Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 paź 2008, 13:23

tosia, fajne zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro, bardzo się cieszę że już ok z mamą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to prawda nasze hormony dają nam trochę popalić :ico_olaboga:

No pamiętam o moim szczęściu a i ono nie daje o sonie zapomnieć ale wiecie jak to jest. Myślę o wszystkim a nie o sobie :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 paź 2008, 13:24

- kupiłam dziś synusiowi kombinezonik na zimę- bialutki- będzie już na chrzciny
- popołudniu umówiłam się na spacerek z kumpelą i jej rocznym Szymusiem
- no i czekam na wózek który dziś powinien dojść
_________________
to same dobre nowinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-09, 13:26 ]
Myślę o wszystkim a nie o sobie
ale musisz też o sobie pomyśleć, no i o tym małym kimś w brzuszku, bo przecież on czuje wszystko to co ty....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 paź 2008, 14:05

A ja właśnie wsuwam zupkę ogórkową- to nic że przed chwilką zjadła m drugie śniedanie...żarłok :ico_wstydzioch:
A tak w ogóle to znów mi komp coś nie chodzi- co chwila mnie wywala z forum jak coś piszę i muszę pisać od nowa :ico_zly:
Poza tym mam do zrobienia kartki dla wujostwa na jubileusz ślubu i wujka 70 urodziny. Uwielbiam robić kartki i jak jest jakieś swięto to najczęściej nie kupujemy gotowych kartek tylko uruchamiam produkcję :-) Tym razem robię je dla rodziców bo jutro jadą na "balety". Jesli uda mi się załączę kilka fotek moich wypocin- ale ciężka gadka z moim komputerem w ostatnim czasie więc nie wiem czy mi się uda (zdjęcia w weselnej kreacji też nie umieściłam przez kompa:( )

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 paź 2008, 14:18

A ja właśnie wcinam pierogi z truskawkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

09 paź 2008, 15:00

ja wierzę w karmienie piersią mozna dokarmiać mlekiem modyfikowanym ale chociaż ze dwa razy dziennie dawać pierś to cudowne doznanie jak ta mala istotks wtula sie w ciebie :-D

wczoraj zrobilam male zakupy kupiłam już pieluszki oliwke trzeba powoli kompletować wyprawkę bo z kasą krucho wiec wszystkiego na raz sie nie da
muszę kupić pzredewszystkim posciel ale nic mi się nie podoba jakos jak bylam z Łukaszkiem w ciąży to na allegro wszystko mi sie podobalo a teraz jakaś wybredna jestem

aaaa no i z przykrością witam pierwsze rozstępy wokół pępka kilka sie zrobiło ale pocieszam sie ze z Łukaszkeim też one sie pojawily a potem znikły :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 paź 2008, 15:26

Kasieńko smaruj brzusio, ugniataj, dręcz i męcz skórę- może i tym razem się uda uniknąć rozstępów.
A ja właśnie dostałam wózeczek- jest cudny- najlepiej już wyjechalabym na spacerek:) a tak jeżdzę w tą i z powrotem po domu jak jakaś głupia,ale co tam cieszę się i już :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 paź 2008, 18:41

tosia, fajnie :ico_brawa_01: przyzwyczajaj się kochana. ja teraz jak wychodzę bez wózka to się dziwnie czuję tak już się przyzwyczaiłam.

A u nas dziś piękna pogoda. Słoneczko i bardzo ciepło :ico_brawa_01: ale i tak humorek taki sobie. teraz już tylko marzę o tym aby się położyć. Odwiedziłam dziadka. Lepiej już wyglądał. Babcia też już miała się lepiej więc chociaz to jest pocieszające :-)

No widze że u nas dziś cichutko. Korzystacie ze słoneczka?? to dobrze :ico_brawa_01:


kasia1983, mnie brzuch swędzi ale na razie nic się nie dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 paź 2008, 20:08

Witajcie!
Evik, cieszę się że z dziadkami już lepiej. Ty też uważaj i dbaj o siebie.
Tosia, gratuluję udanych zakupów. Szkoda, że nie mozesz umieścić fotek wózka i tych z wesela.
Caro, topory wojenne zakopane widzę, bardzo dobrze. Ja też czasami zetnę się z babcią o jakieś drobnostki, ale nigdy nie miałysmy "cichych dni".
Osita, jaka świetna galeria zdjęć :ico_brawa_01:
Byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam spodnie sztruksowe, ciązówki oczywiście. Miałam do tej pory tylko jedne, wyjściowe, jasne, do niczego na słotne dni.
Justyneczka, gdzie Ty jeseś, jak po wizycie??
A u mnie jutro na obiad kapusta z kiełbaską i z pomidorami. Została mi spora częśc główki z gołąbków, szkoda żeby się zmarnowała.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

09 paź 2008, 20:33

Hejka:)
ja mam rozstepy z poprzedniej ciazy-posladki i biodra:(
Jakos z wyprawka u mnie to trwa wolno...
Cały dzien nie bylo mnie w domu wiec teraz leze i bycze sie:)
A dzis cos taka pogoda ze spac caly dzien mi sie chcialo...

Awatar użytkownika
Justyneczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:09

09 paź 2008, 20:55

będziemy mieć syneczka.Wszystko ok duży i pulchniutki :D waży 2 200 :) Mój M wybrał trzy imiona Fabian Eryk albo Albin
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość