Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 paź 2008, 22:23

fajne przepisy musze spróbować

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 paź 2008, 22:31

no, ja na razie robiłam tylko te placuszki, ale przepyszne!!! i szybkie

a teraz uciekam spać...
dobranoc

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 paź 2008, 22:48

jagodka24, no cóż, myślę, że nie będzie tak źle, teraz stres duży, ale może trafi się coś lepszego. Wiem, że ciężko, ale trzeba starać się myśleć zawsze pozytywnie, nawet w takich sytuacjach. A ja, ja cóż mogę tylko trzymać kciuki.

zborra, no jutro muszę zanotować przepisy, może kiedyś wypróbuję.

A teraz już idę spać, jutro do szkoły, a z nosa mi kapie i gardło boli :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 paź 2008, 23:42

Zborra,przepisy koniecznie jutro odnotuje bedzie na zas!!
Sikorko,nie mow ze jednak bedzie jakies wieksze katarzycho?1 :ico_olaboga:

a ja po filmie i mi sie podobal taki wesly i muza fajna :-D ale ogladalam na kompie sama bo na Tv przerywalo nam a A. jakis inny oglada na TV tak wiec niby razem a osobno...no ale checi byly wiec sie liczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 paź 2008, 08:07

witajcie z ranka
moja kochane dziecko obudzilo mnie takim pieknym czystym mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie
ale jak sie jej zapytasz powiedz mama to i tak powie tata :ico_haha_01:

dzisiaj tez chce jechac do mamy bo co tu bede siedziec z tesciami
zresztą do mamy przyjdzie kolezanka ktore jeszcze jagody nie widziala
wiec musze sie pochwalic

mam nadzieje ze dzisiaj będą ochoty na chodzenie takie same

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 08:19

witam z rana, niestety w zlym humorze :ico_zly:

poklocilam sie z A. przez telefon z samego rana... ten pacan nie poptrafi nic zrobic! można go prosic i prosic, a ten i tak na ostatnią chwile wszystko bedzie robil, a ja mam za niego swiecic oczami - nonono jeden :ico_zly:
a o co poszlo??? o tescia... moj tesc chcial zebym nastepnym razem jak do niego przyjde miala dowody wplat za podatek dochodowy (no nie dziwie mu sie, bo to on jest wlascicielem mieszkania ktore wynajmujemy i to on sie bezie z tego tlumaczyl w rzie czego w US) i powiedziałam mojemu A. zeby mi je przeslała, mówiłam to juz jakiś tydzień temu. i dzisiaj jak do niego ide (do tescia) to jeszcze tego nie mam! a wzystko przez mojego A. i co? moj A. jest na weekend w pracy w miejscowosci gdzie nie ma totalnie zasiegu i nie ma neta... wiec nonono blada nie bede miala tych dowodow wplat :ico_zly: i wcale nie zamierzam isc do tescia robic z siebie idiotki! tylko nonono mać, ci studenci potrzebują tego aneksu i tej zgody najpozniej na wtorek! ja nonono wszystko na mojej glowie :ico_olaboga:

kate sliczny Twój synek!!!

zbora do tescia mowie bezosobowo. a na pewno przez gardlo nie przejdzie mi tato...

sikorko kuruj się i powodzenia w szkole

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

11 paź 2008, 08:21

jagodka24, mój na wszysko i na wszystkich mówi mama, zaczynał to było:am,am, am, potem da am, da am, da am, krótka tata, tata wszystko tata teraz tyyyylko mama aż uszy czasem bolą jak wszystko tą mamą wymusza - bestia mała... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 paź 2008, 08:24

doris, u mnie to samo
M ciagle o czyms zapomina
jak mu nie powiesz co ma zrobic to nie zrobi

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

11 paź 2008, 08:30

jagodka24, oj dziewczyny, skąd ja to znam...
samodzielnie to potrafi iść do pracy i potem ODPOCZYWAĆ... reszte zrobi jak zrobi jak mu powiem... ale chyba nic od siebie... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 08:37

tylko że ja mu mówiłam kilka razy, a on i tak tego nie zrobił...
a co do innych spraw, to dopiero jak się posprzeczamy to coś zrobi... bo, żeby tak sam z siebie, to nie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość