Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 paź 2008, 13:30

Aginka, wielkie brawa dla Malwinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: prawdziwa z niej akrobatka :-D

Kristi, super foteczki twoich pociech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aginka pisze:a dla mnie to zawsze już zostanie jako Tik Tak :-D

dla mnie też :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2008, 17:51

witam. pamiętacie mnie? :ico_sorki:
Jak tam u Was? Ładną macie jesień,u nas jak zwykle pada prawie co dzień.
Poza tym wszystko ok,Gabi przeziębiona ale jest dobrze,nie chorujemy tak żeby chodzić do lekarza :ico_sorki:
Zuzia chodzi do szkoły i powolutku uczy się słówek po angielsku.czas pomału leci i tylko czasem tak jakoś się tęskni za rodziną,przyjaciółmi...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 paź 2008, 19:49

HEJ BABOSKI ......WSTYD WSTYD WSTYD ...ZEBY CZLOWIEK NIE MIAL CZASU ANI SIL ZERKNAC NA TT ....WSTYD I HANBA ...ale wiecei co pare ray chcialam wejsc a tu klops zapomnialam hasla no i dzis mowie sobie trudno ....bylas leniwa to kombinuj i nie dalam za wygrana udalo sie zalogowac ....
baboski co tam u was slychac ..widze ze dzieciaczki sa juz duze ...i pewnie tez juz duzo gadaj i sa przeslodkie ...jejku ale ten czas zlecial ...kochane nie bylo dnia bym o was nie pomyslala... pewnie nie bede w stanie przeczytac wszystkiego ..moze w skrocie napiszcie co u was? ..
stesknilam sie strasznie za wami ...pozdrawiam was cieplutko i buziaki wielkie dla szkrabow:))))

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 paź 2008, 20:15

cześć dziewuszki, ja siedzę ale juz niedługo bo zaraz kąpiel szkraba i lulu, jutro trzeba rabno wstać, znajomi naszą jadą do PL a mój ślubny ich odwozi na lotnisko, więc ja musze tez rano wstać bo mają jeszcze na herbatkę przed lotem wpaść :-D

Cześć zubelek, o j daaaaaaawno Cię nie było kochana , ale cieszę się ze u Ciebie dobrze i ze dzieqwczynki zdrowe :-D
ojjjjjjjjjjjjjjjjj wstyd Iwcia wstyddddddddddd :ico_haha_01: :-D :-D :-D
ale jakoś to przeżyjemy nic się nie martw damy radę wspólnie :ico_oczko:
Jak tam Piotruś pisz!!!!!!!!!!!! babosko i proszę mi tu obiecać że juz będziesz czesciej pisać :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 paź 2008, 10:36

iwonap, zubelek, i ja was witam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Iwonko, to juz nie TT :ico_placzek:
________________

dla mnie to zawsze będzie TT

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 paź 2008, 10:47

hehe, dziewczynki nie przeżywajmy, poza tym z tego co się dowiedziałam to był przymus zmiany nazwy...a nie kaprys :ico_haha_02:
najważniejsze ze my jesteśmy te same :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 paź 2008, 11:18

Magdalena_82 pisze:dziewczynki nie przeżywajmy, poza tym z tego co się dowiedziałam to był przymus zmiany nazwy...a nie kaprys :ico_haha_02:

Ja tak samo słyszałam

najważniejsze ze my jesteśmy te same :-D
_________________


dokładnie :-)

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 paź 2008, 12:52

hej baboski
no szkoda ze nazwa sie zmienila ale dla mnie to zawsze bedzie tt:)
u nas ok maly jest maly lobuziak ..wszedzie go pelno gada duzo ale nie laczy jeszcze za bardzo wyrazow ale sie nie przejmuje ...za to bardzo wyrazie mowi pojedyncze slowa wiec sie nie martwie ...robi na nocnik siusiu na kibelek tez wiec jest ok coraz bardziej jest samodzielny i wszystko chce robic sa ...sam skarpeki zaklada spodnie ...wszystko sam ...a jak pomaga w pracah domowych :ico_olaboga:
napiszcie w skrocie co tam u was sie poznienialo w tych ostatnich 5 miesiacach zebym choc troszke byla na biezaco? moze ktos nowy do nas dolaczyl? jak tam wasze skarby?
pozdrawiam was serdecznie

[ Dodano: 2008-10-16, 13:36 ]
jejku tam troszke poczytalam i jestesm w szoku jak wasze bable ladnie mowia ...u nas nie ma mowy o czytaniu ...maly nie ma cierpliwosci do tego ...nie usiedzi a o recytowaniu wierszykow ...moge zapomniec ....no coz trzeba poczekac ...do do nocniczka to gratuluje wszystkim bobaskom ...my zaczelismy intensywne nauki przed urodzinami i musze wam powiedziec ze tydzien i bylo ok ...ale wzielam sposob typu nagroda i okazala sie skuteczny,wczesniej probowalismy i bez rezultatu dopiero kolezanka mi powiedziala ze swojej coreczce daje w nagrode gume rozpuszczalna ( po pol ) i mala sie nauczyla wiec robilismy tak samo ...po tygodniu maly robil siusiu na nocnik a o gumy juz sie nie dopominal :) wiec udalo sie kazdy sposob jest dobry :)))
no ale nadal jestesm w szoku jak pieknie mowia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 paź 2008, 13:40

Dzien doberek ;-)
U nas dzisiaj pada i pada deszcz.. :ico_zly: Nie lubie takiej pogody bo nawet na spacerek nie mozna wyjsc.. no í posiedzimy sobie dzisiaj w domku ;)
A ja nie chwalac sie powiem wam ze juz mam ladnie czysto w domku i nawet moje skarbki zdazylam wykapac i siebie tez to tak przy okazjii ;-) I teraz moje dzieci sobie spia a ja juz nie robie nic tylko odpoczywam :ico_oczko: Nie musze gotowac bo mamy od wczoraj :ico_haha_02: Takze super udalo mi sie porobic to co chcialam..
Ja to juz mysle o tym naszym urlopiku i co ciekawe jest ze jak sobie mysle o tym to dostaje motywacjii i ochoty jak np. dzisiaj na sprzatanie w domu itd.. Jeszcze tylko tydzien i pojedziemy :ico_oczko: :ico_haha_02:
Pozatym nic nowego wszystko super :-)

Magdalena pieknie to ujelas ze nazwa sie moze jeszcze pare razy zmienic a my zostaniemy zawsze takie same czyli Wspaniale :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_oczko:

Iwona witaj po tak dlugim czasie.. tak w skrocie to u mnie wszystko ok,Nicolka robi juz siku do ubikacjii a przed tym zawsze wola ze chce jej sie Be .. zuch dziewczynka,a Marcusek moj synus to dostaje wlasnie zabki moze troche pozno ale sie okazalo jak dokladniej mu zajrzalam do buziunki ze ida mu odrazu dwa zabki na dole .. :ico_szoking: myslalam ze tylko jeden a tu odrazu ida mu dwa :ico_oczko: i juz mu sie przebily.. pozatym to chyba nic nowego :ico_oczko: Nicolka jeszcze nie mowi zdaniami ale mowi duzo w swoim jezyku a ja czekam az sie rozgada na calego.
Moze jakies foteczki nam pokazesz twojego Piotrusia bo w koncu go dawno niewidzialysmy :ico_haha_02: :ico_oczko: :-)

Gabi i jak byliscie tam w tym parku ta akcja tego Pampersa swiat widziany oczami dziecka..tez bym tam poszla jakbym miala taka mozliwosc.. ale niestety ;-/

Milego dnia wam zycze i do uslyszenia :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 paź 2008, 16:13

hej hej

U as nudy a jeszcze do tego tak mi się chce czegoś słodkiego ze szok :ico_noniewiem:
Zaraz obiadek a potem może się jeszcze gdzieś przejdzemy, jakis spacer?

Iwonka ciesze się że Piotruś też robi postępy, =brawa dla szkraba :ico_brawa_01:
Mój Antoś tez już ze cztery miesiące nocniczkuje, już śpi bez pieluchy no i całkiem się już z pampersami pożegnaliśmy :ico_sorki:
Gada na całego, bawi się ślicznie, sam wymyśla sobie historie, nawet zaczyna mi opowiadac o czym była bajka, np w tv.
A no i chyba zaczął słynny okres tysiąca pytań na godzinę :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość