Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

15 paź 2008, 12:41

Kasiulek, my się jeszcze nie znamy, ale miło mi Ciebie poznać :ico_haha_01:
Zniknęłam na zakupy, a Wy tu szalejecie :-D
Ładne wózeczki... A jaki ja będę miała, czort, czytajcie siostra wie... :ico_haha_01: nic mi małpa nie chce powiedzieć, więc tonę w domysłach... :ico_noniewiem:
Kupiłam przed chwilą butelkę antykolkową Dr.Browns'a... Chcę piersią karmić, ale z tym nigdy nie wiadomo... Tak samo jak z tym, czy dziecko kolki będzie miało, czy nie... 32 zł kosztowała w sklepiku, wieć zamawianie na Allegro mijało się z celem... 27 zł + 10 za przesyłkę... Paranoja :ico_puknij:
Justynka, kurde, kolejna do kolekcji z problemami...
Tak siedzę i myślę, co się z Wami, młode mamusie robi... Mam 37 lat i połowę problemów mniej... Od czego to do diabła zależy...? Zadzwoniłam dzisiaj do gina, bo chciałam wizytę na poniedziałek potwierdzić... A on jak się przedstawiłam mówi tak: Tylko mi nie mów, kobieto, że zmieniasz front i zaczynasz się źle czuć... Mam pełen oddział młodych, dla takiej staruchy nie mam miejsca... :-D
Nie, no, kurka, też mi ciężko jak każdej, ale zdrowo, poza oskrzelami się noszę...
Zdrowo mi więc proszę do końca się kulać i nie rozsypywać przed terminem!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-15, 12:49 ]
Justynka, wydaje mi się, że bezpieczniej na PW, ale to Twój wybór...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 paź 2008, 12:55

Justynko ja też myslę że PW to lepszy wybór- tutaj różne osoby zaglądają. No ale to już Twój wybór. No i dobrze że już jesteś z nami:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 paź 2008, 13:06

Tak siedzę i myślę, co się z Wami, młode mamusie robi... Mam 37 lat i połowę problemów mniej...
postep cywilizacyjny :-D :ico_oczko: a tak na serio, to chyba wlasnie to... towarzystwo znerwicowane, swiat nam nakazuje pedzic, byc wspanialymi, pieknymi, wiecznie usmiechnietymi, pracowac, prowadzic dom jak muzeum, zadowalac meza, rodzicow, tesciow, byc wyrozumialymi dla dzieci i wychowywac je bezstresowo... wszystko jest niezbedne i wszystko musimy miec tyle ze... nikt nie mowi, skad mamy wziasc na to wszystko czas, pieniadze, checi... widze ogromna roznice, kiedy bylam w ciazy z mala i teraz, a to tylko 3,5 roku!!! dostep do informacji inny, rozwoj technologiczny w tempie, za ktorym nie nadazam... chocby te butelki dr Browns´a... kiedys fajnie bylo, jesli w ogole byla. teraz jakies specjalne odpowietrzacze i inne takie :ico_olaboga: monitor oddechu??? kamerki??? podgrzewacze???? kurcze, wez tu sie nie stresuj :ico_oczko:
i wiecie, wlasnie zrobilam pranie... uzywam plynow hipoalergicznych do prania i malego ciuszki z naszymi piore. i tak sobie pomyslalam, ze dla carmen pralam oddzielnie... mimo, ze w podobnym plynie :ico_oczko: stres za stresem, bo tak trzeba... i stad te wszystkie mlode mamy na ostrych dyzurach :-) tym bardziej, ze teraz pierwsza ciaza, karolciu, w wieku 21 lat to raczej mniejszosc... w pl jeszcze w wieku 25 to norma. tutaj, wiekszosc pierworodek jest po 30... a tych po 35. to ok. 20% :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-15, 13:12 ]
Justyneczka, znasz imie dla synka???

[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia :ico_nienie:
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia

Obrazek
Obrazek

Nikuśka 6 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Osita - 6 grudnia osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pontoniczek - 13 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek

orzeszkowa - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Justyneczka - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]

[ Dodano: 2008-10-15, 13:14 ]
ciekawe, kiedy zirca sie pojawi u nas.. :ico_sorki: fajny ten jej Alex :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2008, 13:27 przez osita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Justyneczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:09

15 paź 2008, 13:16

osita Najprawdopodobniej będzie Olaf

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

15 paź 2008, 13:16

mnie rowniez jest poznac mamy ktorych wczesniej nie bylo a co do listy to przed zmianami ktore nastapily na tt to byla aktualna lista wraz z moja Hela..hehe

[ Dodano: 2008-10-15, 14:19 ]
czy ja zjadlam "milo" no chyba tak a wiec dodam ze nawet przemilo a pomimo tego ze rzadko bywam a ostatnio wcale to podczytuje was czasami takze jestem z wami na biezaco ale milczaco

Awatar użytkownika
Justyneczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:09

15 paź 2008, 13:37

Już wysłałam numer :) na PW

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 paź 2008, 15:57

Justyneczka, podaj jeszcze maila w razie czego :ico_sorki:
obiecalam, w koncu troche spelnie obiecanki cacanki :ico_haha_01:

to szuflada, do ktorej wsadzilam najmniejsze ciuszki (tymczasowo) a carmen dolozyla misia, bo to dla braciszka :ico_brawa_01:
Obrazek
bluzeczki i ... rajstopki? nie wiem, jak to sie nazywa, takie spodenki ze stopkami :ico_oczko: ten drugi to bluzka i buciki recznie robione, nie wiem przez kogo ale od razu o karolci pomyslalam :ico_haha_01: chyba ze trzy takie zestawy sa...
Obrazek
Obrazek
rampersiki nowobogackie :ico_oczko: (w sklepach kosztuje toto ok 30€ :ico_szoking: )
Obrazek
ocieplane zestawiki
Obrazek
cieple spiochy
Obrazek
lezaczek i jedna z mat, ta malutka
Obrazek Obrazek

to czesc tego, co mi dala Patri... wieksze rzeczy (pow 3 mcy) sa schowane w szafie gleboko... bo nie mam gdzie trzymac. ale wiecie, te dzieciece ciuszki sa taaaakie sliczne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-15, 16:16 ]
a to moj brzuchal dzis rano... :ico_noniewiem:
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-10-15, 16:24 ]
a to czesc "remonciku". no i nie przestraszcie sie balaganu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wczesniej bylo na bialo pomalowane, widac roznice... no i przedpokoj, juz zmontowany. styl nowoczesny :ico_haha_01: :ico_oczko: ale kolor (ten ciemny) to taki jak meble sprzed 30 lat co w salonie sa...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

15 paź 2008, 17:09

Osita-własnie o taaa komode co Ty masz spieram sie z moim m!!!!Bo on chce tą a ja podobna tylko bez szyb:).Mozesz mi poradzic czy jest pakowna?
Wogole to napiszcie dziewczyny ile juz macie w brzuszkach:)
Ja 29 tydzien 103cm:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 paź 2008, 17:17

Mozesz mi poradzic czy jest pakowna?
baaaaardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to z ikei, czyli wszedzie to samo. moja ma 6 szuflad... naprawde, b. mi pasuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: te szybki sa dobre i zle, ja chcialam, bo do przedpokoju trzeba troche rozjasnic. natomiast widac przez nie balagan :ico_oczko: no i nie wiem, jak probe dziecka malego zniosa... mysle, ze do dzieciecego lepiej bez szybek, bo mimo ze masywne, to jednak to zawsze jakies zagrozenie potencjalne...
gdzie karolcia??? cos sie malo dzis odzywa...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 paź 2008, 17:24

Osita- faktycznie sporo już masz tych fatałaszków dla dzidzi, a mieszkanko- super. Wiesz ja uważam że czy stare, czy nowe meble to nieistotne, ale jak masz odmalowane to zaraz inaczej taki domek wygląda- jest czyściutko i to najważniejsze. Poza tym trendy mody co do wyposażania wnętrz tak szybko się zmieniają że kupisz teraz jakieś meble i tak za 2 lata są już nieaktualne.
Madzia- zmierzyłam moje brzuchalstwo: 97cm- 30 tydzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość