Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 paź 2008, 22:33

:ico_buziaczki_big: kochane trzymam za Was kciuki :ico_buziaczki_big: obyscie jak najszybciej mialy malenstwa przy sobie :ico_sorki: :ico_sorki:
pozdrawiam Was serdecznie i czekam na noworodkach :-D

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

14 paź 2008, 22:45

ja też byłam dzisiaj na badaniu, mój łobuziak też się nie kwapi do wyskoku,niby coś tam z tą szyjką się dzieje ale nie na tyle żeby urodzić, w czwartek mam iść na ktg, a w poniedziałek znowu na oddział z nadzieją że może zacznę rodzić, dobrze że moja doktorka jest fajna i zapobiegliwa to przynajmniej bezstresowo do tego wszystkiego podchodzę.

a tak z innej beczki, czy macie jakieś zachcianki ? bo u mnie pojawiają się znienacka tak jak na początku ciąży, dzisiaj zamiast obiadu zamarzyła mi się pizza, a tak w ogóle to mam ochotę na same pikantne i niekoniecznie zdrowe rzeczy

wiola trzymam kciuki za poprawę zdrówka

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 paź 2008, 14:20

Czesc dziewczynki :-) Ja własnie po wizycie u lekarza jestem, niestety nie jest najlepiej :ico_placzek: Dostalam skierowanie do szpitala i jutro mam sie tam stawic, a wszystko spowodowanem tym zakarzeniem w moczu. Poprzednie tabletki mi nie pomogły i lekarz zadecydował, że nie bedzie mnie dalej faszerował tabletkami, bo musiał by mi przepisac mocniejsze i znowu bym musiała chodzic badac mocz i tak bez przerwy, a na miejscu w szpitalu beda mogli mi porobic badania i dzidzie tez beda mieli pod kontrola. Poza tym robił mi usg i powiedziłą ze dzidzia jest wieksza niz moje 38 tygodni i mozemy juz rodzic :ico_szoking:
Tak wiec ide leczyc infekcje do szpitala i mozliwe ze rodzic dzidziusia, ale bardzo sie tego boje, bo beda musieli mi porod wywoływac albo niedaj boze zrobia cesarke :ico_placzek:
Ale jak juz tam ide to mam nadzieje ze wyjde z dzieciatkiem do domu :-D oby tyko wszystko było dobrze. Trzymajcie sie cieplutko, moze jeszcze wpadne sie pozegnac. Buziaczki kochane mamuski :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

15 paź 2008, 15:59

cześć dziewczynki.........
ja też po wizycie szyjka od soboty jest na rozwarciu 2 cm....... podobno nie jest tak bardzo twarda więc powinno być lepiej...... skurcze męczą mnie coraz bardziej, są praktycznie non stop ale nieregularne...........mały ma nakaz czekania aż paczkę odbiorę skoro nie dziś to powinnam jutro więc............
najgorsze że dołączyłam do przeziębionych........

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 paź 2008, 18:37

Witajcie dziewczynki ! :ico_placzek: ja nadal nie rodze to juz jest okropne mam znow ucisk ale do przezycia a skorcze jeden na tysiac wiec zadne :ico_olaboga: Tak jak myslalam wy chyba mnie przegonicie wszystkie a moja cora bedzie ostatnia :ico_olaboga: jak M pujdzie do pracy bo skonczy mu sie ten urlop :ico_placzek: .
JustynaiGabi pisze:najgorsze że dołączyłam do przeziębionych..

Wspolczuje ci kochana bo ja tez sie kuruje koncze antybiotyk . Na koniec to nieciekawa sprawa z tymi chorobskami :ico_nienie: jeszcze jak w kazdej chwili mozemy rodzic tzn chyba ty predzej bo u mnie to jeszcze zleci tylko nie wiem ile? :ico_placzek:

Wiolus trzymam za ciebie zebys szybko zdrowiala i urodzila bez problemow :ico_sorki: :ico_oczko: jak co to daj znac smskiem :ico_sorki:

Martunia dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

15 paź 2008, 19:31

paczkę odebrałam więc mogę!!!!!!

[ Dodano: 2008-10-15, 19:35 ]
zapomniałam dodać ze śnił mi sie dziś poród był łatwy lekki i przyjemny........ a potem drugi raz śniło mi się że byłam w łazience miałam rozwarcie wyszła główka i uśmiechnęła się do mnie , miał ładne wesołe oczki i czarne włoski dużo........

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 paź 2008, 20:39

JustynaiGabi pisze:paczkę odebrałam więc mogę!!!!!!

no to jestes gotowa :ico_oczko:
JustynaiGabi pisze:zapomniałam dodać ze śnił mi sie dziś poród był łatwy lekki i przyjemny..

zycze oby taki byl
A mnie snilo sie ze mala tak noge z boku brzucha wycisnela ze nie tylko stopa byla widoczna ale i pol nozki a skora tak naciagnieta ze prawie przezroczysta.A ze tak bardzo naprawde sie rozpycha to musiala w nocy bardzo buszowac ze tak mi sie snilo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 paź 2008, 22:35

:-) jeszcze troszke dziewczyny :-) i brzuszki poznikaja :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 paź 2008, 11:41

mmarta81 pisze:jeszcze troszke dziewczyny :-) i brzuszki poznikaja

Juz bym chciala bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale nadal sie kulam :ico_ciezarowka: dzis wieczorem jedziemy na ktg itd.i tak co 2 dni :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

16 paź 2008, 11:59

ja znowu dziś byłam na badaniu, oczywiście łobuziakowi wcale się nie spieszy,skurczy specjalnych też nie mam bardziej ucisk w dole brzucha, więc do poniedziałku mam spokój, mam tylko nadzieję że obędzie się bez wywoływania.
wiola trzymam kciuki, wracaj do zdrowia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość