szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

06 mar 2008, 15:41

Zulcia, jesteś jedną z nielicznych osób, które widzą "dziewczynkę" :ico_oczko:

Na szczęście żyły Ci się szybko zregenerują. Trzymam kciuki za lepsze wyniki.
Nam przesunęli USG na późny wieczór, ale może uda nam się filmik nagrać.

Sabina583
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lut 2008, 00:53

06 mar 2008, 17:22

Ja tez jestem majowka.. tzn termin mam na wyjatkowy dzien 3 maja. Jestem troche przerazona ale szczesliwa. To takie dziwne, ze za 9 tygodni pojawi sie Mateusz. Stwozylismy nowego czlowieczka. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 mar 2008, 21:19

szczako, widzę dziewczynkę,bo mam taką samą foteczkę z usg :-D czekam z niecierpliwością na filmik albo zdjęcia twojej córeńki.
Sabina583, witaj :ico_haha_02: I gratuluję syneczka.

[ Dodano: 2008-03-06, 23:08 ]
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

07 mar 2008, 15:37

Zulcia, filmiku niestety nie mamy. Ale mamy wieści i więcej zdjęć :)

Jeżeli chodzi o pomiary to wszystkie wskazują na od 31 do 33 tygodnia rozwoju. W związku z tym termin porodu (według wczorajszego USG) to 1.05.
Jak to powiedziała pani doktor "nie można się do małej obywatelki przyczepić". Rozwija się super, nawet trochę szybciej niż przewidują wszelkie tabelki. Waży pomiędzy 1,7 a 2 kilogramy. Brzuszek ciągle pełen. Serducho bije, jak powinno, pępowina wzorowa.

A oto płeć. Opisałam i mam nadzieję, że tym razem widać dobrze. Patrzycie na nią jakby przez szybę, na której sobie usiadła.
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 mar 2008, 23:16

szczako, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córeńka słodziutka :ico_haha_02:
I jak dużo już waży :ico_brawa_01:
Ciekawe ile moja będzie ważyła.Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku.Chociaż na ostatnim usg gin powiedział,że raczej do wielkoludów nie należy,raczej średniaczek będzie.Zobaczymy w środę :ico_haha_02:
Na tt weszłam dopiero teraz,bo mi się strona nie chciała w ogóle otwierać.Jakieś problemy znowu są :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-07, 23:18 ]
Zmykam spać,do jutra.
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

08 mar 2008, 10:05

Zulcia, dziękuję bardzo.
Dziwne w sumie, że tyle waży, bo brzuszek mam malutki, ale może chowam tam małego tłuścioszka. Mam nadzieję, że nie będzie ważyć tyle, co moja siostra ... :ico_noniewiem: Trudno byłoby mi takiego małego potworka urodzić. Siostra ważyła 4100. Biedna mama. Dobrze, że Kama była druga :ico_oczko:

Święcą Wasi mężczyźni dzień kobiet?
Ja wychowałam się w domu, gdzie wszelkie święta "PRLowskie" nie były święcone, więc przeżywam teraz bardzo miłe zaskoczenie, kiedy mój gentelman pamięta o Dniu Kobiet. Dostałam żonkile, wczoraj Michał przygotował romantyczną kolację (bo dzisiaj nie będzie nas cały dzień w domu), a Ala dostała króliczka z czekolady. Czyli ja dostałam :ico_haha_01:

Miłego weekendu Wam życzę!!

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 mar 2008, 11:11

Obrazek
My z Zuzanką idziemy sobie zaraz na spacerek,bo świeci słoneczko i chyba jest cieplutko.Muszę jeszcze ogarnąć troszku chałupkę i zmykamy.
szczako, Ja też mam mały brzuszek,nie wygląda na jakiś wielki.A Julia kopie mnie po żołądku albo w pęcherz,a właściwie wszędzie.Nie wiem jak ona leży.W każdym razie mimo bólu to uwielbiam te jej wiercenie,bo wiem,że jest ok.
A co do dnia kobiet,to mój mąż też nigdy nie obchodził tego święta,ale odkąd jestem jego żoną,to zawsze kwiatka dostane.A poza tym moja Zuza się domaga :-D ,więc tatuś nie miał wyjścia.Bidulek kupił 7 kwiatków,bo u nas w bliskiej rodzinie kobitek nie brakuje.A Zuzanka dumna,bo dostała w przedszkolu od kolegów :-D
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

08 mar 2008, 11:42

Zulcia pisze:A Zuzanka dumna,bo dostała w przedszkolu od kolegów :-D

Też wymusiła? :ico_oczko:
Zulcia pisze:mimo bólu to uwielbiam te jej wiercenie,bo wiem,że jest ok.

Dokładnie. Jak czasem za długo jest spokojna, to mam ochotę ją puknąć, żeby dała o sobie znać.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 mar 2008, 18:05

szczako pisze:Zulcia napisał/a:
A Zuzanka dumna,bo dostała w przedszkolu od kolegów :-D

Też wymusiła? :ico_oczko:

W przedszkolu nie wymusiła,wszystkie dziewczynki dostały od chłopców po tulipanie :-D

A co do wiercenia to jak moja jest za spokojna,to też wszelkich sposobów używam,żeby choć jednym kopniaczkiem dała znać.

Hm,czy tylko my jestesmy?Coś nas inne majóweczki zaniedbują :ico_nienie:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

08 mar 2008, 19:26

witam wszystkie ciepło w naszym dniu kochane :mrgreen:
jak i życzę wszystkim kobietkom i mamusiom zarazem wszystkiego co najlepsze,by wszystkie marzenia Wasze się spełniły,każdy problem szybko się rozwiązał ,zdrówko dopisywało a maluszkom dobrze w swoich mieszkankach się mieszkało bez konfliktowo
Mocno ściskam was ,buziaczki

Obrazek

a jesli chodzi o mnie to nie wypoczywam :ico_placzek: ,ten weekend w pracy a jest jej nie malo,sa jakies mecze i hotel jest full a jutro odchodza i bedzie przerabane :ico_zly:

ost jakos sie nie odzywam,brak mi wenny jak i checi-wciaz jak na razie nic do przodu,ale modle sie

uciekam-mam gosci

[ Dodano: 2008-03-08, 18:28 ]
co do ruchow mojego malenstwa to codziennie szaleje i nie ma dnia,by byl spokojny :-D
od mojego M. dostalam piekny bukiet kwiatuszkow i kupil mi owocki miedzy innymi truskawki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość