Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 paź 2008, 10:40

Gosia, fajnie ze zajrzalas, ale szkoda ze ta choroba Cie dalej trzyma, kuruj sie tam szybciutko!!!

Goonia pisze:Karolek teraz jest na etapie stania, łażenia po meblach i ściągania przedmiotów z półek. Trzeba być cały czas przy nim. Normalnie rączki opadają.


Skad ja to znam, u nas ulubiona zabawa to przewracanie krzesla i otwieranie szafek.... :ico_oczko:

Duzo zdrowka dla Ciebie Gosiu!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 paź 2008, 11:16

Czesc dziewczyny ja dopiero teraz wklejam kilka fotek

http://picasaweb.google.pl/iwonaimaja/W ... Vjw96Yu7o#

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 paź 2008, 12:04

Iwona, super fotki, naprawdę.. Najfajniejsze to co się kąpią wszystkie dziewczyneczki :-). No i fajne spotkanie rodzinne macie.
Poczytałam, ale nie mam czasu pisać. Idę się szykować i na spacerek pojadę z Norbertem. Wczoraj była fajna, słoneczna i ciepła pogoda a dzisiaj już pochmurno, ale przewietrzyć się trzeba.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 paź 2008, 15:34

Cześć!
Nareszcie forum nasze działa, choć dużo zmian... może na lepsze, zobaczymy :-)

Goonia, super, że zajrzałaś, że wszystko dobrze, Karolek rośnie zdrowo, a Ty się kuruj szybciutko i zaglądaj jak tylko masz czas :-)
iwona83, fotki super, dziewczynki świetnie się razem bawią, widać, że się lubią, a i Wy też fajnie wyglądacie :-)

Uciekam teraz zrobić obiadek, odezwę się później :-)
Ach i jeszcze jedno, wynajęliśmy mieszkanko :-) dziewczyna się już dzisiaj chciała wprowadzać, tak ciężko na rynku :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 paź 2008, 16:58

dziewczyna się już dzisiaj chciała wprowadzać, tak ciężko na rynku

to dobrze że wynajęliście odazu przynajmniej kłopot z głowy :ico_brawa_01:

ja na praktykach ostro pracuję, dzisiaj nie miałm nawet najmnieszej chwili więc dopiero teraz zauważyłam że tt chodzi.
U nas ok, tatuś dzielnie sobie radzi z Arturkiem w dzień a i teraz z nim się bawi muszę dalej iść posprzątać i wogóle pobawić się coś z Szyneczką. Aha i do perfekcji opanował wstawanie po szczebelkach na nogi, wczoraj Marcin mówi że chciał go do spania położyć a ten zaraz wstaje :ico_haha_01:
uciekam coś ogarnąć, pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 paź 2008, 20:55

Renia0601 pisze:to dobrze że wynajęliście odazu przynajmniej kłopot z głowy :ico_brawa_01:

Dokładnie :-)
Renia0601 pisze:U nas ok, tatuś dzielnie sobie radzi z Arturkiem
Renia0601 pisze:Aha i do perfekcji opanował wstawanie po szczebelkach na nogi,

Wielkie :ico_brawa_01: dla tatusia i wielkie :ico_brawa_01: dla Arturka :-)

A my już po kąpieli, Ulek śpi, tatuś obok się położył i pewnie też zaśnie, ja chyba też tam zaraz do nich dołączę. Jutro rano jedziemy do Polanicy na spotkanie z listonoszem :-)

[ Dodano: 2008-10-14, 21:45 ]
Pustki tu ogromne.... pewnie nikt nie wie, że forum działa :-)
Uciekam... dobrej nocki...

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

14 paź 2008, 22:04

hej dziewczyny!
Ja pół godziny temu wróciłam z pracy, a Maciek zaraz potem wyszedł do pracy, szybka zamiana ról, na szczęście Majutek chrapie słodko to mogę na chwilkę przysiąść :-)
Wczoraj miałam wolne, a że pogoda cudna, to pojechaliśmy na wycieczkę nad jezioro.Wszystko super, poza tym że ostatnio moje dziecko nienawidzi jeździć samochodem, dokładnie to w foteliku nie chce siedzieć, wrzeszczy wniebogłosy, istna masakra :ico_olaboga: Do tej pory nie było z tym problemu, a teraz jej się odwidziało, jazda była straszliwie męcząca, ale ogólnie wycieczka bardzo udana.
W niedzielę ja niestety pracowałam, ale Maja była z tatusiem na spacerku w górach, po dniu pełnym wrażeń padła o 18 przy butli i spała tak do 5 rano :ico_szoking: , bez kąpieli i
w ubranku. Po wczorajszej wycieczce też poszła wcześniej spać, ale zdążyłam ją wykąpać. Zrobiłam jej kąpiel z pianką, bardzo się cieszyła :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-14, 22:22 ]
Zmykam spac.Dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2008, 07:12

Witam z samego ranka,
Stawiam :ico_kawa:
Jestem dzisiaj wyspana, bo Ulek spała do 6:40, bez nocnych pobudek. Zaraz będę się szykować bo o 8:30 jedziemy do Polanicy.

Uciekam, bo mój bąbel się domaga uwagi...
Miłego dzionka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 paź 2008, 08:15

Ja tez sie witam i dzieki za :ico_kawa:

U nas pobudka o 6.00 wiec niezle :-)
Dopiero teraz zobaczylam, ze tt dziala...

Iwona super zdjecia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pinko, no faktycznie macie problem z glowy z tym mieszkaniem.

U nas dzisiaj chmury i nawet padalo rano....

Mielgo dzionka!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

15 paź 2008, 08:45

Dzień dobry!
Straszna mgła u nas teraz, ale chyba będzie słoneczko, bo jakieś promyczki już widać :-)
A nas dopadło przeziębienie jakieś, Maciek od kilku dni ma katar, Mai od wczoraj cieknie z noska, aja dziś z bólem gardła wstałam i też coś w nosie czuję, mam nadzieję, że nic poważniejszego z tego nie wyniknie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość