octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

08 paź 2008, 21:59

GLIZDUNIA, a biore się za e-handel, do tej pory kupowałam i sprzedawałam na Allegro tak tylko w ramach rodzinnego dobytku - teraz nauczona fachu :ico_haha_01: chce zająć się tym profesjonalnie, na początek - dzieciakowo właśnie... :ico_oczko:
latam z papierami póki co po urzędach ale jutro już kończe... uff i do przodu!!! oby jakoś tam szło...

dziewczyny, u was to tu taki swojski klimat - ja już tak ze 2 lata jestem na innym forum mam ale tam taki sztywne "puff mamy" a tu jest super...

glizdunia super zabawki - ten dinozaur FP tez superaśny - kiedyś polowałam na takiego na alle. :ico_oczko:

uciekam pokąpać się troszkę...

i
życzę wam dziewzyny - stosunkowo udanej nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 paź 2008, 22:13

Zacznę od wafli dla massumi, a może i jeszcze któraś wypróbuje.

Wafli jest dwa rodzaje

I. WAFLE KAKAOWE
3 opakowania wafli

2 kostki margaryny
2 szklanki mleka
2,5 szklanki cukru
2 cukry waniliowe

To wszystko zagotować (ok. 3 minut) i lekko wystudzić. Dodać:

3 łyżki kakao i całą torebkę mleka w proszku ( 0,5 kg). Dobrze wymieszać mikserem i smarować wafle

II. WAFLE Z GALARETKĄ

1 opakowanie wafli

1 margaryna
1 szklanka cukru
2 galaretki malinowe

Wszystko zagotować, aż się dobrze rozpuszczą galaretki, zdjąć z ognia i dodać 1 szklankę kwaśnej śmietany, jeszcze chwilę pogotować, lekko ostudzić i jeszcze ciepłą masą przełożyć wafle. Masa jest dość płynna więc dobre są wafle z dużą kratką wtedy ładnie się rozpłynie.

A teraz specjalnie dla zbory tańczący Sikorek

Obrazek


Tylko jedna fotka, bo padnięta jestem i już mi się nie chce zgrywać więcej.
Popołudniu Sikor zabrał nas do lasu na grzybki, karol chodził po lesie i wołał "bzik, bzik, bzik" co oczywiście znaczy grzyb :-D No i teraz muszę zająć się jeszcze grzybkami :-D
Dobranoc wszystkim.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 22:54

jejka,a my jakas tam komedie ogladnelismy...i chyba zrzuce fociaki z aparatu bo bateryjki doladowalam :ico_noniewiem:

Octavi,no to zycze powodzenia w tym biznesie,oby kokosy przynosil!!!a atmosfera u nas swojska,tez tak sie tu czuje...dlatego takie uzaleznienie :ico_olaboga:

Zborra,no jak babki juz wchodza i szpieguja to idziesz do przodu!!no i :ico_brawa_01: za pierwsza kaske!!!i za wygrany zaklad-hehehe :ico_haha_01: ...a Maya wcale tak nie wie co dobre tylko nauczona do takiej czapki bo innej nie ma...kapelusze wszelkiego rodzaju tez lubi wiec pewnie to jej jakas pasja bedzie :ico_haha_01:

Sikorko,mmm no Kacper niezly osciu...i jaki On wysoki przy innych dzieciakach :-)

kurka Maya tez wymysla codzien jakies nowe wyrazy...dzis na hustawce wisial pajak i zawolala na niego "go-gąk"i caly dzien cwiczyla ten nowy wyraz :ico_haha_01: dla mnie to dobre wiesci ze chetnie powtarza uslyszane slowa...ma taka chec!!!oby jej nie minelo zanim zaczniemy ja naprawde rozumiec :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-08, 23:10 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 paź 2008, 23:19

Octavi widzisz, bo my takie luźle babki jesteśmy :-D
a Ty otwierasz jakiś sklep internetowy? hm...ciekawie brzmi...może mnie nauczysz czegoś, bo ja jakoś mam tyły w sprzedawaniu na alle...lepiej z kupowaniem mi idzie :ico_haha_01: ale zalega mi w domu tona rzeczy i nie mogę się ich pozbyć...help!
Sikorka no dzięki! na prawdę wysoki ten synalec! i laseczkę znalazł...heheh, super! i młody tez grzybki lubi, no proszę, jak moja Hubka...była wczoraj w lesie z dziadkami...
Glizdunia no jakie fajne koty! a Maycia widzę z misiami pysiami na spacerku? :ico_brawa_01: no i brawa za takie poważne słowa!!! u nas to na razie wszystko co krótkie i zwięzłe...teraz na topie jest dom... :ico_haha_01:

ja już się natelewizjowałam, naprasowałam...idę się myć...i spać...a jutro hehehe się wyrwę z domu, bo z mamą do optyka jadę dobrać jej okularki, więc za dużo z młodą nie będę...trochę mi szkoda, ale jakoś na razie muszę odreagować ten miesiąc siedzienia z nią w domu...brakuje mi spokoju...chętnie bym po sklepach pobiegała...ale kasy nie ma...

dobranoc i nie piszcie tak dużo, bo jutro jak zasiądę po 20 to przez pół nocy nawet przeczytać nie zdążę...
pa!

[ Dodano: 2008-10-08, 23:36 ]
a...macie jeszcze bonusa na dobranoc :ico_haha_01:
ciężki trening wybitnej gimnastyczki!
http://pl.youtube.com/watch?v=342W_a6PeC8

papapapa

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 paź 2008, 08:26

GLIZDUNIA, Twoja Maya jest poprostu piękna, ale będzie z niej kiedyś kobieta!!!!

zborra, a Hania, no poprostu żywe srebro, Karol się bawił, a jak ją usłyszał to przybiegł stanął i patrzył z uśmiechem na ustach. Powiedziałam mu, że to Hania, a on zaczął wołać "Hania, Hania" więc mamy kolejne słowo :-D

My kończymy śniadanko i muszę chyba podać Karolowi rutinacee, bo jakiś niewyraźny jest, nos ma zapchany chyba, nie wiem albo to przez ostatnią trójkę, która właśnie się pcha, albo załapał coś w weekend jak byliśmy w gościach.

no to lecę ogarnąć siebie i mieszkanko :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 paź 2008, 08:34

to ja dziś piersza :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-10-09, 08:39 ]
a jednak nie pierwsza, Sikorka mnie wyprzedziła

ja dzisiaj w robocie znowu ładne kilogramy pudliszek przerzuciłam...
ale miałam jakieś pół godziny zabawy z "paleciakiem" - musiałam odkryc jak się go obsługuje - po wielu bojach udało się

Hania boska
Maya

Octavi powodzenia z własnym biznesem - mi się tez własny marzy... może kiedyś...

[ Dodano: 2008-10-09, 09:10 ]
laski, mam pytanie... czy któraś z was lub ktoś z waszych bliskich miał kurzajki??? jesli tak, to czy faktycznie są one tylko przezroczyste i białe? czy mogą być lekko brązowe???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2008, 09:41

hello

Mila dzis o 5 sie obudzila i co chwile popłakiwała, wiec jak A wstał do pracy to wizełam ja do siebie i spalysmy do 8 i juz bym prawie na " na wpolnej" nie zdazyla :ico_haha_01:
Poza tym ma katar, juz od paru dni ja tak powoli meczy, pisze powoli bo nie ma go jakiegos wielkiego, ale jak zaczne wycierac jej chusteczka to czasem ciagne metrowe ciąpy :ico_haha_01: i to ja tez chyba nad ranem meczylo bo nawet ze mna zanim zasneła z poł godz mineło, ale ja nie miałam siły wstac nawet po gruche :ico_wstydzioch: No i juz nie mowie o zebach, bo gorne dwojki i juz mamy wyrzniete, dolne na wyrzynaniu i jeszcze te tylne na gorze juz niektore sa i na dole sie cisna, nie wiem juz ile tych zebow mamy :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

dla Hani i Majcii Karolka :ico_brawa_01: za nowe słowa, ale gaduly małe :ico_haha_01:
Mila mowi powazne słowa typu "gdzie, dosc, ciocia"to cały czas na wczasach utrwalała, ale mowieniem tego jeszcze nazawac nie mozna, bo ona chetnie te słowa powtorzy ale sama od siebie to :ico_nienie: sama od siebie powie "ko(t)"na kotka, "ka"na herbatke, "ke"na smoczka, "de/y"na deserek, no i oczywiscie "mama, tata, baba, dziadzia" ..ubogi ma słowniczek

a ja czekam nadal na wiesci w sprawie tej pracy..

[ Dodano: 2008-10-09, 09:45 ]
acha doris co do tych kurzajek, to ja wprawdzie nigdy nie miałam, ale mi sie wydaje ze jak juz sa stare, tzn długo juz to chyba moga byc bardziej brazowawe, tak mi sie jakos kojarzy.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 paź 2008, 09:51

hejka z rana!!!kolejny dzien slicznej pogody sie zapowiada wiec pewnie jakis spacerek zaliczymy

Zbora,Hanka taka gimnastyczka ze hej!!!super ma zabawe,Maya tez to wyczynia ...glupi materaz na lozku a ile zabawy nie? :ico_haha_01: ...Maya robi jeszcze fikolki i musimy uwazac zeby nie spadla glizda :ico_olaboga: Hania zawsze taka wesola i usmiechnieta,masz piekne i madre dziecko Zborra!!!

Doris,Ty to masz silownie za free i jeszcze Ci placa za to,hehehe...
Arek mial kiedys kurzajki i mowi ze z czasem one ciemnieja bo skora sie rogowaci...a na poczatku sa jasne....a potem brazowieja troche :ico_noniewiem:

Sikorko,dzieki za komplement dla Mayci :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 paź 2008, 10:24

doris, ja kjiedyś miałam kurzajki, a właściwie jedną kurzajkę, no i tak jak dziewczyny piszą mogą być takie ciemniejsze. Nie wiem czy Ty masz, czy ktoś bliski? Ale ja wyleczyłam sobie to paskudztwo zielem co się nazywa GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE. Łodyga tego chwaściora wydziela taki żółty sok jak sie przełamie i tym sokiem sobie kilka razy dziennie smarowałam, ziele to to chwast, który można spotkać przy drogach, przy domostwach.

[ Dodano: 2008-10-09, 10:25 ]
A teraz lecim na spacerek, bo pięknie...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 paź 2008, 10:39

no ja mam od jakiegoś miesiąca jakąs plamke na pośladku, na początku myślałam, że to potówka, bo była taka ciemna brązowa, a teraz jest delikatnie brązowa, czyli to raczej nie kurzajka, bo jasna, czy tam biała nie była... tylko co to?? :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość