Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 paź 2008, 16:01

dziewczyny, zobaczcie co u nas w lidlu bedzie za tydzien :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: normalnie tak sie napalilam na te bezowe botki ze... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w pl pewnie bedzie tydzien pozniej, przewaznie tak jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
http://www.lidl.es/es/home.nsf/pages/c. ... index.ar10
Karola, a ktore lozeczko tobie sie podoba, to pierwsze czy drugie co pokazalam???

[ Dodano: 2008-10-16, 16:06 ]
oooooo, 50 strone zaczelam (u mnie :ico_oczko: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 paź 2008, 17:44

Melduję się dopiero teraz bo od rana z małym u lekarza byłam, potem u babci i tak zleciało.

U mnie w brzuchu 114cm :ico_noniewiem: na razie norma.

Co do łóżeczka to ja mam drewniane i bardzo mi sie podoba. pasuje do mebli, ładnie ubrane i takie tam bajerki. Bez baldachimu ale to kwestia wyboru. Tylko że mój Tymek śpi bardzo niespokojnie i w nocy obija się o te szczebelki strasznie. I tak sobie pomyślałam że kupiłabym mu turystyczne to może mu wygodniej będzie a to w którym on śpi byłoby dla Juniora. Myślałąm o takim
http://www.allegro.pl/item455479070_loz ... _w_wa.html

Bez tych wszystkich bajerów bo to mi nie potrzebne. Tymonek już chodzi, przewijak mu już też nie potrzebny tylko nie wiem czy przypadkiem nie trzeba do tego dokupić :ico_noniewiem: materaca
Ja mam pościel z mamo-tato i osobiście bardziej jestem zadowolona z flenelowej bo ta mi się bardzo sztywna wydaje a flanela jest mięciutka i milutka.

Ja tam jem wszystko i nie martwię się o wagę. Tymona urodziłam 4200 naturalnie bez nacinania więc można rodzić duże dzieci i wcale to nie jest takie straszne

A co do lekarza to dziś po prostu myślałam ze nie wytrzymam. pojechałam na usg brzuszka do szpitala i czekałam prawie godzinę mimo tego że byłam umówiona na konkretną godzinę. Gdybym była sama na pewno bym nie czekała bo nie dała :ico_olaboga: bym rady. Z brzuchem i biegającym małym dzieckiem siedziałam i czekałam a pielęgniarki przyprowadzały pacjentów z bloku a ja musiałam czekać. MASAKRA

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 paź 2008, 17:52

Evik.kp, wiesz, masz racje ze dla tymonka lozeczko turystyczne to super opcja :-) tylko tak sie na nie patrze i sa takie do tylko 15 kg i takie do 25... bo maja wzmocnione dno. sprawdz to, bo chyba oplaca ci sie takie stabilniejsze kupic, co???

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 paź 2008, 18:49

hej dziewczynki melduje sie dopiero teraz oj nocke mialam straszna popoludnie nie lepsze a teraz odsypialam noc a zaraz musze leciec na zakupy...moje malenstwo dzis wystraszylo mnie okropnie otoz dzisiejszej nocy mialam dziwne bolesci tak to nazywalam do godz 1 w nocy ale pozniej uswiadomilam sobie ze to skurcze ktore w ostatecznosci byly dokladnie co 5 min bylam tak przestraszona i skolowana ze nie wiedzialam co mam zrobic jakos tak przeczekalam do rana co na koniec byly juz nie regularne i czas miedzy sie wydluzyl..rano poszlam do lekarza okazalo sie ze dopiero popoludniu bedzie wiec pojechalam do szpitala niech se pogrzebia i zobacza co jest grane aaa w szpitalu zapytali tylko czy wciaz je mam powiedzialam ze tak po 6 rano ustapily to przemile panie powiedzialy zebym wrocila do domu i jezeli powroca nawet nieregularne to zebym przyjechala...po calej wizycie okazalo sie ze na doktora za pozno juz szpital mnie wyslal z kwitkiem maz poszedl do roboty siedze i sie modle zeby nie wrocily...jednym slowem koszmar

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 paź 2008, 18:53

nie wiem czy przypadkiem nie trzeba do tego dokupić materaca
Evik, materac trzeba dokupić raczej napewno. Własnie wadą turystycznych łóżeczek jest to, że mają kiepskie materace. Jeszcze raz przejżałam dokładnie wszystkie oferowane łóżeczka z marki Arti, i jeśli bym miała kupować to ten model http://www.arti.pl/lozeczko-capella-1_prod87.html
Wymierzyłam pokój, pasuje mi idealnie.
Osita, weszłam na tą stronę Lidla, ale nie widzę tam żadnych bucików, hiszpanieskiego nie kumam ni w ząb, zerknij raz jeszcze sama :ico_sorki:
Tosia, super :ico_brawa_01: jak zaczniesz już działać z tymi kartkami daj znać, wrzucę Ci mój adres na PW.
Właśnie obejrzałam "Ostry dyżur", było o wczesniaku urodzonym w 21 tc, który przezył 9 godzin bez żadnych prób podtrzymywania przy zyciu przez lekarzy. Zwyłam się jak głupia :ico_placzek: i stwierdziłam, jakim wielkim szczęsciem jest mieć już ten komfort psychiczny, że choćby nie wiadomo co się dzało to nasze maleństwa mają ogromne szanse na przeżycie.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 paź 2008, 18:54

Osita, na nasze urodzinki to raczej Twój Juniorek prędzej się odważy prezencik zrobić, bo mój termin dopiero po miesiącu... :ico_haha_01:
To był ten link: http://www.allegro.pl/item452204554_loz ... rtowa.html

Evik, jasne, że można duże dzieci naturalnie rodzić, nie twierdzę, że nie, bo przecież jakoś dałam radę, ale przy synku u mnie po prostu przesadzili... Zdania nie zmienię... Nie mam miednicy przystosowanej do rodzenia drogą naturalną takich dużych dzieci...
To łóżeczko, którego link podałaś ma już składany materacyk... Wydaje mi się, że wystarczy podłożyć jeszcze kocyk, żeby mieć pewność, że Tymonkowi będzie mięciutko... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 paź 2008, 18:59

jednym slowem koszmar
Kasiulek i nawet ktg Ci nie zrobili, czy zwykłego badania ginekologicznego?? :ico_szoking: Jak tak mozna zostawić kobietę ciężarną? :ico_szoking:
Ja jak poszłam wczoraj, z tym bólem w dole to zbadali mnie wzdłuż i wszerz, ktg, cisnienie, badanie ginekologiczne, usg przez powłoki i jeszcze takie dopochwowe miałam, żeby zbadać szyjkę macicy dokładnie. Oczywiście w poradni, nie w szpitalu.
Szkoda słów na to co się wyprawia na tych izbach przyjęć :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 16 paź 2008, 19:03 przez aniafs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 paź 2008, 19:01

Kasiulek-lez w łozeczku i nie denerwuj sie,jakby co to pedz do szpitala.A w tym szpitalu jak byłas to zrobili Ci jakies badanie,ktg?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 paź 2008, 19:01

po calej wizycie okazalo sie ze na doktora za pozno juz szpital mnie wyslal z kwitkiem
Kasia, że u nas spychologia powszechna panuje, wiadomo nie od dziś... Ale jeśli jeszcze raz będziesz miała taką awarię i skurcze będą w miarę regularne, nie czekaj godzinami, tylko czym prędzej do szpitala się udaj...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 paź 2008, 19:22

mnie się kojarzy,ze Kasiulek w Anglii mieszka, a moze się mylę :ico_noniewiem: , a tam w ciąży niezaciekawie wszystko sprawdzają.....kochana trzymam kciuki za was :-)

ja po wizycie, mały naciska mocna na szyjkę-muszę odpoczywać, mam zakażenie-globulki, ciśnienie oczywiscie za duze-to juz sama wiedziałam-zwiększona dawka Dopegytu....najważniejsze,że mały rozwija się dobrze, waży 1761 i ma juz duże jajeczka :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Devinnut i 1 gość