Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 paź 2008, 19:13

Czesc dziewczyny:)
Dzis bylam z tesciową w hurtowni dzieciecej i kupila kilka ciuszkow dla małej:).Byłam tez u kolezanki i dostałam od niej siatke ciuszkow:).Tak wiec nic juz w sumie nie musze kupowac bo wszystko mam a kosmetyki tez obiecala tesciowa ze kupi :-) .Tylko musze kupic komode do tych wszystkich ciuszkow.Mamy dwie upatrzone ale spieramy sie ktora kupic :ico_haha_01: ,ale najwazniejsze to juz mamy:)
No a odcieli nas niezle:)))

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 paź 2008, 19:35

pamietacie wyprawke, ktora mam wam sfotografowac i pokazac??? no to dzwonila kumpela, po ktorej kuzynku mam te ciuszki... ze ciotki sasiadka ma syna z zimy zeszlego roku i... ma do oddania duzo rzeczy, wiele w ogole nie noszonych :ico_olaboga: i czy chce... cholerka, po co ja tyle tego kupowalam??? :ico_haha_01: :ico_oczko: poprosilam o te powyzej 3mca... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiecie, z carmen bylo podobnie :ico_sorki: mielismy b. ciezka sytuacje, a ona przyszla jako prezent i nie tylko nas swoja osoba zaszczycila, ale i poprawila (znacznie :ico_sorki: ) nasz byt. a teraz junior widzi, ze jest kryzys gospodarczy i chyba dlatego sam sie ubierac bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko: a moze ktoras z was potrzebuje czegos dla dziecka??? jakis ciuszkow (uzywanych) ??
idziemy tatusia poszukac, poczekamy w parku, az z pracy wyjdzie. u nas dzien jeszcze :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 paź 2008, 20:25

Karola Tymek nosi teraz 86 ale też zależy jaka firma.

Ja ciuszki mam dla Juniora po Tymku ale nie spodziewałam się że tak szybko zajdę w ciąże i sprzedałam te najmniejsze. Więc dużo nie mam do kupowania, tak do 3 miesięcy a potem to juz dwa wielkie pudła stoją więc nie ma problemu. kombinezon mam malutki, potem komplet kurtki ze spodniami i większy kombinezon. Dokupuję tylko pajace i body. No i rozglądam się za łóżeczkiem. A pampersy to chyba kupie te na allegro niemiecki bo się opłaca

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 22:15

Mamy dwie upatrzone ale spieramy sie ktora kupic :ico_haha_01:
znając siłę przebicia brzuchatek, postawisz na swoim :-D
Dla Kostka też mam dużo ciuszków w spadku po synku szwagierki... I tak jak Evik, muszę tylko w te najmniejsze się zaopatrzyć...
Właśnie robiłam remanent odzieżowy w jego szafce i niewiele tych maleństw mam... Za to pościelek już tyle do poszycia uszykowane, że przez dwa lata co najmniej nic nie będzie trzeba kombinować...
A robionych na drutach...? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Powiedziałam sobie właśnie STOP! :-D Ciekawe, jak długo wytrzymam :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 paź 2008, 22:35

Osita-super ze pomyslałas o nas:).Ja nic nie miałam a tu nagle tez sie uzbierało:),kolezanka jeszcze załatwiła od swojej kolezanki dla mnie,tak wiec juz nie wiem gdzie to momieszcze wszystko:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

14 paź 2008, 22:45

Osita, miło z Twojej strony.
Ja mam juz mnóstwo ciuszków, trochę nakupiłam bedąc jeszcze w Anglii, sporo mam z polskich lumpków i od życzliwych koleżanek. Czeka mnie jeszcze wielkie pranie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 22:48

Czeka mnie jeszcze wielkie pranie :ico_olaboga:
Wynajmiemy wszystkie jakąś mega pralnię gdzieś w środku drogi i niech się pierze, a my zaszalejemy rozmową...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

14 paź 2008, 23:14

no no własnie pranie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

14 paź 2008, 23:24

no własnie pranie
Odkładam to pranie z tygodnia na tydzień, jakos się zmobilizować nie mogę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 paź 2008, 00:13

Cześć dziewczynki, ale się za Wami stęskniłam!!! U mnie wreszcie po remoncie choć zostały jeszcze mega sporządki ale to już pomalutku. Jejciu straszny był ten remont: w sobotę malowaliśmy do 5 rano w niedziele do 2 no a wczoraj porządki do 12- eh. No i wyszło - trochę się przerobiłam- nogi mam jak balony, kręgosłup mi siadł na dobre i nawet upławy zabarwione krwią mi się zdarzyły. Ale juz wszystko jest ok- mały się rusza i wszystko z wyjątkiem opuchniętych nóg już mi minęło.
Przeleciałam zaległości i atk się uśmiechałam do siebie przy zdjęciu Karoli brzucholka i hasła" że troche przeszkadza" Kobieto ja mam dwa razy mniejszy i nie umiem się do niego przyzwyczaic. Co do ciuszków ja mam dwie siatki od kuzynki, kilka z lumpów i wozek oraz łóżeczko. Ale mam też obiecane od jeszcze jednej kumpeli wieć póki co też nie szaleje z zakupami- zobaczymy co nam zostanie do kupienia.
Evik- a jak z dziadkiem?

[ Dodano: 2008-10-15, 08:23 ]
Dzień dobry:) Zapraszam na herbatkę -koperkowa, może być( :ico_kawa: ja uwielbiam)?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość