Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 paź 2008, 21:09

katrin pisze:
M0rD3CzKa pisze:teraz jest boskooooo

brzmi intrygujaco...
prawda?? :ico_noniewiem: :ico_oczko: A z tymi dołami to boryka się teraz chyba co druga osoba w tym kraju a na pewno na TT :ico_oczko:
Idę, bo nie chce mi się samej z sobą klikać

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

08 paź 2008, 09:25

hej dziewczyny
ja od poniedziałku mam też dół , ale mój jest taki ze zmarł dziadek mojego męza , i poprostu nie moge znależść sobie miejsca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

poza tym Lenka od poniedziałku w żłobku , w poniedziałek spoko ciesyła sie ze idzie do dzieci , ze dzieci sa , wczoraj troszkę marudziła a dziś nie bardzo miała ochotę zostać :ico_olaboga: chyba załapała o co chodzi w tym wszystkim
no i tak mi wogole cieżko ze wszytskim moze jestem też zmeczona ta przeprowadzka ciągle coś załatwiam w dupencje z tym

całuje was laski

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 paź 2008, 14:16

cześć...:-D
wpadłam tylko pochwalić się Kacpim ... dawno się nie chwaliłam to chyba już czas :-D
Obrazek
na basenie
Obrazek
uciekamyyyyyyy
Obrazek
hej to ja!!
Obrazek
kto pierwszy skacze z murka??
Obrazek
może mnie ktoś w końcu stad zdejmie co?????
Obrazek
Pogromca Aligatorów!!
Obrazek
a może by tak zostać baletnicą? :ico_olaboga:
Obrazek
uwolnić gołębia!!
Obrazek
mniam mniam
Obrazek
męskie rozmowy...tylko gdzie jest mama?!

[ Dodano: 2008-10-08, 14:21 ]
Obrazek

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

08 paź 2008, 20:05

M0rD3CzKa, ale kawaler:) prosze prosze....

kamelek1, i jak przezywasz rozłake malej?ile ona czasu jest w złobku???

[ Dodano: 2008-10-08, 20:07 ]
jutro moze znajdę chwilkę to uaktualnie fotki małej bo ciut podrosła od momentu ostatniej fotki ps poprosze tez o zdjęcia Lenki i innych pociech:)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 paź 2008, 21:17

M0rD3CzKa pisze:dawno się nie chwaliłam to chyba już czas
Najwyższy!! :-D Kacpi jest suuuper!! A jaki duuuuży! A uśmiech ma powalający :ico_brawa_01: Ile on już waży i mierzy?
jogobella, czekamy na fotki w takim razie :-)
Caro,a Ty już dziś listę obecności podpisałaś na TT? Co z Tobą? :ico_noniewiem:
A mnie dziś wszystko boli. I Julka mi się popsuła, bo od kilku dni nie chce zasypiać sama, tylko ze mną w moim łóżku, i każe mi się masować :ico_olaboga: Teraz się zawzięłam i nie poszłam do niej, bo na dobre się przyzwyczai, ale słyszę, że jeszcze nie śpi :ico_noniewiem: I w ogóle dzik się z niej zrobił. Ledwo wyjdziemy z domu, a ona już krzyczy: do pokoju, do pokoju... Z nikim się chce się bawić, a na Igę to już histerycznie reaguje :ico_noniewiem: Najchętniej siedziałaby ze mną w tym swoim pokoju, rysowała i czytała książeczki a reszta to jej do szczęścia nie potrzebna. A dotleniać się przecież trzeba, zwłaszcza jak taka piękna pogoda teraz, nie?

[ Dodano: 2008-10-08, 22:15 ]
Uuu szalejecie dziewczyny! :ico_nienie:
A ja znalazłam sposób na Julcię :-D Ponieważ ona taka pieszczoszka i lubi się masować przed snem, to.. dałam jej do podusi jej ulubioną myszkę i powiedziałam, że myszka jest bardzo smutna, chce już spać, ale nie zaśnie jak jej Julcia nie pomasuje. I Julcia ja tak masowała, masowała aż sama padła :-D :-D Zawsze to ja niemal zasypiałam od tego masowania a tu role się odwróciły :-D Jestem z siebie dumna, kurczę :ico_haha_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 paź 2008, 01:56

Kolka-Ty to masz pomysly!Brawo!Moja siostre Agate (24lata)mama musi drapac po plecach do dzisiaj :)Na szczescie nie do zasypaiania juz tylko tak dla relaksu mojej siostry :ico_oczko: A jak byla w ciazy to mega czesto korzystala z tej przyjemnosci,a ze mocno jej sie wtedy przytylo to mama miala ogromne plecy do wdrapania :-D Juleczke wycaluj za takie zdolnosci,ja wiem,ze ona juz tak ladnie mowi,ale wciaz mnie to zadziwia i zachwyca rownoczesnie :-)

Caro-odezwij sie ,co z Toba????Ty jestes nasza przewodniczaca i jak Ciebie nie ma to tak,no nijak i smutno :ico_placzek:

Jogobella-ja juz sie nie umie doczekac nowych zdjec Twojej Laurenki.

Kamelek-wyrazy wspolczucia z powodu dziadka meza,takie wiadomosci na pewno wpedzaja w dolki.Lence pogratuluj odwagi,inne dzieciaki wyly by jak slonie juz od pierwszej chwili w zlobku czy przedszkolu.A Tobie zycze duzo sil na to cale przeprowadzkowe zamieszanie.

Kari-jak tam u Was?Jest juz snieg???Twoj Krystiano to naprawde wielki chlop.

Syla-grudzien juz tuz,tuz,wiec glowa do gory!

Mordeczka-Twoj Kacpi cala mama!I jaki juz duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wyglada bardzo,bardzo dojrzale.


Teraz troszeczke co u nas.Wczoraj bylismy na szczepieniu,za cztery tygodnie nastepny raz i potem spokoj az pojdzie do szkoly .Wczoraj jak zobaczyl pania doktor to od razu taki ryk ,ze :ico_olaboga: Musiala wzywac pomoc,zeby go jeszcze jedna osoba trzymala :ico_placzek: Na szczescie szybko bylo po krzyku.
Kolka zaczela temat nalogow u naszych dzieci,wiec u mie jest tak:
-pierwszy nalog to klucze,najlepiej samochodowe i jak moze wybrac to woli taty klucze a nie z jakijs babskiej polowki :ico_noniewiem:
-drugi to drzwi,maniaknie otwiera i zamyka.Klamki z drzwi wyjsciowych i do lazienki stoja juz pionowo,zeby sobie czasem nie uciekl sam z domu albo nie wypil mi jakiegos plynu z lazienki :ico_noniewiem: A nie wiem czy juz pisalam,ze dwa razy w kibelku juz wymyl sobie rece :ico_szoking:
- gaszenie i oswiecanie,normalnie nie umie sie tym znudzic :ico_szoking:

No to go obgadalam troszke,i zapomnialam dodac,ze auta to tez jego hobby.Na parkingu,gdzie stoi tysiace aut,w tym wiele np,tez srebrnych leci prosto do naszego i wola autko,autko.wstyd sie przyznac,ze ja to wsiadlabym do obojetnie jakiegpo byle kolor by pasowal a on bez wysilku potrafi odroznic nasze :ico_wstydzioch:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 paź 2008, 10:04

katrin pisze:Caro-odezwij sie ,co z Toba????Ty jestes nasza przewodniczaca i jak Ciebie nie ma to tak,no nijak i smutno


Kolka pisze:Caro,a Ty już dziś listę obecności podpisałaś na TT? Co z Tobą?


nie było mnie wczoraj, bo miałam mega kłótnię z mamą, poszło znowu o to ze za dużo sie wtraca w wychowanie Oskara, tan. zaczęło się od tego ze naskoczyła na mnie,ze my się drzemy na biednego osakrka nie wiadomo za co, ogólnie zrobila z nas patologicznych rodziców i takie tam.........na znak protestu nie wchodziłam do niej do pokoju, a niestety tam jest komp :ico_zly: :ico_zly: , nie odzywamy się do siebie 1,5 dnia, oczywiscie gra mi na sumieniu, bo wieczorem G. zapytał się jej co się między nami dzieję to stwierdziła,że już za długo zyje, ale nie martwmy się już niedługo, normalnie jakąs nieczułą sukę ze mnie zrobiła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ...brzuch mnie wczoraj tak bolał...chyba miałam pierwsze skurcze, na szczęscie po 2 godzinach minęły, cisnienie oczywiscie mimo brania tabletek 150/90 i wogóle do nonono.........

Kamelek wyrazy współczucia z powodu śmierci dziadka twojego męża....

Mordko w końcu się pojawilaś :-) , ale Kacpi duży :ico_szoking:

katrin pisze:wstyd sie przyznac,ze ja to wsiadlabym do obojetnie jakiegpo byle kolor by pasowal a on bez wysilku potrafi odroznic nasze


u nas jest identycznie....

zmykam, bo piszę jak mamy nie ma

do sklikania

[ Dodano: 2008-10-09, 12:18 ]
dziewczyny ja zwariuje z tą moja mamą :ico_olaboga: , odzywa się już normalnie, przyszła z miasta i gada do mnie jak gdyby nigdy nic :ico_noniewiem: :ico_olaboga: , pytam sie czy jej już przeszło, a mama: że ona się gniewac nie lubi długo, powiedzialm jej,ze po prostu chcę wychowywac Oskara po swojemu i się usciskaliśmy i jest git, ona zaraz: no co dzisiaj pichcimy na obiad i poleciała do sklepu :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 paź 2008, 13:14

caro, Karolina,pewnie kazdej babci kraje sie serce jak ktos nawet jesli sa to rodzice krzyczy na ich wnuka.Pewnie tego bedziemy doswiadczac za iles tam lat :-) Wiem,bo czesto moja mama mi sie zali jak to moja siostra jest "niedobra"dla Wiktora,a tak naprawde to moja siostra stara sie byc konsekwentna a babcia odpuscila by wszystko byle dziecko bylo caly czas szczesliwe i zadowolone.Wiadomo babcie sa do rozpieszvczania a my do wychowywania i tu jest konflikt interesow.Dobrze,ze juz jestescie pogodzine,bo przeciez obie kochacie Oskarka ponad zycie,wiec nie ma sie co boczyc,bo Filipkowi takie zle nastroje mamy na pewno sie nie podobaja.Kochana masz mame,ze tak pierwsza potrafi wyciagnac reke i zapomniec.Ciesze sie bardzo,ze juz jest dobrze miedzy Wami.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 paź 2008, 16:28

czesc
caro, tak to już z mamami bywa.. z babciami tymbardziej...najważniejsze że już się pogodziłyście:)
Kamelek.. współczuję :(
katrin, fajnie musi wyglądać kiedy to taki maluch prowadzi Cię do auta bo Ty nie wiesz które to hihihi :-D

[ Dodano: 2008-10-09, 16:33 ]
Kolka, ja z Ciebie też jestem dumna a jeszcze bardziej z Julki... mądra dziewczynka z niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 paź 2008, 21:48

Cześć
Kamelek, jakoś mi umknęła wiadomość o śmierci Dziadka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Przykro mi bardzo... :(
Caro, temat znany, przerabiany :-) Ja też toczę wojny z własnymi rodzicami o wychowywanie Juli, ale głownie... ze swoim Tatą :-) Zawsze ma dla mnie tysiąc rad. O innych osobach nie wspomnę :ico_oczko: Ale zawsze idzie się dogadać :-) No i mimo wszystko fajną mamę masz. A takich spięć jeszcze możesz się spodziewać :ico_oczko: To Cię pocieszyłam, co?
Katrin, mnie Julka czasem tez prowadzi na parkingach do naszego samochodu, z tym, że ja wiem gdzie on stoi :ico_haha_01: A ona drze się na cały parking "nasz tutut, nasz tutut" :-)
M0rD3CzKa, a Ty może byś popisała co u Was? Tak bardziej szczegółowo, rozumiesz? :-D

[ Dodano: 2008-10-09, 21:52 ]
katrin pisze:Moja siostre Agate (24lata)mama musi drapac po plecach do dzisiaj :)Na szczescie nie do zasypaiania juz tylko tak dla relaksu mojej siostry
:-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-10, 00:31 ]
Jak zwykle wszystkie śpią.. A co mi się przypomniało.. Byłyśmy dziś na placu zabaw. I była tez jakaś dziewczyna z dzieckiem- młodszym na pewno niż nasze dzieci. I jak są te bajery typu 3 zjeżdżalnie+jakaś rura+mostki, wieżyczki itd (nie wiem jak to się fachowo nazywa) I ta dziewczyna wsadziła te dziecko na mostek (na wysokości mojej głowy, ogrodzony dwiema tylko linami) i odeszła na bok z drugim, starszym dzieckiem pogadać. I chociaż byłam z Julką na tym samym sprzęcie to usłyszałam tylko łuuup!! I ten maluszek spadł- Rafał mówił, że dwa razy w powietrzu przekoziołkowało to dziecko zanim spadło twarzą w ziemię... Boszzzze jak ono strasznie płakało :( :( Ludzie się zbiegli, chcieli pomoc zaproponować, ale ta dziewczyna (bardzo młoda) wzięła tylko te dziecko, sama przerażona i poszła sobie... Jakoś mi się w łeb wbiło te dziecko, dumam czy mu się krzywda nie stała... Ja bym na pogotowie od razu leciała, chociaż krwi nie było :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość