Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 paź 2008, 23:11

Słonko gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Yoanna gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gogi gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zirca juz po zapraszam na radosne ogłoszenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

09 paź 2008, 09:03

Witam dziewczynki ! Gratulacje mamuską :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Zirca mam nadzieje ze ty juz tez tulisz babelka :ico_oczko:
wiola85 pisze::-D a kiedy ja???? :ico_placzek:

:ico_placzek: Hej kochana!!! A kiedy ja? ja chce byc wczesniej :ico_sorki: :ico_placzek: zostalo tak niewiele a ja juz mam dosc serdecznie i zamiast na pordowce rodzic to ja sie pochorowalam :ico_chory: i mam katar kaszel bol gardla zamiast skurczy :ico_olaboga: Jestem taka slaba ze na nic sily nie mam bo jeszcze stan podgoraczkowy ,dostalam antybiotyk do gardla i nosa w sprayu i leze caly dzien w lozku :ico_olaboga: wiec teraz wstalam zajzec co u was? chociaz troszke sie rozweselic ze dziewczyny juz maja dzidzunie.Mojej nadal nie spiszno :ico_placzek: i jeszcze to ze jakas taka malo ruchliwa dzieczyna musze troche ja pomyczyc zeby jakies kopy dala wiec tez mnie to stresuje Niby wiem ze im blizej rozwiazania to dzieciaczki mniej sie ruszaja ale i tak mnie to przeraza :ico_noniewiem: Tak ze lece spowrotem do lozia kurowac sie dalej buziaki :ico_buziaczki_big: I czekam na ta moja dziecinke :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-09, 09:16 ]
ZIRCA :ico_brawa_01: GRATULUJE!!! córuni :ico_brawa_01: Supereczek to teraz kolej NA MNIE! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 paź 2008, 13:40

Zirca GRATULUJEMY KOCHANA DZIECIACZKA :ico_prezent:

dana, oj moja droga ty sie meczysz z ta choroba, ja juz sie czuje troszku lepiej bo dostałam antybiotyk od ginka ale to z powodu problemow z moczem i nerkami, ale jest on rowniez wskazany do leczenia gornych i dolnych drog oddechowych, wiec mam nadzieje ze mi pomoze.A twoj termin juz za 4 dni wiec moze niedługo dołaczysz do listy mamusiek :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 paź 2008, 15:05

dana, wiola85, tak sie październik ruszyl ze i wy zaraz sie rozsypiecie to juz naprawde koncówka dacie rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
buziaki dla was

jeszcze raz gratuluje wszystkim mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

09 paź 2008, 22:19

serdeczne gratulacje wszystkim mamusiom i buziaczki dla ich skarbów :ico_buziaczki_big: dana, wiola trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia,
mam nadzieję że moj maluch też już zechce wyskoczyć, bo jak na razie jakoś nie widzę zeby mu się spieszyło

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 paź 2008, 14:43

mikkado1 pisze:mam nadzieję że moj maluch też już zechce wyskoczyć, bo jak na razie jakoś nie widzę zeby mu się spieszyło
bo pewnie malenstwa wyjda wtedy gdy my najmniej bedziemy sie tego spodziewac :-)
Ja dzis na urodziny do mamusi ide wiec znowu bedzie wyzerka :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 paź 2008, 15:43

hej kochane!
wiola85 pisze:bo pewnie malenstwa wyjda wtedy gdy my najmniej bedziemy sie tego spodziewac

Ja to nie wiem czy tak bedzie ,ale chyba tak bo moja tez nie daje zadnych znakow ze zamierza wychodzic :ico_placzek:
Dzis juz troszke lepiej sie czuje nie mam juz temperaturki i gardelko mniej boli wiec jeszcze ze dwa dni i bedzie juz oki :ico_oczko:
To moze moja malenka zdecyduje sie wyskoczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Buziaki dziewczynki ide jeszcze polezec zeby dokonczyc kuracjie :ico_oczko:
wiola85 pisze:Ja dzis na urodziny do mamusi ide wiec znowu bedzie wyzerka
No to baw sie kochana dobrze i pojedzcie sobie smakolyczkow :-)
Tez bym moze cos dobrego zjadla ale nie wiem sama co?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 paź 2008, 13:25

dana pisze:Dzis juz troszke lepiej sie czuje nie mam juz temperaturki i gardelko mniej boli wiec jeszcze ze dwa dni i bedzie juz oki
to super ze juz czujesz sie lepiej :ico_brawa_01: ja tez juz mam lepszy nastroj :-)
Urodzinki sie udały, pojadłam sobie i w ogole było fajnie.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 paź 2008, 14:14

Dzien dobry :D ja juz jestem znowu , wczoraj wrocilysmy bo mala ma zoltaczke :/ juz czytam kto tu porod ma za soba :)

Swoja droga, Nina urodzona w niedziele 5.45, w szpitalu bylam dopiero po 4, skurcze duzo "przyjemniejsze" niz kolka nerkowa, bo po 45 sekundach zupelnie nic nie bylo czuc. Sam porod tez znosny :) wiec nie ma sie czego bac :)

btw: dziekujemy za gratulacje :D mala jest tak rozkoszna,ze nic tylko ja schrupac :DDDD jeszcze jest tak piekna pogoda!! Piekna jesien :) nie moge doczekac sie spacerku :)) bycie mama jest wspaniale!! Tylko jak kazdy chce Nine dotykac, nosic i mowi do niej przez kilka godzin to mala sie denerwuje , a ja tym bardziej :[

Niedlugo zamiescimy zdjecie, niech no tylko sie zapoznam z tym kompem, bo moj zostal juz spakowany i czeka na przeprowadzke :)

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

11 paź 2008, 16:21

witam was wszystkie i gratuluje pociech :)

ja byłam w szpitalu na obserwacji kilka dni...zaczełam dostawać skurczy... że o bólu kręgosłupa nie zapomne :( po kilku dniach skurcze ustały i mnie wypisali do domu, widocznie maleństwu się jeszcze na świat nie spieszy, jak w szpitalu określil to są skurcze przepowiadające poród

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość