Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 08:32

Dzień dobry, robaczki :ico_haha_01:
Już jestem obecna i przytomna... Wczoraj po obiedzie znowu mnie zmuliło i spałam do wieczora... Pogoda się popołudniu załamała pewnie dlatego... Wieczorkiem zrobiłam kolację i znowu się położyłam... Dobrze, że moje dzieci już samodzielne, bo w przeciwny wypadku figę bym miała, a nie takie nadprogramowe spanko :ico_haha_01: Przed 1szą stwierdziłam, że mi niewygodnie, więc wreszcie rozłożyłam wyrko jak trzeba, napisałam do Was, dwa banany wciągnęłam :-D , myju i znowu spanko... :ico_haha_01:
Caro, dzidziuś zdrowy, rośnie, to najważniejsze... A mamusia, tak jak większość tu obecnych musi włączyć oszczędzanie się... :ico_haha_01:
Evik, wdarło się do mojej łepetyny nieporozumienie, sorki :ico_sorki:
Jak już przy tym temacie jestem, to szczerze mówiąc, wolałabym, żeby Kostek Ograniczył swoją wagę do 4kg, ale chyba płonne moje nadzieje biorąc pod uwagę to, gdzie go czuję, kiedy swoje lekcje tańca daje... Rozpycha się, miejsca mu mało... W poniedziałek szwagierka do gina ze mną wchodzi, bo kolejnej informacji o wadze nie chcę sama słyszeć... Zwyczajnie zaczynam się bać... Dochodzi do mnie, że to cc mnie raczej nie ominie i mam fefry :ico_olaboga:
Jak w nocy przeczytałam o tej Twojej sałatce, to aż mnie w żołądku skręciło... :-D Nie słyszałaś o tym, że Pan Bóg kazał się dzielić...? :-D :-D :-D
Ania1980, może uda się Wam jednak wszystko dopiąć na ostatni guzik i Weroniczka urodzi się w ciągu tygodnia, kiedy możecie zostawić ją z opiekunka... Oby...
Co do pojemnika... Po co gromadzić nie wiadomo ile pełnych pieluszek, skoro na bieżąco śmieci się wyrzuca...? Jakoś w praktyce tego pojemnika nie widzę...
Kocyk, o którym ostatnio pisałam, kupiłam w sklepiku... Tak jak Aniafs, wolałam dotkną, zobaczyć, sprawdzić, czy żadnych błędów nie ma... Cena niecałe 50 zł, więc obyło się bez łaski z zamawianiem na Allegro...Oto on... Wymiary 90/120 , więc nawet większy jest, co mnie ucieszyło...:
Obrazek
Kasiulek, upławy to, czy naturalna wydzielina, zwiększona przez ciążę...? Ja upławów raczej nie mam, nazwałam te wycieki naturalnością... Nie swędzi, nie boli, nic się nie dzieje, to jestem o to spokojna... Wkładek może używaj trochę mniej... Wiadomo, brudzi się bielizna, ale masz lepszy dopływ powietrza, niż z wkładką...
Tradycyjnie: miłego i zdrowego dnia dla wszystkich kulotek
:-D

[ Dodano: 2008-10-17, 08:35 ]
Ania1980,wykorzystaj wyskok męża do bólu :ico_brawa_01: :-D A co! :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 paź 2008, 08:38

chyba muszę się wam pozalic oj kochane chandra mnie dopadla do tego kiepsko się czuję bo boli mnie brzuszek a wczoraj to już mialąm takie wrazenie że zaraz urodzę z boku na bok sie nie mogę przewrócić ciągle mi niewygodnie do tego Łukaszek szaleje bo mu ząbki idą :ico_olaboga: złe dni nad nami

naprawdę męczy mnie przekonanie że urodzę wczesniej dlatego mężuś mi obiecal ze w tygodniu podjedziemy na zakupki żeby skompletować wyprawkę jak wszystko będę miala gotowe to moze będę spokojniejsza muszę też juz poprać te rzeczy które amm po Łukaszku i wszystko przygotować jak należy

łóżeczko kupiliśmy turystyczne ale to Łukaszek bedzie w nim spał a maleństwo w tradycyjnm ze względu na ich wielkość ale długo by wam o tym pisać a pościel biorę z mamo tato tam wszystko fajnie mozna skompletować

co do torebek i koszy na pieluchy to ja jestem pzreciwnikiem po to mam kosz na śmieci nie ma co kombinować

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 08:57

Kasiu, żal się do bólu... Po to tu przecież jesteśmy, no nie...? Same mi to mówiłyście... Też już stękam jak stara krowa przy próbie przewrócenia się na inny bok... Na plecach spać po pierwsze nie lubię, a po drugie, zawsze mi się koszmary śnią, jak się znajdę w tej pozycji... A przekręcić się czasem z lewa na prawą trzeba, więc stękamy... W miarę możliwości postaraj się spać raczej na prawym boku... To dla Ciebie i dla maluszka lepiej, bo nie ma wtedy takiego ucisku... A między nogi poduszkę jakąś grubszą, sztywniejszą wkładaj... Dziko to wygląda, ale pomocne jest bardzo...
Dla Łukaszka wielkie i soczyste buziaczki w pyszczek... Żeby go mniej bolało... Kurde... Pierwsze ząbki, bolą, drugie bolą, a na starość i tak przeważnie "państwówka"...
Trzymaj się dzielnie, kochana... Z brzuszkiem już długo nie pochodzimy, będzie nam ciężko, ale inaczej...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 paź 2008, 09:11

Kasia nie martw sie kochana i nie czas jeszcze na rodzenie :ico_nienie: :ico_nienie: , czasami musimy się pozalić i ponarzekać, w końcu w ciąży jesteśmy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasiulek jak sa przezroczyste albo mleczne to jest OK, jesli jakies żółte , brążowe, itd. sie zrobią to pewnie jakaś infekcja...cały czas o tobie myślę kochana,zeby wszystko było dobrze :-)

ania ja to akurat z tym nie mam problemu bo z małym będzie tata i babcia(ja rodzę sama)

trzymam kciuki,zebyś urodzila w tygodniu :ico_oczko: :ico_oczko:

ja takiego pojemnika to wogóle nie myślałam żeby kupić, codziennie wyrzacymy śmieci, po co te pieluchy w chałupie chodować :ico_oczko:

dziewczyny, cały czad miałam zamiar kupić Filipowi turystyczne łóżeczko tak jak oskarowi, a teraz mnie naszło na drewniane, mój stwierdził,że już mi chyba "odbija", bo cały czas twierdziłam,ze teraz też tylko turystyczene, ale jakoś mi się odwidziało i kupie drewniane, ale z tańszych, a za parę miesiecy kupię mu kojec....i nadąż za babą, w dodatku za babą w ciąży :-D :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 09:22

i nadąż za babą, w dodatku za babą w ciąży :-D
Nijak się nie da :-D
Mój wczoraj też stwierdził po rozmowie telefonicznej, że mam chyba jakieś klepki poprzestawiane, bo znowu zaczynam się zastanawiać nad imieniem... :ico_noniewiem: Gadałam sobie z brzuszkiem i nagle, jak piorun z jasnego dzrewa Kostek zaczął mi się kojarzyć z kostuchą i nie mogę się tego, cholerka, pozbyć :ico_puknij: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 paź 2008, 09:40

czesc! Ania, juz zmieniam liste, u mnie w rodzinie Wiki to zdrobnienie od Weroniki i stad ten blad :ico_wstydzioch:
[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia :ico_nienie:
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia czeka na Weronikę Annę

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Nikuśka 6 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Osita - 6 grudnia osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia czeka na Helenkę
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pontoniczek - 13 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia czeka na Piotra
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia czeka na Filipa raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek

orzeszkowa - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Justyneczka - 21 grudnia czeka na Olafa
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Aniafs - 24 grudnia czeka na Bartłomieja
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia czeka na Konstantego karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Magda83 - 29 grudniaczeka na Laurę
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]

jestem glupia, wiem... mala dzis z rana nieprzytomna... wszystko jej nie pasowalo... dobrze, ze szkola pod blokiem, ale... ZANIESC musialam. wszystko na nie, rzucanie butami, rozbieranie sie.. - ona zostaje! a spoznic sie nie mozna. tutaj sa stale godz otwierania i zamykania szkoly, jest brama, jak dzieci wejda to sie zamyka i koniec. mozesz miec 5 nieobecnosci... inaczej - zawieszaja. mozna sie spoznic, wtedy trzeba przez sekretariat wchodzic i tylko z zaswiadczeniem od lekarza... ufff. brama byla zamknieta :ico_zly: na szczescie druga, dla starszych dzieci jeszcze otwarta (akurat zamykali) i wozny zabral carmen... jak ja zobaczyl na moich rekach, to myslalam, ze mnie wzrokiem ukatrupi... ale jedyny komentarz: carmen, ty kiedys te twoja mame to do grobu wpedzisz... swieta prawda :ico_sorki: :ico_noniewiem:

oczywiscie, teraz boli :ico_noniewiem: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
butki superasne ale czy nadaja sie dla noworodka??
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to sa dla noworodka :ico_oczko: dla starszego sie nie nadaja :ico_oczko: nie spelniaja funkcji butow, tylko po prostu do ozdoby, jak skarpetki :ico_oczko: musze wam fotke pstryknac kompletu po malej: czapki i botkow wlasnie takich malych.. niebieskich :ico_haha_01:
uplawy mleczne sa ok, jesli nie ma do tego swiadu lub bolu brzucha. ale ja np. mialam wlasnie ostatnio takie obfite uplawy, skurcze i... okazalo sie, ze to zapalenie pecherza :ico_szoking: A wcale siusianie nie bolalo ani nic swiadczacego o tym zapaleniu. po prostu brzuch bolal... chodzic nie moglam zbytnio, a poniewaz lekarze, ze dopoki nie krwawie, to bol jest "norma", wiec trzeba bylo zagryzc zeby i tyle. w koncu juz stwierdzilam, ze za dlugo to trwa i poszlam na pogotowie a tam zonk...

Karolina2411, pierwszy raz widze taka szopke :ico_szoking: ale superasna!!! powinnas otworzyc jakis sklep internetowy z wyrobami na drutach tego typu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

caro, hihiihiihihi, poczekaj z tym lozeczkiem jeszcze z miesiac, a noz ci sie odwidzi?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 10:11

ZANIESC musialam
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Nic dodac, nic ująć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Osita, tyłek nie szklanka!
powinnas otworzyc jakis sklep internetowy z wyrobami na drutach tego typu
Wiesz, tyle przy tym dłubania jest, że nie wiem, ile bym musiała sobie za taką robotę śpiewać... :ico_noniewiem: Ta praca jest niezapłacona... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 paź 2008, 11:24

Jeju ale się rozpisałyście :ico_brawa_01: A ja dopiero wstałam- kiepsko mi sie spało w nocy, przewracałam się z boku na bok (Karolcia -co do spania na boku to wydaje mi sie że na lewym powiinnyśmy spać ale nie jstem pewna, może mi się pokiełbasiło?).Pan od kanapy wyszedł o 20.30 więc o spaniu na kanapie nie było mowy, wylądowaliśmy na podłodze :-) No i dopiero jak M. poszedł do pracy udało mi się jakoś ułożyć i zasnąć- do ....10.30!!!! skandal!!! Pół dnia przespane!
Karolcia- szopka jest cudowna, ależ y masz kobieto fach w łapkach, Bozia Cię ładnie obdarzyła, takie cudeńka tworzysz - piękne!!!
Osita no to miałaś trochę nerwów z rana. Oby dalej było lepiej
kasia- pewnie, przygotuj wyprawkę i torbę do szpitala, będziesz spokojniejsza: Kasiulek co do wydzieliny ja też mam dość obfitą, momentami nawet bardzo i też mleczne , ale uważam że tak być musi- to efekt zwiększonego poziomu hormonów.
Tak się rozpisałyście że już sama nie wiem czy ja odpowiedziałam na wszystkie posty na które chciałam odpowiedzieć i czy dobrze zapamiętałam co do kogo miałam napisać. Zuważyłam ostatnio że jestem bardzo ale to bardzo rozkojarzona i roztargniona, no ale cóż :ico_ciezarowka: Ja dziś wybieram się do sklepu po fotelik dla chrześniaka M. (chrzest wniedziele). Dogadałam sie z kuzynką że chcą fotelik samochodowy taki od 9-36 kg. Sprawdzałam na allegro - ceny takie jak u nas w sklepie więc kupimy tradycyjnie.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

17 paź 2008, 11:26

Karolina2411, TY NORMALNIE MASZ TALENT Z TYMI ROBOTKAMI RECZNYMI...JEJU JAKBY MOJA MAMA TAK UMIALA TO BYM JĄ MECZYLA O TAKIE SWETERKI ITD:D ZAZDROSZCZE!!;)

JAK TAM GRUDNIOWECZKI TURLACIE SIE??

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 paź 2008, 11:45

Turlamy sie Milutka, turlamy i oby do przodu, a jak Wasze samopoczucie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość