Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 paź 2008, 17:26

betka widziałam takie ramki na Allegro, fajne są na pamiątkę :ico_brawa_01: mi też wielką radoche sprawia kupownie dla Filipka, a nawet pranie i prasowanie :ico_brawa_01:

domidj dziękuję za uznanie pokoiku, choć jeszcze troche w nim do zrobienia :ico_oczko: Ale cieszymy się że Filipek będzie miał swój pokoik, wcześniej tam mieliśmy sypialnie, ale wynieśliśmy się ze spaniem do pokoju i też jest dobrze jak nie lepiej :ico_oczko:
Szkoda że teściu się nie zamienie z Wami na pokoje :ico_puknij: :ico_nienie: mielibyście dużo wygodniej ale ważne że macie dach nad głową :ico_oczko:

Byłam u dentysty i z zębami nie jest źle, zrobiła mi jedną piątkę ale strasznie mi się słabo robiło na fotelu i musiała kilka razy przerywać żebym ochłonęła i napiła się wody :ico_olaboga: następny ząbek w związku z tym po porodzie. . .

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 paź 2008, 17:47

A my dzis z męzlukiem do kina sie wybieramy:)Na "Boisko bezdomnych", uwialbiam polskie filmy:). CHyba to juz ostatni raz przez narodzeniem Dzidzi:)
Motylku super pokoik i łozeczko:)
Betka tez widziałam te ramki, super są. Mam nadzieje, ze dostaniemy taka od kogos na prezent, a jak nie to komus zasugeruje:)
Pozdrawiam Wszystkie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

10 paź 2008, 18:28

Motylek22, śliczny kącik dla Filipka urządziłaś :ico_brawa_01: łóżeczko super i wózek też, coś w moim stylu, może i ja się na taki skuszę.

betka rameczki super, fajna pamiątka :-)

asiula_o, miłego wieczorku z mężem

A mnie dziś odwiedziła kuzynka, jest w 18 tyg.c. i ma jeszcze taki mały brzuszek, taki śliczny, a ja jak słonica :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 paź 2008, 20:26

Ja tez mam taką ramkę, co się gipsową zaprawkę robi i odciska rączkę i nóżkę :) Zamierzam ją szybko wykorzystać :)

Do kina to może pojedziemy w niedzielę, ale jakoś nie widzę nic ciekawego w repertuarze.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2008, 20:46

Motylek22, nie no pokoik rewelacja łóżeczko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aż mi brakuje takich przygotowań i oczekiwania maluszka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wózeczek boski jaki kolorek wybierasz bo za bardzo nie wiem mi się turkusik podoba :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-10, 20:47 ]
a ja jak słonica :-D
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jaka znowu słonica :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wiesz że kobieta w ciąży jest najpiękniejsza na świecie :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-10, 20:49 ]
blumek, już tak niewiele ci zostało 26 dni a mój syncio za 4 dni będzie miał już roczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

10 paź 2008, 22:36

Dobranoc :ico_buziaczki_big:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 paź 2008, 08:27

Dostaję już kołomyji od tych wózków. Masakra. Mam juz dosyć szukania. Śnią mi się po nockach grrrrr

A tak poza tym pogoda znowu piekna, przewietrzę pościel na balkoniku :)

No i miłego dnia mamuśki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-11, 08:29 ]
Ika202, - nie niewiele mi zostało, a zdarzyć się może w każdje chwili więć pilnie wszystko obserwuję :) Brawa dla syncia :ico_brawa_01: Niech rośnie zdrowo.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 paź 2008, 10:13

czesc mamuski
:ico_buziaczki_big:

blumek, no kochana tobie to juz lada dzien... :ico_brawa_01: trzba byc gotowym na wszystko :ico_brawa_01: Ale o wozeczek sie nie martw!!! Niby pogoda ladan wiec na dworek mozna wychodzic z wozeczkiem, ale pierwsze kilka-kilkanascie dni i tak bedziecie tylko w domku. Wiec fotelik do samochodu wazniejszy. Bo juz ze szppitala nasze dzieciaczki w fotelikach musza byc.
Mnie tez czasem sie cos sni jak mysle o tym ciagle. To chyba normalne ze jak cos przezywamy to pozniej nas meczy w nocy :ico_olaboga: Ale dobrze ze to tylko wozeczek a nie jakies inne pierdoly :-)

Aneciu jaka slonica?? :ico_sorki: tak sie czujemy moze - ale napewno tak nie wygladamy!!! Kobieta w ciazy (choc czasem ladniej czasem brzydziej niz zwykle) ale zawsze wyglada PIEKNIE!!! :ico_brawa_01: cacy cacy :ico_ciezarowka:

Ika202, jejku ale te dzieciaczki nasze rosna!!! :ico_brawa_01: :ico_olaboga: Zeby byl tylko zdrowiutki!!! Ale tylko patrzec jak my bedziemy szykowac :ico_tort: z jedna swieczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiula_o, i jak w kinie bylo?? fajny film?? :-) ja chodze do kina jak mnie cos napadnie. Albo koniecznie musze zobaczyc film albo poprostu mam ochote isc do kina. Ostatnio bylam na "wallym" i na "kung fu panda" :ico_brawa_01: z bratankiem jeszcze w wakacje.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 paź 2008, 10:27

Hej:)
FIlm super, oczywiscie jesli ktos lubi tego typu filmy. Pokazuje jak łatwo stoczyć sie na dno i zostac bezdomynm. Ale ogólnie bardzo optymistyczny. CHoc powiem, ze fotel w kinie to juz teraz nie nalezy do najwyogdniejszych siedzonek:)no ale wytrzymałam:)Zjadłam kubek popcornu!!:)hihi(ale mały)
Mój R dzis pojechał na grzyby a ja siedze z Jasiem sama. Ale juz za rok pojedziemy w trójeczke:)
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

11 paź 2008, 10:37

hej

ja dzisiaj tak na krótko, bo jedziemy z R odwiedzic jego mame nad morze i wrócimy jutro wieczorkiem, a zatem muszę się szykowac, troszkę spakowac i takie tam

Życze miłego weekendu wszystkim :ico_ciezarowka: i :ico_dziecko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość