Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

30 wrz 2008, 18:34

geheimnis, gratuluje mieszkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

30 wrz 2008, 18:38

Gabi pisze:A co do pracy, to życzę żebys znalazła szybko i taka, ktora Ci sie bedzie podobac :-)
dzięki wielkie,bardzo bym chciala.
Co do mieszkania to będziemy mieszkać teraz na janowie.To mieszkanie nie będzie nasze w sensie ze kupione,tylko nasze że "nie wynajmowane".
Załatwiliśmy sobie mieszkanie ,2 pokoje z kuchnią i łazienką w TBS.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

30 wrz 2008, 19:12

geheimnis, gratuluję mieszkanka!
My też się przeprowadzamy. Opuszczamy nasze 37 metrów na Dąbrowie i przenosimy się do Śródmieścia. Dzisiaj odebrałam klucze od poprzednich właścicieli i pewnie przeprowadzimy się za jakieś dwa tygodnie.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

30 wrz 2008, 19:16

szczako pisze:My też się przeprowadzamy. Opuszczamy nasze 37 metrów na Dąbrowie i przenosimy się do Śródmieścia.
No to super,no faktycznie te 37 metrów to dla trójki za mało.
My się wprowadzamy do mieszkania 51 metrów,więc spokojnie starczy dla naszej dwojki i dla dzidzi jeśli kiedyś się pojawi w naszym życiu.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

30 wrz 2008, 20:03

Gabi pisze:marzymy o trzecim pokoju.

Doskonale rozumiem. My mamy teraz 2 pokoje i do tego w amfiladzie ... :ico_noniewiem:
Dobre na początek.
geheimnis pisze:dla dzidzi jeśli kiedyś się pojawi w naszym życiu.

Z pewnością. Ja za Was trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

30 wrz 2008, 21:13

Gabi pisze:geheimnis napisał/a:
dla dzidzi jeśli kiedyś się pojawi w naszym życiu.

Z pewnością. Ja za Was trzymam kciuki.

Ja równiez :-)
dzieki wielkie Dziewczyny

ona .

03 paź 2008, 16:53

Witajcie!
Dawno mnie tu nie było. Wróciłam w sobotę wieczorkiem. Tak szybko to zleciało, ale co zobaczyłam to moje :-D
Teraz znowu szkoła się zaczęła, Zaczęłam ten nowy kierunek, na razie jest okej i mam nadzieję, że w końcu będę zadowolona, ale że licencjat z tej informatyki uda mi się zrobić :ico_noniewiem: Mam trochę załatwiania jeszcze, ale myslę, że szybko się uporam. Swoją drogą poczułam taki strach czy dam radę, sporo zapomniałam już np z matmy, może uda się przepisać ocene, bo egzamin zdawałam 2 lata temu już, a jak nie to będzie trzeba sobie przypomnieć wszystko. Lekki lęk mnie złapał. Myślę, żeby zrobić kurs na instruktora jazdy i sobie dorabiać tak. A może zaocznie od przyszłego roku te studia przenieść. Dużo myślę ciągle, nie chcę być informatykiem, a nowe studia zajmą trochę czasu nim skończę, a jednocześnie chcę już pracować... o jeny!

geheimnis, gratuluję mieszkanka! Super! :ico_brawa_01: Będziesz mieszkała niedaleko mnie, bo ja na Widzewie, tuż przed Janowem :-D Życzę szybkiego znalezienia pracy.
szczako, też gratuluję większego mieszkanka. Przywykniecie do mieszkania w centrum? Spora zmiana pewnie.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2008, 19:13 przez ona ., łącznie zmieniany 1 raz.

ona .

03 paź 2008, 19:22

No właśnie, ja chcę studiować, ale o pracy zaczynam myśleć coraz poważniej... tylko, że nie wiem jak to wyjdzie. Cieżko z pracą na stałe, a tylko tak na studia się zarobi, a znowu przy dziennych muszę mieć dogodne godziny, więc może ten instruktor... Wszyscy mnie namawiaja. :ico_oczko:
Kilka fot z wakacji :-D
Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-10-03, 19:25 ]
Gabi, a Ty z czego podyplomowe byś chciała?

ona .

04 paź 2008, 15:49

Informatykę studiowałam 3 lata, ale zupełnie mnie do tego nie ciągnie i chcę zrobić tylko licencjat teraz, a w tym roku zaczęłam zarządzanie zasobami ludzkimi.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 paź 2008, 00:57

witajcie,
mogę się jako rodowita łodzianka przyłączyć? :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość