super fotka , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakich przystojniaków masz kolo siebie :-D :-D :-D

AgaSza, super ,ze już się zapoznałaś z profilem , zdjonko super i nawet poznaje te miejsce ,( stary rynek) . :ico_brawa_01:

mamamonia , też słyszałam ,że Warszawa to paskudne miasto , ale jak będziesz kiedyś w Poznaniu to zapraszam na :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-03-07, 14:17 ]
edit53, mówiłam ,że wejdziesz i wyjdziesz , to dobrze ,że wszystko szybko załatwiłaś.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2008, 17:10

Asika, z całą pewnością facetom jest łatwiej, ale mimo iż to my w ciąży chodzimy to oni też na swój sposób przeżywają wszystko i te dobre i złe momenty...
mój Piotrek wczoraj jak mnie tak wyszarpało to stwierdził, że "do nonono ta ciążą, bo ja nic tylko sie męczę - jak nie rzyganie to sranie, jak nie to to zaś jakieś szyjki" i klął się i upyskował a ja się uśmiałam z niego, mówię mu kochanie to ja w ciąży chodzę i nie narzekam a ty pyskujesz, a on mi na to, a bo żal mi że ty się tak męczysz a jak Ci pomóc nie mogę - to jak widać to i oni to przeżywają, tylko jak to faceci różnie to wygląda jeśli chodzi o okazywanie tego :ico_oczko:
edit53, to obrze, że tak to się szybko zakończyło i że na spoko babkę trafiłaś, bo wiadomo różni ci "specjaliści" tam siedzą :ico_noniewiem:
Magda Sz., super fotka w podpisie, ale z tych Twoich syneczków fajni mali mężczyźni :ico_brawa_01:
Joanna24, to gratuluję udanych zakupów :ico_brawa_01: i super, że u lekarz wszytsko ok, to z kim byłaś, że piszesz byliśmy - czyżby mąż już wrócił?? noi spory ten Wasz syneczek :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 17:17

Myszka_ pisze:i oni to przeżywają, tylko jak to faceci różnie to wygląda jeśli chodzi o okazywanie tego :ico_oczko:
no właśnie różnie!
Magda super to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 mar 2008, 18:32

witajcie!!!


Byłam dzis u lekarza... nasz krasnal waży 2560 kg, lekarz powiedzial ze w normie... pochwalił mnie za wyniki.. powiedzial ze mam lepsze niz na poczatku ciazy... dostalam skierowanie do szpitala... aha i lekarz powiedzial ze mam tak twarda szyjke i nie ma zadnego rozwarcia, ze spokojnie do terminu pochodze :) tyle dobrze, bo jak wiecie to nas w miedzy czasie przeprowadzka czeka (przed swietami)

kupilam sobie dzis koszule i stanik do karmienia.. takze mam juz wszystko i pozostaje mi tylko czekac na porod :)

uff ale sie rozpisalam... :ico_haha_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 18:34

Meggi dobrze,że wszystko ok u Was :ico_brawa_01:
meggi_24 pisze:dostalam skierowanie do szpitala
a po co???

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 mar 2008, 18:40

asika82, u nas ordynator chce aby pacjentki przychodziy do szpitala w terminie porodu, a to byla moja ostatnia wizyta u gina przed porodem toteż wypisal mi skierowanie... niby nie trezba miec skierowania, ale u nas zawsze wypisuje

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2008, 23:25

meggi_24, no to super, że u Was wszystko dobrze :ico_brawa_01:
ale mimo to nie szalej za bardzo przy przeprowadzce, bo może wpłynąć o na to, że się wszystko nagle zmieni, choc oczywiście życze Ci aby wszystko było ok i abyś na porodówkę wybrała się po przeprowadzce :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość