Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 paź 2008, 12:52

Jola ja tez rozstałam się bez szarpania , bo uważałam że cała sytuacja i tak jest stresująca więc po co sobie dokladać. Tyle że później utrudniał mi różne sprawy jeśli chodzi o Pawła. Ale teraz wyszłam juz na prostą :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 paź 2008, 12:57

kaska28 pisze:Zobaczcie jeszcze to


o nie to już lekka przesada masakra czego to ludzie ie wymyslą a z drugiej strony czego to ludzie nie kupią bo przciesz chyba coś takiego ktoś już kupił ciekawe???

Jola_85 pisze:Teraz jestem na etapie ogarniania wszystkiego,prania i myslenia co zabrac za pierwszym zamachem-zeby sie zabrac bo duzego auta nie mam.


Jolcia trzymaj się złota!!

Renia0601 pisze:no to faktycznie musi boleć, choć szczerze mówiąc to ja myślałam że kiełków nie ma mlecznych


może ja się źle wyraziła ale to chodzi o to ze one są większe i ciężkao się wyrzynają tak czytałam. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 paź 2008, 13:44

cześć dziewczyny... zrobili nam obcasy z tiktaka :ico_noniewiem:

Jolka gratuluję podjęcia decyzji! trzymam kciuki żebyś wytrwała... bądź dzielna i się nie daj! znajdziesz sobie lepszego mężczyznę "tego kwiatu jest pół światu" po co się stresować i męczyć...

ja mam dzisiaj przechlapane, bo gabcioch nie dobry a kuba w pracy, musze leciec

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 paź 2008, 13:54

czesc wam ja tylko sie witam Iwona chyba pojechal z Maja do lekarza bo wrocilismy z plazy i jej nie ma .Jest tu fajnie dzieci szczesliwe.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2008, 17:35

Wlasnie wrocilam od lekarza Majka jest na antybiotyku temperatura nie spada jej ponizej 39 dopiero jak jej dali w szpitalu lekarstwo to jej spadla tylko ze tutaj w szpitalu do srodka moze wejsc tylko jeden rodzic no i poszedl moj maz to sie biedny tak nameczyl majeczka strasznie plakala ze jak wyszli to sie biedna jeszcze zanosila

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2008, 20:29

Asikk pisze:na dodatek od wczoraj ma lekki stan podgorączkowy tak 37,5-37,2

Bidulek, oby szybciutko wydobrzał.
Asikk pisze:Ale tak się zastanawiam bo wczoraj jeszcze forum nie działałąo a wy wczoraj pisałyście jak to???/ :ico_puknij:

Po południu uruchomili :-)
Asikk pisze:dziewczyny kleje link do wózka który zamówiłam sobie nową solidną spacerówke.
http://www.bobowozki.com....&<osCsid>
czekam na opinie

Wózeczek czadowy, ja musiałam kupić parasoleczkę, bo mieszkam w starym budownictwie na III piętrze wysokim i ciężkiego wózka bym nie wniosła, ale gdybym mieszkała w budynku z windą to korzystałabym nadal z mojego ukochanego ROANA.

kaska28 pisze:Pinko mam wrażenie że bardzo często wyjeżdżacie :ico_haha_02: Ulek lubi podróżować?

To prawda często wyjeżdżamy, a Ula ostatnio coś coraz gorzej znosi podróże, jak śpi to jest OK, ale jak jest wyspana, to za chiny nie chce siedzieć w foteliku... nie wiem jak mam na to zaradzić, bo przecież na kolanach jej wozić nie mogę.
kaska28 pisze:Mary to Ania będzie chodzila do żlobka? Kurcze byłoby mi ciężko zostawiać moją Niusie z obcymi osobami, ale jak nie ma wyjścia to co robic.

Też byłoby mi ciężko... ale czasem nie ma wyjścia.
kaska28 pisze:http://www.allegro.pl/ite...dy_rekl_tv.html
zobaczcie czego to nie wymyślą :ico_haha_01:

Hehehe, rzeczywiście, wszystko byleby sprzedać produkt....
CleoShe pisze:W tym tygodniu nie idzie na overtime'a więc do niedzieli jest z nami :ico_brawa_01:

Przynajmniej pobędziecie sobie razem :-)
iwona83 pisze:mariola z dzieciakami na plazy sie bawi

mmmm, też bym tak chciała :-)
kaska28 pisze:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=458898700
Zobaczcie jeszcze to :-D

No śliczna lala, ale cena jeszcze lepsza... :ico_puknij:
Jola_85 pisze:Kasia moj M nie chce rozwodu

A On wie czego chce? Tu Cie nie kocha i nie pokocha, ale rozwodu nie chce :ico_puknij:
iwona83 pisze:Wlasnie wrocilam od lekarza Majka jest na antybiotyku

Bidulka, niech szybciutko zdrowieje.

Ula wykąpana, ale nie chce coś zasnąć, za dużo wrażeń dzisiaj i dużo powietrza. W polanicy byłyśmy cały czas na dworku, wyjazd nam się udał, było ciepło choć pochmurnie.
A teraz zmykam, bo padam na twarz... miłej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 paź 2008, 20:41

Oj szkoda Majeczki-a co właściwie jej jest??

Mariolka zazdroszczę Ci, jakbym sobie pobaraszkowała na plaży :ico_sorki:

Gabriel jest ostatnio taki... niespokojny, ciągle stęka, idzie i jęczy :ico_noniewiem: na noc niby zasnął, ale się za chwilę obudził z płaczem, dałam mu herbaty i zasnął, ale byłam u niego nie dawno i musiał się jeszcze wiercić, bo śpi w dziwnej pozycji, w nocy mnie wymęczył, bo też się kręcił i popłakiwał, już nie wiedziałam co mam zrobić, nie wiem co się z nim dzieje ostatnio :ico_noniewiem: dzisiaj w ogóle kaszkę rano w niego podstępem wmusiłam, obiadu nie tknął, cycka tylko, żeby się napić i wieczorem już nie wiedziałam co mam zrobić-przcież musiał być głodny! dałam mu parówkę do ręki, zjadł pół zagryzając chlebkiem z pomidorkiem :ico_olaboga: no i co ja mam z nim zrobić... jeszcze trochę to mu będę cheesburgery z McDonalds wozić...

Kuba śpi na kanapie-wpadł na chwilę do domu, bo właśnie trwa ten koncert na którym bardzo chciałam być :ico_placzek: o 22 się kończy, więc o 21.30 kazał się obudzić-musi jechać zwinąć swoje...

pinko pisze:Jola_85 napisał/a:
Kasia moj M nie chce rozwodu

A On wie czego chce? Tu Cie nie kocha i nie pokocha, ale rozwodu nie chce :ico_puknij:
też o tym pomyślałam-ten to wie jak się ustawić :ico_puknij: nonono jeden...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2008, 20:47

Majeczka ma cos podobno z uszkiem i z tego ta goraczka choc mi sie wydaje ze cos innego moze to tylka ta trzydniowka

Maja tez juz spi narazie goraczki nie ma ja tez sie chyba dzisiaj wczesniej poloze bo nie wiem jaka mnie noc czeka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 paź 2008, 07:22

Cześć,
Stawiam :ico_kawa: na rozbudzenie, my nie śpimy od 6:50, myślałam, ze Ula dłuże pośpi, ale gdzie tam, baraszkuje na materacu i zaczepia koty....
Nocka już nie taka wzorowa, pobudka około 2, musiałam ją wziąć do siebie.
Zaraz wkleję Wam fotkę z Polanicy.

Fintifluszka pisze:jeszcze trochę to mu będę cheesburgery z McDonalds wozić...

Hehehe, współczuję Ci, a może to przez zęby nie ma ochoty na jedzenie? Ula, na szczęśćie, odpukać, je ładnie wszystko co dostaje, a nawet jak zje swój obiadek, to pół godziny potem, jak ja jem swój, to Ona przychodzi, patrzy na mnie i mówi "mniam" i "da". To jest mały głodomorek.
iwona83 pisze:mi sie wydaje ze cos innego moze to tylka ta trzydniowka

Oby tylko trzydniówka... bidulka.

Na razie uciekam.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 paź 2008, 08:02

Witam. Widzę że pinko juz na posterunku :-D :-D
U nas nocka standardowa, troszkę pobudek w nocy,aż w końcu ok. 4 sie przebudziła, stanęła w łóżeczku i zaczęła nas wołać :ico_haha_01: No i wzięłam Brzdylka do łóżka i po jakimś czasie zasnęła z nami.

Justyna Nadia tez ma takie dni kiedy mam wrażenie że nic nie je. Taki urok naszych dzieci :ico_haha_01:

Fintifluszka pisze:
pinko pisze:Jola_85 napisał/a:
Kasia moj M nie chce rozwodu

A On wie czego chce? Tu Cie nie kocha i nie pokocha, ale rozwodu nie chce :ico_puknij:
też o tym pomyślałam-ten to wie jak się ustawić :ico_puknij: nonono jeden...



No pewnie każda tak pomyslała. Jolka a dlaczego właściwie godzisz sie na ta separację? Jesteś młoda, jak widać Twój mąż nie zamierza się zmienić, to po co zamykasz sobie drogę do dalszego życia. Po rozwodzie jesteś wolna, a separacja generalnie nic Ci nie daje :ico_noniewiem: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość