antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

16 paź 2008, 13:33

Czesc dziewczynki
ja tutaj pierwszy raz u Was i mam nadzieje ze pozwolicie mi sie przyłączyc :)
Poniewaz obecna ciąza nie jest moją pierwszą wiec (nawiązując do poprzednich wypowiedzi) chciałam Wam napisac ze najgorsze jeszcze przed wami. Dotykanie brzucha przez obce osoby jest generalnie dziwne i nieprzyjemne, ale zdarzają sie osoby, zwłaszcza starsze panie ktore wyciągają łapki do małego dziecka, takiej pchełki w wozeczku - to dopiero jest dramat, bo w kobiecie sie włącza lwica broniąca małych i ma sie ochotę taką delikwentkę kopnąc w zadek. Oj duzo cierpliwosci potrzeba.....

I jeszcze wracając do spirytusu do pępuszka - nie kupuje sie go w aptece bo to nie moze byc salicylowy!!! Zwykły spirytus spozywczy, w sklepie monopolowym :) Trzeba go rozrobic z wodą, 1/3 spirytku i 2/3 wody - i takim sie przemywa pępuszek.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 13:40

milutka fajnie że do nas wpadłaś :ico_brawa_01: wiemy że nie jesteśmy same z naszymi odczuciami, to naprawdę pomaga mi odrazu lepiej się zrobiło.

antynorma witamy wsród nas :ico_brawa_01: rozumiem że masz termi na listopad tak jak my :-) A dokładnie na którego?
A i dzięki za poradę o spirytusie, trzeba będzie po długiej przerwie monopolowy odwiedzić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 paź 2008, 13:42

Motylek22, och wiem co to znaczy to jest strasznie denerwujace i krepujace;/ jakby one same nie byly w ciazyi nie wiedzialy jak to jest... wczoraj np bylam z psem u mamy na spacertze i bylo juz ciemno a sąsiadka z daleka do mnie strasznie juz gruba jestes?? chamstwo

no wy juz macie koncoweczke ja natomiast najgorsze 2 miesiace juz mi strasznie ciezko...a maluska moja spokojnutka sporadycznie kopie i leciutko:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 13:48

milutka204 ja też słyszę ciągle że jestem coraz grubsza i takie tam. . . już mam tego dosyć. Mi też jest już ciężko i podstawowe czynności zaczynają być niemożliwe do wykonania ale naprawdę staram się nie nażekać i cieszyć się swoim stanem i mogłabym spokojnie przez to wszystko przejść gdyby nie Ci "życzliwi" ludzie i ich komentarze. Mój Filipek potrafi jeszcze nawet kopnąć i wierci się bez przerwy, pewnie już mu niewygodnie, a jak się zgarbie za bardzo to zaraz dostane po żebrach bo mu miejsce zabieram :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 paź 2008, 13:53

Motylek22, a mnie zaczyna twardniec brzuszek i takie kolki lekkie mam mialas cos takiego?? ja czulam malutka ...ale ostatnio dosc rzadziej.... czasem normalnie mozna oszalec jak sie nie odzywa jeszcze te liczenie ruchow plodu ...nie kazde dziecko przeciez jest takie same....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 13:58

milutka204 mi zaczął twardnieć brzuszek już w 6 miesiącu, ale to normalne, macica się przygotowuje do porodu i ćwiczy skurcze :ico_oczko: A dzieci faktycznie są rózne i nie wszystkie tak samo sie ruszają. Mój Filipek tez potrafił przez kilka dni prawie się nie ruszac, ale to pewnie dlatego że zmienił pozycję na taką w której nie czułam ruchów albo czułam je słabiej i rzadziej.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 paź 2008, 14:01

Jakiego ja mam leniwca dzisiaj, nic nie robie tylko siedze na forum.. tzn ogarnełam kuchnie i usmażyłam kurczaka, właściwie to sam się usmażył.. Zmykam na troche, bo jakbyśmy mieli gości niezapowiedzianych, to straszny byłby wstyd..

Nasz Bąbel urządził sobie dzisiaj jakiś maraton chyba, właśnie dusi mi przepone i strasznie mi ciężko, po za tym bryka jak szalony, chyba nadrabia sobie te spokojniejsze dni..

Lece wstawiać ziemniaczki do obiadku i musze jeszcze jakąś surówke wymyślic, chociaż chyba będzie czerwona papryka kąserwowa..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 paź 2008, 14:03

Motylek22, dobrze wiedziec :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 14:07

Aniu ja tez dziś mam dzień lenia ale w sumie obiad mam z wczoraj i pożądek w domku więc mogę sobie odpocząć.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 paź 2008, 14:31

Dziewczyny a ja mam takie pytanko..co to jest legitymacja ubezpieczeniowa, czy cos takiego...?Ja mam tylko kartę czipową...A w niektórych wyprawkach w gazetach pisze, aby własnie nie zapomniec do szpitala tej legitymacji czy karty ubezpieczeniowej..pomózcie:)

[ Dodano: 2008-10-16, 15:32 ]
Witam milutka204, :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość