jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

14 paź 2008, 21:27

Kolka, a ja myslalam ze to moja tak tylko sie rozpuszcza tez sie tylko pieszczot domaga i po drugiej juz jest płacz ze chce do nas do łozka

[ Dodano: 2008-10-14, 21:29 ]
MORDECZKA !!!!!!ile wazy Kacpi?????jestem w szoku Laura to mały puilpecik ma 13 kg i 83 cm ale Kacer poszalał kiedy on tak skoczył????

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 paź 2008, 21:34

jogobella, A;e Twoja Laura ma śliczne włoski!! :ico_brawa_01: Pewnie już do fryzjera chodzicie? Na Nk napatrzeć się na nią nie mogłam :-) a Kacpi urósł chyba w międzyczasie. :ico_oczko: Kawał chłopa z mojego zięcia :-D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

14 paź 2008, 21:35

w ogole dziewczyny to sie zastanawiam co poczac, moja corka nie ma zamiaru odpuscic nocnej butli...probowalismy wszystkiego zamiast mlaka i....nic ...histeria ,sdzał zanoszenie sie.lekarz mowi ze mam to przetrzymac i jej nie dawac ale ja mam go wnosie dziecko jest glodne i naprawde wpada w szał ...zanosi sie az do bezdechu, wiec wole unikac tego...Wasze pociechy pewnie juz dawno nic w nocy nie podjadają...

[ Dodano: 2008-10-14, 21:37 ]
Kolka, nie idziemy do fryzjera no co Ty...ma takie serpentynki ze nie miałabym serce jej tego sciąc...grzywke jedynie sama podcinam, swoja drogą to Julka rozgadana panna ze tak wiele mowi , Laura jakos tak leniwie ale powie cos w zaleznosci od humoru

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 paź 2008, 22:09

jogobella, moja Jula pije przed snem mleko- podgrzane, ale ze szklanki i zwykłe. I przez słomkę smakową :-D Może podkarm ją czymś ulubionym przed snem, skoro mówisz, że jest głodna. A swoją drogą, jak chce, to dlaczego nie chcesz jej dawać? Co innego słodycze, ale mleko niech sobie pije- moim zdaniem :ico_noniewiem: Jula nie rozpocznie dnia bez porannej kaszy z butli. I jej daję, bo to jedyny sposób, żeby zjadła chociaż trochę kaszy... Potem będę walczyć, jak już za stara na butlę będzie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-14, 22:17 ]
A propo's fryzjera- to poszłam wczoraj z Julą w ramach spacerku zapisać się do fryzjerki. Ale ona akurat ludzi nie miała, no to kazała mi siadać. Trochę się martwiłam, co te biedactwo pocznie z sobą przez tyle czasu, ale niepotrzebnie. Poleciała na zaplecze , zwojowała wszystkie inne kobietki, i miała towarzystwo- a to kazała się tu zaprowadzić,a to tam, a to akwarium obejrzeć trzeba było, poczytać książeczkę, którą zawsze nosi z sobą w plecaku, nie ważne gdzie idziemy :-D Po 15 minutach już miała 3 ciocie :-D i nie chciała stamtąd wyjść i moja fryzjerka też musiała jej zrobić "ciap ciap włoski" :-D Obcięła jej kilka siepów, głównie na czubku, ale to wystarczyło :-D
A dziś siedziałam w pracy, i przyszła jedna z tych pań, z początku jej nie poznałam i pyta, kiedy przyprowadzę jeszcze tą "śmieszną Julkę" :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-14, 22:19 ]
I jeszcze nawaliła mi lipy, bo jak jedna z nich wyjęła jakąś bułkę, żeby sobie zjeść to moja panna zaczęła się drzeć" dawaj bułkę, dawaj bułkę" i zjadły ją w końcu na pół+ okruszki rybkom :-)
Ale dziś jestem aktywna, co? :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 paź 2008, 23:22

Hej,
ja wpadlam z bukietem kwiatow dla naszej kochanej Hektorki

Obrazek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK :-D

Zeby zawsze swiecilo Ci sloneczko i by usmiech nigdy nie schodzil z Twojej twarzy!;)
No i tak tradycyjnie duzo zdrowka, zero smutkow, kupe szczescia i by zawsze udawalo Ci sie wszystko to co tylko sobie zaplanujesz!!

[ Dodano: 2008-10-14, 23:27 ]
Hektorka wprawdzie pod koniec urodzinowego dnia zlozone te zyczonka, ale bardzo szczere :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-10-14, 23:38 ]
U nas w miare w porzadeczku... Viki nadal lobuzuje, od zeszlego tygodnia chodzimy na polska playgroup :-D a ja w pracy prawie non stop, bleee....

Jedynie w piatek rano zdarzyla sie nam tragedija :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Vikulka sciagnela na siebie szafke metalowa w ktorej trzymalam jej pampersy, skarpetuski i rajtuzki (siegala do najwyzszej szufladki po pampka) :ico_placzek: Kiedy Robert do niej pobiegl po wielkim krzyku jaki uslyszelismy znalazl Viki pod szafka i z twarza cala we krwi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Tak ta krew sikala ze nie moglismy znalezc gdzie dokladnie jest rozciecie, a jak znalezlismy to za nic w swiecie nie moglismy zatamowac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Zarzucilam na pizame sweter i pedem do szpitala...
W szpitalu szybko oczyszczono rane i zaklejono ja czyms w rodzaju "Super Glue"... ale pani doktor powiedziala, ze niestety rana jest raczej gleboka i moze zostac slad :ico_placzek:
A to fatalnie bo rana dosc ze na czole to jeszcze dluga od wlosow do brwi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A Viki, jak to Viki po powrocie ze szpitala zaczela robic fikolki :ico_olaboga: :ico_puknij:

Tylko mnie sie serce kroi jak patrze na te rozciecie na czole i ciarki przechodza jak przypomne co wtedy w piatek przezylam.
Bylam tak przerazona ze w drodze do szpitala caly czas w glowie blagalam Boga by Viki przezyla... a przeciez to "zaledwie" rozciecie...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 paź 2008, 00:35

łojej kasik mialas przejscie...ale takto jest z naszymi małymi ciekawskimi...Eryk tez wiecznie gdzies sie walnie, ale On ma twarda głowe! A blizna sie niemartw...Wiki zapusci grzywke :-D ucałuj ja w czółko od nas :********************

hektorka ja rowniez zycze naj naj wszystkiego...buziaki :ico_tort:

jogobella a moj chudy z 12 kilo tylko wazy :ico_oczko: a swoja droga Laura naprawde ma super włoski...tez na nk zauwazylam :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 paź 2008, 01:17

A ja jak zwykle o mojej markowej porze.
Kasik-nie zazdroszcze emocji,dobrze ,ze skonczylo sie tylko taka kontuzja a nie czyms powazniejszym.Blizna sie nie przejmuj,do wesela na pewno sie zagoi,albo zawsze mozna grzywke zapuscic jak radzi Mroweczka.Ucaluj w czolko moja synowa i powiedz,ze jak potrzebuje cos z wyzszej polki to niech narzeczonego wola na pomoc bo on juz do kazdej szuflady dosiega a najbardziej upodobal sobie ta ze sztuccami,chyba musze zawartosc tej szuflady przeniesc gdzies wyzej(tylko gdzie???)

Hektorka-serdecznosci z okazji urodzin!!!

Mroweczka-milego pobytu w POlsce,ale fajnie masz z samolotem bo widze,ze atobusem z angli to masakra. :ico_szoking: Kto by wytrzymal na pokladzie busa z takimi naszymi "zywymi sreberkami" :ico_olaboga:

KOlka-no to ktos mi ukradla numer gadulca :ico_placzek: ,bo zapewniam,ze mecze Legi to na 100 % mnie nie interesuja.Musze sobie nowego zainstalowac i juz.
Kolka pisze:A dziś siedziałam w pracy, i


Czyzbym przeoczyla informacje,ze pracujesz????? :ico_noniewiem:
Niesamowite masz dziecko,moglas spokojnie poddac sie zabiegom fryzjerskim :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Moj to by sie zaryczal i ciagle wolala mama,mama i wciskal sie na kolana.U nas taki numer by nie przeszedl.Super odwazna masz coreczke. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kari-na pewno kiedys tam przyjade na te polskie baseny termalne.Dotychczas tylko po stronie slowackiej byly takie rarytasy.

A co z nasza Delicja,znowu na tak dlugo pojechala do rodzicow?? :ico_noniewiem:

Caro-mam nadzieje,ze juz Ci lepiej i nie masz uplawow,ale lepiej idz predzej do lekarza.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 paź 2008, 09:34

Witam Was kochane :-) :-) :-)

Ze mną już lepiej, nie mam upławów i bóli, ale zaczęłam sie oszczedzac-nie dżwigam młodego już prawie wogóle i częśto leżę dzieki mojej mamuśce :ico_sorki: , nie chodzę już tez na 4 godzinne spacery :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Oskar je butle mleka z kaszka rano i wieczorem i na razie tego nie zmieniam, on to uwielbia, to co mam mu zabraniac, pomyslimy jak nie sonczy a butla jak do szkoły bedzie chodzic :-D ( swoja droga ja i G. pilismy bardzo długo mleko a butli :ico_wstydzioch: i jakos zyjemy :-) )

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 paź 2008, 10:58

Cześć. My zaraz lecimy na spacerek, więc nie mam zbyt wiele czasu.
Kasik, o choroba jasna... domyślam się, jacy musieliście być przerażeni :ico_olaboga: :ico_placzek: Dobrze, że Viki nic nie jest poważniejszego. Antoś będzie wiedział o tym zaledwie z opowieści, bo do wesele na pewno się zagoi, a nawet do pierwszej randki bez przyzwoitek! I fajnie, że mają teraz te kleje, bo gorzej byłoby ze szwami :ico_noniewiem: Ucałuj Vikusię w czółko od nas. Chciała być dziewczynka samodzielna a wyszło inaczej... Wszystko będzie dobrze.
katrin,
katrin pisze:Niesamowite masz dziecko,moglas spokojnie poddac sie zabiegom fryzjerskim
dzięki, ale ja też się nie spodziewałam :-) Jakbym zadzwoniła z domu i kazałaby mi przyjść, to na pewno bym ją zostawiła, ale że wyszło tak jak wyszło to no to musiała sobie sama radzić :ico_oczko:
katrin pisze:Czyzbym przeoczyla informacje,ze pracujesz?
Jakbym napisała o tym, to na pewno byś nie przeoczyła :-) . Miałam napisać, ale TT padł a potem nie było jak. Ale to na próbie wczoraj byłam. Teraz mam czekać na tel, bo jeszcze inne dziewczyny będą testować... jestem w stresie, bo chciałabym dostać tą robotę. Fakt, że 9 godzin dziennie, ale czas tam szybko leci a i kaska niezła. Podreperowałabym nasz budżet :ico_noniewiem: Ale z moim fartem to na pewno się okaże, że ktoś był lepszy. Ja mam farta tylko do murzyńskiej roboty, tam gdzie nie ma chętnych, albo do wyzyskiwaczy.
Caro, ale u lekarza byłaś???? Oszczędzaj się dziewczyno. Oskiemu nic się nie stanie, jak się pokręci na podwórku. No i kochaną masz mamę- powtarzam kolejny raz :-)
Agniesiu- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 paź 2008, 15:41

katrin no raczej bym nieprobowała jechac autkarem z dzieckiem...nawet sama jechalam tylko 2 razy tutaj i było ciezko :ico_oczko: a takto zawsze samolotem...wygodniej...tyle ze moj Tata wolał autokarem...widoki :ico_oczko:

kolka wlasnie ja tez mialam zapytac oprace...zycze zeby toCiebie przyjeli!!!!!!!!!!!! A co to za praca??

caro byłaś u tego lekarza?? zdrówka!!

A co do butli Eryk tez wieczorek kaszka,rano kaszka z butli i czasem w dzien zje jeszcze a dzis nawet w nocy mu sie zachcialo tzn nad ranem...bo takto w nocy nieje ale wieczorem i rano obowiazkowo!!!

Tata dzis rano pojechal a ja spakowac sie musze ale nieduzo biore bo to tylko na tydzien, musze na zakupy poleciec jeszcze. Eryczek probuje drzemke zaliczyc teraz...ciekawe czy mu sie uda :-)
i znowu ma katar...On jak zlapie to Go trzyma...juz ma ten katar tydzien!!

a Delicja chyba nadal u Matuli...

zajrze moze pozniej jeszcze...bzuiolki:****************

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość