Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 paź 2008, 13:52

Osita-ja tez teraz w drugiej ciazy mniej tyje:) i to o wiele,mam nadzieje ze przez te ostatnie miesiace za duzo mi nie podskoczy waga:)
Evik-korzystaj teraz poki nie ma jeszcze dzidzi malej z wolnego czasu bo pozniej to na pewno nie bedziesz miala:)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 paź 2008, 14:57

Witajcie!
A ja tak na chwilkę trochę jesieni Wam przyniosłam :-D


Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 paź 2008, 15:15

Ale ładna ta jesien :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 paź 2008, 15:18

Oh Asika- ale ślicznie !!!

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 paź 2008, 19:50

Asika, śliczne zdjątka :ico_brawa_01:
U nas jeszcze tak pięknie jesiennie na drzewach nie jest... Magda też pewnie zauważyła, bo my z tego samego miasta :ico_haha_01: Pełno zielonych jeszcze liści na drzewach... Dozorcy "Akcji Liść" jak dotąd nie zaczęli, bo zwyczajnie nie ma czego sprzątać... No może w parkach jest tego z deka więcej, ale nieznacznie :ico_haha_01:
Przespałam się troszkę, mężu w tym czasie zagoniony do prac ręcznych wszystko wykonał, z córcią na rolki poszedł nawet :ico_brawa_01: :-D A mnie nawet wiertarka nie obudziła... Znowu w nocy będę pokutować, czort wie do której :ico_olaboga:
Maleństwo spało ze mną, teraz znowu szaleje... Rany, skąd te pędraczki tyle energii biorą?? :ico_szoking: :-D
Wczoraj mężu go uspokajał :-D Dotąd tak było, że wystarczyło, iż rękę na kulotku położył, żeby go poczuć, a tam...? Spokój, cisza jak makiem zasiał :-D Tak więc myślał, że i tym razem się uda... :ico_haha_01: Dostał kopa w twarz i zdegustowany spojrzał na poruszający się niczym galaretka brzuszek... :-D Mało się nie udusiłam ze śmiechu :-D :-D :-D
Evik, pisz, jak się ma babunia w domku i dziadziuś w szpitalu... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 paź 2008, 20:08

wiecie co, wlasnie sobie uswiadomilam, ze to juz 8 miesiac sie zaczal :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wiecie co??? juz niedlugo listopadowki sie beda rozdwajac, a po nich my :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: az strach sie bac :-D

a ja bylam w szkole rodzenia, fajnie nawet bylo. za tydzien nie ide, bo beda filmy o porodach ogladac, a ja nie chce :ico_chory: zdecydowanie mi sie nie podobaja :ico_oczko: ale i tak fajnie jest pojsc... dzis byla panna z takim mikro brzuszkiem... gdzies tam uslyszalam "36 tydzien" :ico_szoking: kurcze, a miala taki, jak wiekszosc z nas w 5 mcu, czyli nic... w normalnych spodniach, tyle ze z gumka, chodzi :ico_olaboga:
porobilam cwiczenia na siuski (te na miesnie pochwy i w ogole, zeby pozniej nie popuszczac siusiu, nie wiem, jak to sie nazywa) i ... od razu skurczyk :ico_zly: final taki, ze nawet tych cwiczen nie mam robic :ico_puknij:

asika82, piekne te moje siedlce sa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeszcze sliczniejsi jego mieszkancy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas do jesieni daleko, choc juz czuc swieta - pomarancze dojrzewaja coraz szybciej :ico_sorki: ale jest jeszcze duzo kwitnacych drzewek, zreszta, tutaj wiecznie cos kwitnie :ico_brawa_01:
Dostał kopa w twarz i zdegustowany spojrzał na poruszający się niczym galaretka brzuszek... :-D
jak to mozliwe, ze na tym etapie nasi synowie maja jeszcze miejsce do tak silnych kopniakow??? :ico_olaboga: a mi sie dzis tez smiac chcialo, bo poszlam po carmen i znajoma brzuch poglaskala... maly sie przesunal, ale tak delikatnie... a tu towarzystwo OJEJ!!! WIDZIALAS??? (bo ponoc bylo widac jak brzuch faluje) ja: ale co sie stalo??? no jak to, nie czujesz tych ruchow??? no, tych to juz nawet nie czuje, bo to tak normalne, ze nie zwracam uwagi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:

moje starsze szczescie dopiero co sie obudzilo, a widze, ze znow poklada sie na podlodze (na macie juniorka, ktora to sobie "chwilowo pozyczyla") i zasypia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Justyneczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:09

08 paź 2008, 20:12

asika82 ale z ciebie ładna kobitka i śliczny synek cała mama :)
Co do tycia ja przytyłam w miesiąc 10 kg :ico_olaboga: :ico_szoking: i ważę teraz 84 kg chodź wszyscy mówią z nie widać.Może maluch tyle waży ;)

Mówię wam dziewczyny ale dzisiaj wykończona jestem musiałam się zwolnić ze skzoły bo strasznie źle się czułam.Poszłam spać o 1.30 a wstaje o 5.00 i po prostu ledwo żyłam :( :(
A jutro mamy USG może pokaże szkrabek co tam ma :)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 paź 2008, 20:30

Osita- chodziło Ci o ćwiczenia na mięśnie Kegla, tak? Ja niestety zawsze o nich zapominam, a w sumie szkoda- mogą być bardzo przydatne :-) Jejku już ósmy miesiąc- jak ten czas leci-szok. A ja wyprawka w proszku, w ten weekend mamy zrobić remont ale mężu coś się nie pali- jak tak dalej pójdzie zrobię go pewnie sama. Ja bardzo lubię tego typu "prace ręczne" tylko trochę leniwa się teraz zrobiłam i obawiam się że zaczne i nie starczy mi zapału do skończenia remontu.

[ Dodano: 2008-10-08, 20:32 ]
Justyna- 10kg Ci przybyło w ciągu jednego miesiąca- no no to sporo! A rozstępów nie masz? No i współczuję Ci tego że musisz do szkoły biegać- mi by się już chyba nie chciało :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Justyneczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:09

08 paź 2008, 21:28

tosia No mi tez już za bardzo się nie chce jak źle się czuję ot nie idę ale dzisiaj musiałam napisać poprawę.Ale cieszę się że ejszcze do listopada troszkę tylko zostało muszę nałapać jak najwięcej ocen żeby można było mi wystawić na semestr.Później wrócę w kwietniu lub w marcu eksterminacyjne będę zdawać drugi egzamin.Mieszkamy z teściami którzy są zachwyceni ze będą mieli wnuczka w końcu to pierwsze dziecko od 22 lat :)I zawsze pomogą przy dziecku.
A co do wagi szczerze nie wiem skąd tyle nabrałam skoro tyle samo jadłam co w każdym miesiącu a tyłam dotąd 1 kg w miesiącu a tu nagle 10 kg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 paź 2008, 21:54

Dobry wieczór :-) , nie miałam nawet pół chwilki aby tu zajrzeć wcześniej. Ledwo siedzę teraz, kręgosłup sam ciagnie mnie do łózka. Rano znowu w przychodni z mężem, był u okulisty, miał zakraplane jakies kropelki, więc ja musiałam kierowac. Potem marynowałam grzybki, które moje kochanie nazbierało, na obiad gołabki gotowałam, pranie też bo ładna pogoda na suszenie na zewnątrz, zakupy i na koniec najprzyjemniejszy...wypad do lasu na spacerek, pooddychałam świezym powietrzem, az się lżej zrobiło na ciele i duszy.
Asika, właśnie taką jesień spotkałam już w lesie, tylko szkoda, że Was nie spotkałam :-) Ale Antolek słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karolina, aż serce rosnie, jak tak czytam jacy jesteście razem szczęsliwi, jak pięknie pielegnujecie Waszą miłość. Kostek napewno odczuwa pozytywne wibracje ze świata zewnetrznego, stąd te kopniaczki :ico_haha_02:
Tosia, współczuję remontu ale nic tak nie poprawia samopoczucia jak świeże, odnowione mieszkanko.
Evik, super, że babcia już w domu. Dużo zdrówka dla niej i dla dziadzia tez, niech szybko do niej dołączy.
Justyneczka, podziwiam Cię że dajesz jeszcze radę w szkole, a przecież w domu kupa obowiązków też. Daj znać jak tam po usg, czy Ala czy Staś??
Wczoraj wieczorkiem schrupałam garść migdałów, zgaga zniknęła jak ręką odjął.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość