octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

08 paź 2008, 10:14

ja też się bardzo cieszę że mogę być z wami - chociaż rano znowu miałam stresa bo mnie nie wpuszczało na majówki...
narazie uciekam bo jestem w trakcie "zakładania" sobie pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 paź 2008, 10:19

to i ja się szybko zamelduje z pracy :-D

U nas za to pochmurno :ico_noniewiem: J. załatwiony na cacy "umiera".... więc prosiłam żeby nie wracał od rodziców, bo mi dzieci pozaraża.... ale chyba na nic moje prośby.....

:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 10:19

a ja dzis znowu kuraka pieke ... cos mnie wzieło na miecho hehe

[ Dodano: 2008-10-08, 10:25 ]
dziewczyny czy macie okna balkonowe u siebie i czy one tez co dwa dni wygladaja jak po przejsciu stada swinek ??

a moj Jakub maluje ... siedzi w krzesełku dałam mu kredki i bazgroli :))

a ja myje okno hehe

pogoda piekna...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 paź 2008, 10:41

KUlka, moje okno balkonowe jest brudne codziennie!! Kinga i Tores sie do tego nieźle przyczyniają

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 11:15

Doris a jak Kinia po szczepieniu ?? u nas maruda i płaczek na maxa ...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 paź 2008, 11:35

u nas ok, tylko na drzemce w ciagu dnia byla marudna wczoraj

[ Dodano: 2008-10-08, 12:19 ]
u mnie wszyscy spią... Kinga spi, tata odsypia nocke w robocie, a mama jest zmęczona i tez sie położyła. nawet pies śpi.

A ja nie mam pomysłu co robić...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 12:33

hejka,bylismy na spacerku rodzinnym i rundce po uzywanych w poszukiwaniu doniczek...
super pogoda u nas...rewelacyjna!!!
szybe balkonowa Wam nawet ostatnio pokazalam,Maya lubi mazac jogurtem po szybie :ico_zly: i przyklejac wieczka od jogurtow :ico_puknij:

wogole to mam troche fociakow wiec jak pojdzie spac to pokarze...lazila po glinie dzis i wodzie...matko kolana od gliny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 12:38

a ja swoją wlasnie polozylam ale chyba jeszcze walczy

glina :ico_olaboga: jak ty to spierzesz?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 12:56

hejka

a my dzis rano sie wybralismy na szczepienie, no bo mialam isc z poczatkiem m-ca no i fatyguje tescia zeby ze mna skoczył bo pogoda nie za fajna, przyjezdzamy, czekamy poł godz w kolejce, a ta pielegniarka nam mowi ze mamy dopiero pod koniec m-ca przyjsc bop kolejna skojarzona szczepionka musi byc conajmniej rok po tej ost :ico_zly: no i sie wrocilismy do domu, a ja nie wiem czy robic nie bede i kto pojedzie z Milka, najlepiej przeciez z mamusia :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

a teraz tez walczy ze spaniem, zobaczymy czy usnie..

gosia no w koncu sie zjawiłas i Huberta pokazalas, faktycznie nie zmienil sie za bardzo oprocz tego ze kawał chłopa z niego :-)

glizdunia mowisz ze Majcia w pidzamkach juz spi, a nie odkrywaja jej sie plecki w nocy?bo ja tez juz myslałam zeby kupic jakies dwu czesciowe, ale obawiam sie własnie o te plecy

kulka ja mam na szczescie balkonowe okno cały czas czyste, bo Mila nie ma dostepu do niego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 paź 2008, 13:18

Hej dziewczyny - wesoło się tu u nas zrobiło, witam serdecznie dwie nowe forumowiczki - ja dołączyłam do majówek najpóźniej więc się nie znamy, i Gośkę też witam :ico_haha_01:

Ja od dziś mam postanowienie, by nie odpalać kompa, gdy Wiktor nie śpi :ico_oczko: wiecie, że on, gdy widzi, jak stukam w klawiaturę to odpędza mnie od laptopa, zaczyna marudzić ... Chyba nie lubi być przeze mnie lekceważony. No ok, zamiast serfować po internecie będę zajmować małego twórczą zabawą :ico_haha_01:

Pogoda dziś u nas cudna więc po drzemce małego skoczymy nad zalew nakarmić kaczuszki :-D

Glizdunia dzięki za pomoc na gg, kompletnie mi odbiło chyba ,,, siedzę na allegro i szukam w nieskończoność prezentu dla Wiktora pod choinkę ... Chcę, by była to jakościowo dobra zabawka a nie wybrana w pośpiechu pierdoła ... Nie smiejcie się, zaczynam już teraz bo musimy kupić prezenty dla 6-7 dzieci :ico_szoking:

I jeszcze mnie coś niepokoi, to, że Wiktor zgrzyta mi zębami :ico_olaboga: Wiem, że takie zgrzytanie przez sen może zwiastować owsiki, ale on zgrzyta przy usypianiu, czasami w dzień,,,mże w ten sposób się tak bawi ...

My dostaliśmy zawiadomienie, że mamy się zgłosić na szczepienie 16 października.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość