Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 paź 2008, 00:34

Ja tylko na momencik się przypomnieć. :ico_oczko:

Też jestem dziś nie do życia, na wieczór troszke lepiej się poczułam to poprasowałam ciuszki Filipka i swoje koszulki do szpitala i tak mi się zeszło do tej pory. Mieszkanko dziś zapuściłam to jutro będę miała sporo roboty :ico_sorki: Razem z mężem dzis poleniuchowaliśmy sobie, spaliśmy do 9 a potem jeszcze leżeliśmy do 10 a w ciągu dnia miałam jeszcze dwie dżemki. No cóż ale czasem trzeba :ico_oczko:

Ok nie przynudzam. . . idę spać :ico_spanko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 paź 2008, 09:01

Hej hej dziewczynki. Pogoda taka u mnie piekna a ja wstałam sflaczała. Brzuszek troszke boli, chyba wezmę nospę. Kurcze, tak mi żal tego wózeczka. Znalazłam inny, jeszcze piękniejszy, ale jest licytacja i pewnie cenę wywalą taką, ze mnie z butów wyrwie, narazie tylko obserwuje. Choc M powiedział, że jak mi się tak bardzo podoba, to mi kupi, tylko zeby się nikomu nie przyznała za ile. Ale to bez sensu, na co mi taki drogi wóz na rok czy dwa czy nawet trzy.

[ Dodano: 2008-10-10, 09:03 ]
No zobaczcie same, full komplet, nic nie trzeba dokupowac:


http://www.allegro.pl/item453370815_eks ... k_n_y.html

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

10 paź 2008, 09:30

hej

ja dzisiaj dla odmiany pełna życia :-D
Wczoraj nic nie robiłam, byliśmy tylko na zakupach, a później z łóżka nie wychodziłam :-) Dzisiaj już planuje co będe robiła: pranie, trochę posprzątam, na obiad gulasz z ryżem zrobie, poprzeglądam gazety - może mi sięjakiś nowy pomysł na dekoracje pokoju Sary nasunie :-) a popołudniu spacer :-D

Dziewczyny czy kupujecie jakieś gazety o maluszkach? Ja zaprenumerowałam "Mamo to ja" i wczoraj listonosz przyniósł, jak tylko ją dosaję to czytam od deski do deski :-D

Ja na szczęście nie muszę jeździc autobusami :ico_sorki: mamy samochód, ale już staram się nie prowadzic, wszędzie wozi mnie mąż. To bardziej on się uparł, żebym już nie jeździła, ale to chyba dobrze. Za tydzień jedziemy do mojej siostry na ślub, a to jakieś 150 km stąd, troszkę boję się tej podróży, ale co tam damy rade :-D

blumek, wózek rewelacja ! Sama bym taki z chęcią kupiła :-) ale cena może byc baaardzo wysoka :-) tym bardziej że jeszcze 5 dni licytacji, ale co tam głowa do góry,może się uda - trzymam kciuki :-)

miłego dnia :ico_ciezarowka: i :ico_dziecko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 paź 2008, 09:37

Anetka29, - no właśnie, cenę mogą wywalić :(

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 paź 2008, 10:00

Hej kobitki :-)

Dziś już trochę lepiej się czuję, mam więcej sił i energii choć wciąż to nie to samo co kilka tygodni temu :ico_oczko: Wstawiłam kolejne pranko Filipka jak się upierze to powieszę a potem idę do dentysty. Wstyd się przyznać ale przez całą ciąże nie byłam ani razu :ico_nienie: A potem zabieram Gabrysie na plac zabaw i do parku :ico_brawa_01: Mieszkanko już z grubsza ogarnęłam, jeszcze tylko odkurzę, umyję podłogi i pozmywam.

blumek, wózek przepiękny!!! Gdyby tylko było nas stać to też byśmy taki sobie fundneli. A cena jeszcze napewno podskoczy przez 5 dni :ico_noniewiem:

Anetko ja dostałam cały zapas gazet od mojej siostry więc sama kupiłam chyba tylko jedną. Ale lubie je czytać, są w nich praktyczne rady.

Obiecałam że wkleję fotkę łóżeczka, tu jeszcze z ciuszkami do prasowania :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 paź 2008, 10:33

Motylek22, - Motylko, przepiekny kącik. Przepiekny :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

No nam troszke szkoda kaski na takiego mercedesa, chod jakbym się uparła, mąz by mi kupił. Ale czy to ma sens ? Raczej nie bardzo. Idź idź do debtysty, zabki to bardzo ważna rzecz. Ja byłam wczoraj :ico_oczko: I ani jednego ubytki nie było, tylo przegląd mialam. W ciązy była dwa razy i tylko z pierwszym razem pani zrobiła mi jednego ząbka. I tak jest nieźle, ząbki się trzymają :ico_brawa_01: Trzymam za Ciebie kciuki :)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 paź 2008, 11:05

Znalazłąm fajny wózeczek i chyba się na niego jednak zdecyduję :ico_brawa_01: wysłałam jeszcze maila aby przysłali mi pełną ofertę kolorków bo jest 19 nowych.
I co myslicie???
http://www.allegro.pl/item455458032_v_t ... bryki.html

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 paź 2008, 11:09

Bardzo fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 paź 2008, 12:58

blumek, Motylek22, oba wozeczki superowe :ico_brawa_01:
Motylek22, a pokoik przesliczny. Ja bede mogla pochwalic sie pokoikiem juniorka moze za 3 -4 miesiace (jak wszystko pojdzie zgodnie z planem).

Anetka a kupilas sobie sukienke jak chcialas??? czy cos innego wykombinowalas?? :ico_brawa_01:
a gazet raczej nie kupiuje chyba ze zobacze cos ciekawego, rzuci sie w oczka. sporo gazet dostalam od kolezanki i w szkole rodzenia.

Znow bylam na zakupach dla Juniorka - nie wiem czy wam sie spodoba cos takiego ale zobaczcie same http://www.marko-zabawki.pl/sklep/sklep ... _koszyka=0 takie co kupilam, no i oczywiscie 2 pajacyki (bo na poczatek beda najlepsze a nie mialam zbyt wiele), i zabaweczke z pozytywka pasujaca do poscieli :ico_brawa_01:

A ciesze sie jak glupek kupujac Juniorowi jakies pierdulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

10 paź 2008, 16:03

Motylek22, jejku motylku jaki piekny kącik i łózeczko i sciany cudo ja ci zazdroszcze masz taki duzy pokoik jak moj pokuj w ktorym bede ja mąz i dzidzia i ledwo na łozio wejdzie szczesciara z ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość