Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 paź 2008, 20:02

Anuszka, trzymam kciuki za tą nockę, obyś się przespała.
ja teź trzymam i żeby Oluś nie miał gorączki.

basia24, super fotka :) :-) :ico_brawa_01:

Franek dzis ładnie jadł zupkę nawet sie nie pobrudził i deserek a cycuś tylko 2 razy . Mam takie pytanie w związku z tym że chciałabym jak najdłużej karmić małego bo mleczka z butli nie wypije to czy jak w dzień tak mało cyca je to w nocy bedzie pokarm chodzi mi o to czy nie bedzie zanikał ? albo czy jak w dzien wogóle nie bedzie chciał cyca to w nocy bede miała :ico_wstydzioch: ? nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi bo zagmatwałam. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-09, 20:05 ]
cos skubnął tego mięska.
a ja musz podawać Frankowi jak najwiecej czerwonego mieska bo tam jest dużo żelaza tylko gdzie ja świeżą cielencinkę dostane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 paź 2008, 20:08

albo czy jak w dzien wogóle nie bedzie chciał cyca to w nocy bede miała :ico_wstydzioch: ? nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi bo zagmatwałam. :ico_olaboga:
ja karmie tylko w nocy i mam troche pokarmu, w dzien nie mam twardych juz. , ponoc jest proporcjonalnie tyle pokarmu ile malec ciagnie.

dzieki dziewczyny, ze mnie wspieracie... to tak duzo znaczy...

[ Dodano: 2008-10-09, 20:10 ]
Basia24, kapitalnie wyglada Zuzienka :-) :-) :-) :ico_brawa_01:

Faktycznie, ejst tak, ze kazde dziekco przechodzi inaczej, sa takie, ktore nawet nie czuja ze zabki im wychodza. Oby jak najwiecej takich dzieci!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 paź 2008, 20:17

Anuszka, :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 paź 2008, 20:25

To co jutro, dziewcyznki, robimy impreze, ktora sie pisze?

ja sama, bo chlop wyjechal, tzn jestem z Olinem i moja mama. Wiec pelny relaks. Obyś miala racje, Zirafka, ze bedzie dobrze, to jutro na impreze ja sie pierwsza pisze! :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 paź 2008, 20:28

To co jutro, dziewcyznki, robimy impreze, ktora sie pisze?
ja napewno bedę :ico_brawa_01: trzeba sie zaopatrzyć w coś proentowego :ico_oczko: ostatnio byłam na herbacie z cytrynką i miodem :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

09 paź 2008, 20:46

a ja dalej będę piła wode :/ :ico_haha_01:

ale co do wesela na które sie wybieram to chyba nie wypiję winka sobie, dziś poszłam z mężusiem sianko chować do szopy i mała srasznie płakała za mną, jak przyszłam to sie zanosiła i bła cała zasmarkana, była teściowa i dawała jej mleko z butli i starsza córa tez dawała i mała nie chcieła pić , jak mnie zobaczyła i dostała cyca to zaraz sie uspokoiła a wcale długo nie byłam na tej szopie, może z 20-30 minut, ode mnie też nie chciała butli z mlekiem ale cyca i owszem, chyba nie popije tego bebilonu, będę jeszcze ją uczyłą może da się przekonać ale na dzień dzisiejszy to się chyba nie pobawie :/ a kiecke zaklepałam sobie w sklepie w mieście za 400 zł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 paź 2008, 20:57

a kiecke zaklepałam sobie w sklepie w mieście za 400 zł

no to zaszalałaś kobito :ico_brawa_01:
No ja tez się pisze na imprezkę. Chłop w pracy na drugiej zmianie więc bedzie spokój hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 paź 2008, 21:03

a kiecke zaklepałam sobie w sklepie w mieście za 400 zł :ico_noniewiem:
duzo, co to za kiecka? pokaz, bo ja tez szukam :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

09 paź 2008, 21:18

nie mam jej jeszcze w domu, zaliczkowalam narazie ale jak bede miala to pokaze, mysle do konca przyszlego tyg bede miala w domu juz

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 paź 2008, 09:40

Dzień dobry śpiochy !!!! :-)

echhhhh !!! ciężka dziś była nocka :ico_spanko: Franek sie budził bardzo często i jestem nie wyspana a na dodoatek :561: sie z mężem :ico_zly: . Od ponad tygodnie jest przeziebiny i bieże antybiotyk od kilku dni oczywiście wczoraj już mówi że nie bedzie go brał bo po nim czesto mu sie chce sikać i wogóle jest bleee a przecież jak sie bieże antybiotyk to nie można piwka sobie wypić :-) a tego mu najbardziej brakuje :ico_zly: wiec wczoraj mi oznajmił że już nie bieże antybiot. bo sie po nim źle czuje i wieczorkiem sobie dwa piwka musiał wypić . Acha dodam że jeszcze kopci jak smok i kaszle jakby mu płuca wyrywało. No i to było przyczyną Franek sie budził bo ten kaszlał tak strasznie mocno i mnie budził i jego w końcu go wygoniłam do drugiego pokoju i musiałam powiedzieć pare słów w złości bo ja nie spałam i mały nie spał . Wiec dzis wielka obraza :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości