Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 mar 2008, 17:51

Witam

Właśnie wróciłam i trochę zmęczona jestem :ico_noniewiem: . Byłyśmy z mamą w takiej duzej hurtowni, kupiłam sobie 2 bluzeczki (tylko obydwie muszę skrócic bo strasznie długie ) no i dla maleństwa coś znalazłam :-) 2 x półśpiochy i 3 x bodziaki :ico_brawa_01: A na obiad tata nam przywiózł pizzę :-D

[ Dodano: 2008-03-07, 17:04 ]
Spinka to pochwal się koniecznie ta sypialnią :ico_oczko: , uwielbiam ogladąc takie rzeczy :ico_brawa_01:

Lulu_ to jest ten link od wózka,
http://www.allegro.pl/item315533153_duz ... abrio.html

Siunia Fajnię, ze wszystko u Was w porządku :ico_brawa_01: A z tym łózeczkiem to jaka to róznica w tych przewijakach (znacząca???). sory, ze tak wypytuję, ale nie miałam okazji oglądac takich łózeczek na żywo, a nie lubię kupowac kota w worku. Bo ja się strasznie na ten kolorek żółty napaliłam, a z tych drugich, co pisałaś, że lepsze to takiego nie ma :ico_placzek: No, ale nie kolor tylko funkcjonalnośc najwazniejsze.

Tuska gratuluję córci raz jeszcze :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 mar 2008, 11:58

Hej u mnie piękna pogoda iście wiosenna :-D :ico_brawa_01:
Humorek też dopisuje i samopoczucie ok, pominąwszy zgagę :ico_oczko:
Tylko niepokoi mnie że moja niunia mało się rusza, tzn wczoraj w dzień może w sumie ze6 razu delikatnie jak usiadłam i wieczorem w łóżku też malutko i słabiutko, dzisiaj to ze 2 razy kopnęła ale też tak słabiutko, mam się martwić??
DORADŹCIE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 mar 2008, 12:07

Witam

U nas pogoda kiepska. Ale samopoczucie git :-D

NOWA, wiesz z tego co czytałam to ty chcesz kupić przewijak wiec nie musisz patrzeć w łóżeczkach na przewijaki, bo ja mam taki właśnie co ty pokazałaś w łóżeczku, i on jest taki materiałowy i a tamtem taki solidniejszy i brzegi większe. Ale mówię jeśli masz kupować przewijak z komodą to naprawdę nie patrz na przewijaki w łóżeczku bo na pewno nie będziesz korzystać.

spinka, nie ma co się przejmować dzidzia czasem kilka dni potrafi tylko rano lub wieczorem dać jednego kopniaka którego się poczuje, u mnie tak ostatnio przez 2 dni było, za to teraz to kopie kopie i skończyć nie może :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 mar 2008, 13:01

Siunia pewnie masz rację, staram się nie panikować, ale mimo wszystko stres jest.
A ja dzisiaj tulipanka od szwagra dostałam, a od A. pączka, ale ze śmietaną ( a ja takich nie lubię :ico_placzek: ).

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 mar 2008, 16:48

spinka, podobno pomaga zjedzenie coś słodkiego na to żeby dzidzia się poruszyła, ja po prostu jak chcę żeby się ruszyła to po prostu łapie ją i tak lekko szturcham, od razu oddaje kopniakami.
Czasem też jak coś robisz i dzidzi cię kopnie to nawet nie poczujesz , ale na pewno wszystko jest ok, no spróbuj jeszcze z tą czekoladą no i tam poruszyć dzidzie, na pewno nic jej nie zrobisz, otaczają ją wody więc jak delikatnie złapiesz i poruszysz to nic jej nie będzie. :ico_oczko:
Hihih, to dobrze że chociaż pączka dostałaś :ico_haha_01: , ja to już wiem że mój to do pomysłowych i pamiętliwych nie należy więc nawet nie wymagam od niego za wiele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 mar 2008, 20:29

Hej dziewczynki , witam z wieczora :-)

Mnie dzionek zleciał szybko, nawet sie nim nie nacieszyłam :ico_zly: , Od 8 do 15 na uczelni (na szczeście przepadły mi 4 h laborek, tzn. okazało się, ze nam ten przedmiot gośc przepisał, bo mielismy go juz na studiach inż. i nie musimy chodzic z czego strasznie się cieszę :ico_haha_01:
Po obiadku się połozyłam i własciwie niedawno wstałam no i juz wieczór :ico_olaboga: .
Na szcżęście jutro mam krócej :-)
Ja od m. dostałam pięknie pachnące pierwiosnki :ico_brawa_01: , a ja z tej okazji postawiłam ciastka :ico_haha_01:

Siunia dzięki za rady co do łóżeczka i przewijaka. Pewnie kupię, to które radzisz :-) ( wkońcu cena taka sama, a wole miec lepsze). A drugi przewijak owszem planuje kupic, ale nie komodę, tylko na łóżeczko drewniane, które bedzie na górze :-)

Spinka moim zdaniem nie masz się co martwic. U mojej dzidzi tez róznie z aktywnością. Dziś np. bardzo spokojna, mało ją czuję, a wczoraj wieczorem to dawała znów czadu, że hoho :-D . To zalezy też pewnie od tego, gdzie jest i w jakiej pozycji.
Ty się niepotrzebnie martwisz, a córcia sobie po prostu spi albo odpoczywa i nabiera sił :-D

[ Dodano: 2008-03-08, 19:34 ]
A dzisiaj się dowiedziałam, że kolejna dziewczyna z roku zaciążona :-) Już w sumie jest nas 4 :ico_brawa_01: Chyba znów wyż demograficzny idzie :-D

Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze brzuszki :ico_buziaczki_big:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

09 mar 2008, 00:15

hej :ico_ciezarowka:
jestem po całym wyczerpującym dzionku... wczoraj i dzis z kuchni wcale nie wychodziłam... tyle roboty miałam, na Majki urodzinki-ale Goście zadowoleni ::):) robiłam wszystko sama!! bo M. wczoraj do pozna w pracy a dzis od rana do 16 w szkole. Ale na 17 na urodzinki zdążył :) Teściowa oczywiście w niczym mi nie pomogła, a prosić nie bede i tak na koniec imprezy mnie wkurw... razem ze szwagra dziewczyna ze z godzine ryczałam!! ale szkoda gadać. najważniejsze, że Majka z urodzinek i z prezenciku od Nas zadowolona :):):) wiecej napisze jutro teraz lece w koncu spac, bo już padam ze zmeczenia
papa :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 mar 2008, 12:13

Witam :ico_ciezarowka: w niedzielne przed południe :-)

Co tutaj takie pustki?

Ja już po zajęciach (dzisiaj szybko poszło, tzn. sama sobie skróciłam :ico_haha_01: ), właśnie wstawilismy placek do piekarnika (murzynka) i bedziemy się zbierac do kościoła i na obiadek do rodziców. :ico_brawa_01:
Czuję się dobrze, oby to przełozyło się podczas wizyty u gin.
A jak Wy się czujecie?

Pozdrawiam, życze miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

09 mar 2008, 17:15

Hej, u nas pogoda lux. Samopoczucie też super :-)
Nie wiem za bardzo co mam napisać, to chyba mnie pogoda rozprasza. Chyba odezwę się później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 mar 2008, 10:29

Cześć kochane, ja pospałam nareszcie troche dłużej, z tym że od 3.30 do 5.30 miałam "przerwe", piłam herbatke, czytałam księazke, a moja dzidzia fikała sobie w najlepsze. Potem, przed 7-m,ą szczekajacyu budzik za oknem sie właczył :ico_zly: ale w sumie poospałam do 9-tej i czuje sie OK. Zjadłam bułeczke z dzemikiem i lece teraz do sklepu po jakieś inne jedzonko bo z pieczywa to mam tylko okruszki po bułce :ico_oczko:
szkoła była dość męcząca ale przetrwaliśmy z dzidziem dzielnie :-D zdałam kolosa ze słuchania i napisałam na 5 z pisania :-D za to gramatyka poszła mi słabo, mam nadzieje że jakos uzbiera mi sie punktów na zaliczenie. ale póki co o tym nie myśle tylko poodpoczywam i poleniuchuje dzisiaj po cięzkim weekendzie :ico_brawa_01:
A co u was, poszłyście juz na spacer z samego rana że Was jeszcze nie ma? :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość