Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 paź 2008, 13:04

Anetko mam nadzieje że nie macie daleko do mamy :ico_sorki: wiesz juz trochę niebezpiecznie ruszać w dalekie podróże :ico_noniewiem:
Wózek już lada dzień będziemy zamawiać, więc jak dostaniemy przesyłkę to podzielę się wrażeniami i może się zdecydujesz :ico_oczko:

blumek ale Ci już malutko zaostało :ico_szoking: ale pamiętaj aby dotrzymać do listopada :-)

Ika202 wózek wybraliśmy ten czarny z zielonymi kółkami :-D zastanawiałam się jeszcze nad beżowym ale mężusiowi się bardziej ten podobał i mam problem z głowy :ico_brawa_01:

Dziś ślicznie świeci słoneczko ale w Warszawie nie źle wieje :ico_olaboga: nie lubie wiatru bo mnie zaraz głowa boli. Dziś mam kolejne prasowanie dla Filipka, jeszcze tylko upiorę kocyki i w zasadzie wszystko mam uprane. Zostały tylko te większe ciuszki więc na spokojnie będę sobie prała.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 paź 2008, 13:53

http://www.metacafe.com/watch/713524/ca ... rth_video/

Musicie zobaczyć :)

Motylek22, - ja to juz bym chciała urodzić.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

11 paź 2008, 17:02

Witajcie dziewczynki ja dzis byłam na spacerze bo ładna pogoda z mężem :ico_haha_01: ale nogi mnie bola teraz siedze przy komuterku i czytam ciekawostki o dzieciach po roznych stronkach i takie tam ...bużki

:ico_szoking: :ico_szoking: aha wy malujecie paznkocie lakierami ???? bo ja mam takie zajawki na malowanie przy tym sie odstresowuje od tescia powiem szczerze .... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 paź 2008, 17:48

blumek wiem wiem :ico_oczko: chciałabym abyśmy wszystkie w listopadzie się rozpakowały :ico_oczko: :ico_oczko:

domidj ja nie maluję ale ja z regóły nie maluję paznokci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 paź 2008, 20:44

blumek, ale failmik!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiscie sie :ico_placzek: jak to ja. Ale pamiatka niesamowita!!! NA MAKSA!!!

domidj, ja maluje paznokcie. Niby zaden smrodek nie jest proszony w czasie ciazy - ale nie mozna zamknac sie w 4 scianach i nic nie wachac. Glupie spaliny, ktos blisko pali papierocha i poczujemy (ja raz nawet zwrocilam uwage zeby pan odszedl jak stalismy w kolejce), albo ktos z nas robi remont zanim maluszek przyjdzie na swiat, albo odkamieniamy cos, albo wc myjemy itd... takze smrodkow bardzo duzo :ico_olaboga: Ja maluje i jeszcze musze dodac ze paznokcie rosna mi duzo szybciej i sa duzo twardsze chyba (alno poprostu sie nie lamia tak jak przed ciaza) :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

11 paź 2008, 21:38

betka, u mnie z paznokciami to było tak ze strasznie mnie zafascynowaly jak i do tej pory i poszłam na kurs tipsów w tamtym roku w listopadzie dało mi to duze poczucie ze cos moge zrobic i mnie to cieszyło po stracie dzidzi tamtej ..........tak mnie podbudowało wisz ze nie trzeba sie poddawac i zajac sie czym w zyciu.... :ico_oczko: :ico_oczko: ........ jakos przestałam na poł roku i teraz znowu mnie wzieło malowanie malowanie wzorki te sprawy mam krotkie paznkocje ale wymyslam cos na nich i mnie to cieszy patrze na allegro za zestawami do tipsów i kupuje regularnie czasopisam dla manikurzystów :-D :-D

w poczatku ciazy do3 miesiaca wiesz co myslałam ze zwymiotuje tak mi smierdzialy lakiery i odłozyłam na na prawie poł roku teraz jestem w koncówce ii mnie znowu bierze na malowanie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

wierze ze kiedys wkoncu kupie ten moj upragniony zestaw do tipsów po ponad roku czasie od kursu :ico_placzek: tak ie moje hobby nawet odłożyłam juz pare groszy moze w styczniu bo jeszcze nie zrobiłam nawet jednego tipsa od tego kursiku myśle że JULCIA bedzie spokojna i mamam bedzie mogla cos dorobic .... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

:ico_prezent: jutro mamy rocznice poznania z mezem pamietam jak lało i było zimnno czysty przypadek też zresztą...

[ Dodano: 2008-10-11, 21:42 ]
jutro idziemy z mezem i znajomymi na pizze....... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: pozdrawiam dziewczynki i trzymajcie sie

a tak wogule to znowu mam infekcje grzybiczna czy wy tez macie w ciąży ????? jak bede w poniedzialaek u ginki to musze jej powiedzie c ze znowu mnie swedzie i mam białe w srodku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kurde mam nadzieje że to nie gropżne dla dziecka bo ciągle to mam jak sie wylecze to znowu za pare tyg...mąz niema nic na wiecie czym ,,,, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-11, 21:43 ]
dobranoc

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 paź 2008, 22:23

domidj, - ja mam ten sam problem co ty. Ciagle cos sie mnie czepia. Mam taką masc ale to tylko zewnetrznie grrrrrr. Ale ja mam wizyte dopiero w przyszluymponiedzialek za tydzien :ico_placzek:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

11 paź 2008, 22:30

blumek, koniecznie zadzwon do niej bo ja tak chodziłam prawie miesiąc i wiesz co tak sie drapałam nie do zniesienia boziu jaki bol i białe w srodku jak ser dosłownie brzydko mowiac poszłam zapytac sioe innej ginki czy by mi juz nie przepisła recepty bo byłam tak zdesperowana ze szok a wizyte miałam za pare dni u mojej przepisala mi nystatyne dopchwowo a wczesniej brałam macmirror 5oo tylko żle pewnie pisze tez dopochwowo no i tera pojde w pon i tez ja poprosze o cos na to zakichana grzybice :ico_smiechbig: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga:

to sie nie da wytrzymac normalnie ............ :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a wiesz co jak sie jej zapytałam czy to grożne to powiedziała ze powinno sie leczyc konoecznie ......

[ Dodano: 2008-10-11, 22:33 ]
ja jeszcze myje sie tantum rosa tylko zapytaj sie jej czy możesz ?????dobre jest

[ Dodano: 2008-10-11, 22:36 ]
a i jeszcze musze sobie kupic kore debu do podmywania to jest dobre tez ja sie myje z ziaij do podmywania ale przejde na kore debu bo bedzie lepiej pod kątem ciąży...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 paź 2008, 08:11

Ello kobietki, przepraszam, że nie zaglądam, ale ostatnio czuje się jakoś do duszy, tzn. niby wszystko dobrze, ale jakoś nic mi się nie chce... Zaczynam mieć już dość bycia w ciąży, oczywiście nie mam dość Synka, ale sam fakt chodzenia z wielkim brzuszkiem przed sobą i sapania na każdym kroku już mnie drażni.. Jeszcze wczoraj mieliśmy gości na noc, przyjechali po 19 i posiedzieli do 22 więc byłam wykończona, po za tym tak jakoś dziwnie było, rozmowa się nie kleiiła.. Dawno się nie widzieliśmy to może dlatego.. Po za tym coś mnie brzuch boli, tzn ciągle jest napięty i Jaś jakoś się mniej rusza, dopiero jak go pozaczepiam..Pewnie już mu ciasno i to dlatego.. Najważniejsze uczulenie mineło!!Ale jeszcze piej sobie wapno 2x dziennie profilaktycznie :-)

Miłej niedzieli!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 paź 2008, 09:01

domidj, - ja az tak zle nie mam jak ty. Mam tylko lekie upławy i lekki dyskomfort, ale nie jest zle. Nie mam zbyt duzych upławów i mne nie swedzi, poprostu wiem ze cos jest nie tak. Ale masz racje. jutro sie przejde do gina. Bo podczas porodu mozna dzidzie zarazic grzybkiem a poco mi to?
#ania#, - ja tez juz jestem zmeczona brzucholkiem i chcialabym juz urodzic. Wczoraj poraz pierwszy M zakladal mi skarpetki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A goscie troche malo wyrozumiali skoro przy :ico_ciezarowka: siedzieli tak pozno do nocy. I ja tez mam bardzo czesto brzuszek twardy i pobolewa. Ale sie nie przejmuje bo moze to juz tuz tuz. Ale wy jeszcze poczekajcie troszke z małym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość