Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 23:26

Sikorka, latwo sie radzi ale wiem ze ciezko sie robi
ja tez nie jestem idealną partnerką ale przeżyłam rozwód rodziców i to co wyprawiał moj stary i wierze w to ze dopuki w związku nie ma przemocy bądż alkoholu to trzeba walczyc

[ Dodano: 2008-10-16, 08:06 ]
cos kochane coraz pozniej wstajecie
no to ja witam sie z :ico_kawa:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 paź 2008, 08:45

jagódka ja to wrecz wczesno poranny skowronek jestem bo wstaje o 4.15 :ico_haha_01:

witam

zbora jagódka dobrze radzi

dzisiaj u mnie deszcz :ico_zly: a chcial;am sie spotkak z kumplą na shoping... wiec nici z planow...
ale ja musze kupic sobie jakies spodnie - bo wszystkie z duzy mi zlatują...
no i buty... mam tylko takie sporotowe, a wypdałoby jakies polbuty na jesien kupic...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 paź 2008, 08:56

doris, ja mam podobny problem
musze cos bardziej eleganckiego kupic bo same dziny mam
no i cos na gore bo zimno jak cholera
niestety wszystkie spodnie mam za krotkie a bluzki mi sie odpinają w cyckach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

16 paź 2008, 09:10

Cześć!
Ja dzisiaj w niebardzo humorze. Pogoda za oknem nie bardzo, w pracy nie fajna atmosfera no i tyle :(

Zbora Agata dobrze mówi. Musisz sie przełamać jeśli coś jeszcze dla Ciebie znaczy ten Wasz związek. Pamiętaj że najtrudniejszy jest pierwszy krok, potem już pójdzie z górki.

jagodka24, chyba każdej z nas przydałby się shopping :D
doris, czyli nieźle schudłaś co kochana? Może się jeszcze pogoda przejaśni?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 paź 2008, 09:19

Patrycja.le, no schudłam, schudłam :-D ale jeszcze troche mam nadprogramowych kilogramow...
pogoda... chyba sie nie przejasni :ico_zly:

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

16 paź 2008, 09:59

ja mam dzisiaj wqrwa od rana :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
pada deszcz, w domu ciemno jak w norze...
jeszcze mi padły dane w kompie bo nie podłączyłam aku - qfa mać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
teraz sobie posiedze, żeby odpracować "padline"...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 paź 2008, 10:07

hej...witam sie i ja....wiec ja w dobrym humorze choc widze ze Wy dzis niebardzo...to ta wasza pogoda tak dobija wszystko napewno...u nas nie pada naszczescie..i dzis jedziemy na te wielkie zakupy :ico_noniewiem: ...tak sie na nie cieszylam ale teraz juz nie jestemtaka szczesliwa bo z tym samopoczuciem i tak pewnie nic nie kupie :ico_placzek: a jedziemy w koncu autem i nawet moj Arek chce nas zawiezc a na miejscu zaopiekuje sie Maya w jakims miejscu zabaw dla dzieci.....bo chyba zal mu mnie :ico_noniewiem: mialysmy jechac pociagiem ale widzize ja ledwo sie wleke...choc juz dzis z rana spokojnie sie kulam,nic specjalnie nie boli ale kregoslup dokucza i lopatki...chyba miesnie daja sie we znaki :ico_noniewiem:

zycz milego dnia wszystkim....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 paź 2008, 12:07

Hej!
no ja w sumie z humorem średnio...bo coś mi wszystko ostatnio pod górkę...jak już chciałam coś fajnego dziś zrobić i wreszcie może wyciągnąć rękę do J, to niestety...mój wspaniale uknuty plan nie ma racji bytu...bo rodzice wymyślili coś innego i nonono...super!
do tego Hanuta znów koncertową noc nam dała...uległam tej presji i postanowiłam zobaczyć, czy Hania płacze ze strachu...J ją przyniósł do nas do kojca...i co? ona wcale się nie boi tylko wymusza spanie z nami!!! bo w kojcu darła mordę równie głośno co u siebie!!! chciała baję oglądać!!! a jak uległam i wzięłam ją do nas to dobre 15-20minut wcale nie spała...leżała, siadła, kręciła się, bawiła smoczkami, całowała nas...itp...więc poszła do siebie ijak nie zwracaliśmy uwagi na jej cyrki to się poddała i usnęła...ale potem jeszccze się budziła...więc wielka teoria z nerwicą i strachem coś grubymi nićmi jest uszyta!!!

Jagódko dzięki! :ico_sorki: staram się...może za mało jeszcze, ale zaczynam się starać...nawet jak za bardzo nie mam na to nastroju...
Pati a Tobie co kochana???
Doris zazdroszczę!!! ja za to mam w szafie nadal z 30par spodni, które niestety już nigdy nie wlezą na moją wielką nonono!!! i chodze w 1dżinsach, w których dodatkowo jeszcze niezbyt dobrze wygląam...super, po prostu rewelacja! a do tego nie mam kasy na nic.. :ico_placzek:
Glizdunia no udanych zakupów...oby coś się jednak dziś udało...mimo samopoczucia
Sikorko no widzisz, trzeba się przestawić na ponure jesienne dni...to nie jest łatwe...nawet dla Sikorek! :ico_haha_01:

ja muszę gnać...zaraz mam jechać do pracy a jeszcze jem obiad i make upu nie mam... :ico_olaboga: szok!
buziaki!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 paź 2008, 12:22

zborra pisze:ja za to mam w szafie nadal z 30par spodni, które niestety już nigdy nie wlezą na moją wielką nonono!!!

co ty pierdzielisz?? wielką nonono masz?? widziałam na wlasne oczy i wcale nie jest taka wielka!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 paź 2008, 12:55

hello
a ja dzis z rana dostałam zaproszenie na kawe do kuzynki, tej co kiedys wam pisałam ze urodziła w lipcu, zobaczyłam jej 3 m-cznego synka, jest strasznie duzy, ale słodki juz noworodka nie przypomina, Mila sie swietnie zaklimatyzowała, z dziecmi sie bawiła, bo moja kuzynka ma jeszcze 3 letnia Oliwke i dzieci wziete w rodzine zastapcza, ale wszystkie kochane i grzeczne ze :ico_szoking: takie poukładane :ico_brawa_01: :-)
teraz Mila spi, ja mam chwile dla siebie...

zbora dobrze ze zdecydowałas sie wyciagnac ta reke :ico_brawa_01:
glizdunia udanych zakupow wam zycze, a wiesz ze ponoc jak sie czegos nie chce, tak jak np tobie na te zakupy to okaza sie bardzo udane, trzymam kciuki!!

ja tez bym chciala na zakupy, oj chciałabym, ale na razie łatam dziury budzetowe, moze w przyszłym m-cu :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość