martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

08 paź 2008, 12:31

emalia30, Witaj !!!!!
Powiedz mi kochana, a kiedy ty zaczełas dawac kaszki swojemu nathankowi?ILe mial tygodni?a zreszta produktów?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 paź 2008, 12:11

a wiec ja zaczynalam bardzo szybko (dla niektorych za szybko),ale za namowa mojej mamy,ktora wychowala nas 4 ,poszlam i jak skonczyl 3 miesiace zaczelam dawac stopniowo kleik ryzowy do mleczka,najpierw pol lyzczeczki przez 3 dni poznije 1 lyz i tak zwiekszalam,tez zaczelam podawac mu jabluszko ze sloiczka tez po lyzeczce itp,obserwowalam go,bron Boze dawac wszystko na raz,bo sie nie bedzie widzialo od czego n p brzuszek go boli,dawalam pozniej marcheweczke,po tym to juz lecialam ze wszystkim stopniowo
teraz Natan ma 4,5 miesiaca i zjada mi np mleko bebilon 1 (mieszane z 2,bo stopniowo przechodze na 2),kaszke bobovity,czy nestele malinowa,babnanowa,czy inna (super gesta),banan z ryzem i jablkiem,marchew z ciemniaczkami,jablko z jagodami czy porzeczka,jarzynowa czysta czy tez z roznymi mieskami,ogolnie zjada wszystko to co od 4 miesiaca (cale sloiczki)-on kocha jesc,ale daje juz mu tez probowac te po 5-tym
kazda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej,wiec mysle,ze sama zrobisz jak serce ci dyktuje :ico_oczko:
na noc robie mu 220 ml mleka z kasza manna tez super gesta :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 paź 2008, 23:22

Ja też podaję Patrykowi zupki po 5 miesiącu. Takie z mięskiem. Do tej pory nie było przebojów z brzuszkiem. Dostaje kaszkę z bananami (jakoś nie robi ona na Klusku wrażenia :ico_haha_01: ), marchewkę z jabłuszkiem, albo z dynią, albo z ziemniaczkami.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość