Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 paź 2008, 17:59

Byliśmy na szczepieniu, Zuzanka dzielna dziewczynka! Waży nam 10 kilo. I pani doktor odkryła 2 górne czwórki :ico_wstydzioch: Ja się skupiłam na dolnych, bo się pojawiły na początku paździenika. Zuzia uzębiona,że hej- 12 sztuk!
a my mamy tylko 2 sztuki :ico_placzek: choć tak naprawdę to wyrośniętych mamy 4 a wyrżniętych 2 :ico_noniewiem: bo górne jedynki Kubusiowi urosły i to naprawdę wielgachne ale się nie wyrżnęły :ico_olaboga: sterczą takie wielkie, obleczone dziąsełkami bolącymi oczywiście. Ponoć czasem tak się zdarza i trzeba przeciąć dziąsła, ale niestety przeciąć można dopiero kiedy dziecki skończy 2 lata!! :ico_olaboga: nie wiem dlaczego ale jeszcze sobie poczekamy, nie wiem jak Kubuś będzie do tego czasu jadł :ico_noniewiem:
Ale za to w zeszłym tygodniu był z babcią na ważeniu, bo mi się wydawało, ze schudl a tam 10.055 :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 paź 2008, 20:14

kilolek, ale numer z tymi ząbkami :ico_olaboga: Bidulek! Zuzance wychodzą znienacka,że sama nie wiem kiedy :ico_wstydzioch: Ale jej naprawdę ciężko do paszczy zajrzeć.

A Zuzanka hmmm.... wydawało mi się ,że więcej zaważy, bo apetyt ma ogromny :-D Dwa miesiące temu ważyła 9400, a teraz tylko 600 przybrała, ale lekarka nic nie mówiła,że mało. A poza tym to wtedy ona jeszcze nie chodziła, a teraz cały czas gdzieś ją niesie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 paź 2008, 02:49

czesc dziewczyny

ja tylko na sekund kilka
siedze z sisterka jeszcza. korzystam z okazji ze pakuj ostatnie manatki hehe
niestety jutro o 5 rano juz wyjezdzaja na lontisko a buuuu
ale zlecialo.. a buuuu
z nimi to zawsze smiechawa na maxa
oczywiscie z racji naszych ostrych charakterkow to i ciagle zlosci.. z naszymi chlopakami
przekomarzania i zlosliwosci hihi ale takie od serca hehe wiec zaraz po tym smiech i luz
no ale to CALA JA niestety hehe

adas z tomkem zawiazali sojusz.. i wsplczuja sobie na wzajem hehhee
no ale dzis bylo slodko
teraz pewnie znow bedzie sie przymilal.. hehehe

fajnie...

bylismy dzis w pieknym miasteczku York
zwiedzilismy cudna katedre, weszlismy na wieze widokowa (poozstalosc po dawnym zamku) przeszlismy murami miasta. i waskimi tlocznymi uliczkami. a na koniec zwiedzilismy muzeum kolejowe
bylo narawde super
a nasz synek to jakis mega wytrzymaly
niedosc ze 2,5 godziny w jedna strone autem zniosl dzielnie. w polowie przespal. a druga czesc siedzial i ogladal widoki. na koniec rozryczal sie ale na doslownie 5-10 min po czym zasnal wiec luzz
a na miejscu siedzial wtopiony w wozek. grzecznie
oczywsicie poza bieganiem i powrotem do wozka. z okropnym wrzaskiem jak zwykle hehe
zalozylismy mu dzis pierwszyt raz rekawiczki .. bo mial takie zlodzone lapki
a on jak przezywal, ogladal i gadal do tych smiesznych rekawiczek z H&m hihi
kochany

teraz siedzimy z sisterka i drineczki pozegnalne oporzadzamy
nasi chlopcy (mieczaki) padli przed polnoca.. adas rozumiem, bo prowadzil auto a tez "wczorajszy" hihiihih
ale tomek..
a faceci...

hihi

w czwartek bylismy na super wycieczce po wzgorzach
wlazilismy pod gore, pojedlismy jagod. bo o dziwo jeszcze rosly na krzakach hehe
fotki zaraz pokaze

a wczoraj lelek szalal w playhousie hehe
niech ma dzieciak cos z zycia nie?

obudzil sie wczoraj z katarkiem , pewnie po czwartkowej chlodnej wyprawie
ale u niego to tak szybko mija
i zwykle bez problemowo przechodzi
ze dzis juz nie smarkal
moze raz czy dwa cos z noska polecialo
mam nadzieje ze na tym sie skonczy
bo dzis tez caly dzien na dworze spedzil hihihi

dziewczyny u nas bunt dwulatka?
u nas taki temat na tapecie na czerwcowych dzieciaczkach hihi
i rzeczywiscie da sie zauwazyc ze sa zmiany w zachowaniu
dobrze ze to "normalne" i nie tylko my to przechodzimy
ale z drugiej strony to nie latwa sztuka
przeczekac ignorowac itd
nielada wyzwanie dla nas
od 2 tyg lelek nas zadziwia
wymusza. krzyczy, chce JUZ
oczywiscie to nie jest az tak natretne, ale czasem sie zlamiemy
zwaszcza adas hehe
ale generalnie
wymusza, i krzyczy
kiedy czegos chce to jest glosne aaaa
ciagnie nas za rece i musimy zmierzac w jego kierunku a jak nie to aaaa
no ale ja sie nie daje zawsze
jesli ejstem zajeta to zostaje na swoim miejscu
leon chwile pokrzyczy i idzie dalej hehe

adas czesciej ustepuje
dla swietego spokoju
ale ja musze dzialac bo on gotow lelka rozpuscic raz dwa
a potem narzekac i sie wkurzac hehe

w aucie dzis krzyczal bo chcial wyjsc. ale zignorowalam 10 min i zasnal sobie bez problemu
a adas juz chcial postoj urzadzac :ico_puknij:
po ktorym bylby jeszcze gorszy bunt
w ogole lelek teraz jak tylko straci nas z oczu to zaraz ryczy

tyle ze czasem sie uspokoaja i jest ok
ale pierwsze wrazenie masakra

kiedy caluje adasia badz moja siostra tuli sie do niego to lelek krzyczy
myslicie ze on jest zazdrosny??????????????????
o matko!!!!
miejmy nadzieje ze minie mu to niedlugo
hmmm

nasza czwartkowa wyprawa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

19 paź 2008, 08:17

Witam i ja Klilolek i kocura bura ale fajne zdięcia a Zuzi taka duża na tym zdięciu dopiero jak popatrzyłam do suwaczka to się dowiedziałam że jest w wieku mojej Wiki nawet młodsza , no i my też mamy 12 zęboli

Kilolek jak to pod dziąsłami ma te ząbki nie kapuję :ico_noniewiem:

Madziorka no cóż witam w klubie ,tylko z tym że moja ryczy i nie w głowie jej spokój a w aucie to tragedia .W naszym wypadku to M ma więcj rozumu i się nie zatrzymuje a ja się martwię
A co do zazdrości to u nas to samo więc to chyba jednak zazdrośc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 paź 2008, 10:16

Witajcie, oto jestem i ja :-D
Wczoraj zakręcony dzień i nie miałam czasu zajrzeć.
Najpierw byłam w pracy, potem na obiedzie z burmistrzem hihi (mieliśmy święto szkoły i zaproszonch gości) z ktorego musiałam się wcześniej zmyć żeby zdążyć z Kubusiem na Kinder bal - jego kolega konczył roczek.
Na imprezce Kubuś wszystkim zainteresowany i dziećmi i nowymi zabawkami. Tylko z jubilatem się wciąz o zabawki kłócił hihi no i niestety po godzinie zaczął sie płacz.
Kubuś po malu przestawia się na jedną drzemkę i wieczorami jest okropnie marudny, więc niestety dośc szybko musielismy się zmyć.
Jakiś widocznie wczoraj miałam dzień ucieczek z imprezy :-D :-D jak Kopciuszek hihi
Jeszcze porządnie nie wyszliśmy jak Kubuś padł w wózku (jeszcze na klatce) ale ponieważ nie chcieliśmy żeby dlugo spał i żeby normalnie na noc spać poszedł to poszlismy do teściów, żeby go dziadek zabawiał hihi. Tam wypiliśmy wiskaczyka, a że ja już po szampanie z burmistrzem i winku na kinder balu to już mi wesoło było.
Jak tylko Kubusiek padł zmęczony po kąpili wpadli znajomi i jeszczee winko rozpracowaliśmy. Także na koniec ledwo drogę do łózka znalazłam, ale dziś jest spoko.
Tylko słysze za ścianą awanturę, dzidzi spać nie chce, znowu!!
W zeszłym tygodniu było tak samo,a potem padł w południe i w rezultacie nie poszliśmy na basen. Jak odstawi taki sam numer dzisiaj to go zzajęć wypiszą :ico_noniewiem:

Edytko, te ząbki Kubusia urosły taki duże ale się nie wyrżnęły, wygląda jakby miał takie ogromne dziąsła, bo naciągnięte tymi zębami.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2008, 10:39

kilolek, Zuzia też miała taki etap jednej drzemki, strasznie to było męczące, bo wieczorem koło 18 była nie do zniesienia,a kąpiemy koło 19. Ale teraz znowu śpi dwa razy i dobrze i dla niej i dla nas :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 paź 2008, 21:21

hej

kilolek ale mialas aktywny dzionek hehe zakonczony % . jak milo co? czasem trzeba sie odstresowac hehehe
a kubus coz.. jak kazde dziecko pewnie ma lepsze i gorsze dni. w tym wieku wszelkie niepokoje zrzuca sie na zebole. pewnie cos w tym jest
zagladaj w paszcze hehe

a z tego basenu tak po prostu was wypisza?
to nie placicie za zajecia?
nie rozumiem

ja dzis leniuchuje na maxa
tzn caly dzien w szlafroku.. lajcik
no ale dopiero o 4.30 rano polozylam sie spac
mialam ostatnia noc z sisterka
uznalysmy ze nie ma sensu klasc sie spac skoro o 4 ona juz wstaje na samolot hehhee i tak okupowlaysmy laptopy, nasza klase, saczylysmy drinki i w ogole hihy itd
skonczylo sie na tym ze ona zasnela tuz przed budzikiem hehe wiec i tak nietomna wstawala. a ja sie tylko minelam w drzwiach z adasiem kiedy ten wstawal by ich odwiezc a ja sie kladlam spac
no i efekt taki ze dzis wstalam o 15.30 :ico_wstydzioch:
adas wczesniej zajal sie lelkiem. ugotowal rosol.odkurzyl
i przed wyjsciem na mecz przyniosl mi lelka a ten akurat zapadl w 2 godzinna drzemke wiec luz hehe

teraz czekam az sie chlopcy wykapia
lelek zasnie
i zalaczamy jakis film na dobranoc

a wam zycze udanej nocki
jutro jeszcze wpadne z fotkami wczorajszymi
i juz bedzie dosc na jakis czas hihi

buziaki

[ Dodano: 2008-10-19, 21:23 ]
kocura wlasnie z tymi drzemkami to tak bylo kiedys , ze lelek zasypial za pozno. a potem wieczorem buszowal
a jak rano za wczesnie to do wieczora byl zmeczony i ok 18 prawie spal.i musielismy go przetrzymywac
teraz to sie jakos uregulowalo ale tez roznie bywa
zwlaszcza jak jestesmy poza domem to czasem w aucie czy wozku zasnie nieplanowo i co mam zrobic?
jak go budze to sie wscieka
a w aucie nie moge go przeciez wyjac z fotelika podczas jazdy..

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 paź 2008, 00:07

Madziorka, oczywiście, że płacimy za basen. Żartowałam, że nas wypiszą :ico_haha_02: tylko tak trochę głupio co drug :ico_haha_02: ie zajęcia chodzić, no i Kubuś zaległości łapie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

21 paź 2008, 19:58

Najpierw byłam w pracy, potem na obiedzie z burmistrzem hihi (mieliśmy święto szkoły i zaproszonch gości) z ktorego musiałam się wcześniej zmyć żeby zdążyć z Kubusiem na Kinder bal - jego kolega konczył roczek.
kilolek szkoda ,ze niezostaliście dokońca było super . Dzieci ładnie się bawiły , a my sączyłyśmy winko [ troche wypilyśmy] Dobrze ,że tatusiowie przyjechali po swe pociechy i po żony hihi.a oto kila fotek
mati testuje bryke kubusia[solenizanta
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2008, 20:12

lala no widac ze dzieciaczki uradowane. bawily sie swietnie.. a mamusie tez wcale nie gorsze hehe super spotkanie..

[ Dodano: 2008-10-21, 20:14 ]
czesc wszystkim osiemnastolatkom hihi

ja juz odespalam. az dwa dni hehe
a wczorajsze laniuchowanie zakonczylam tym ze przed 21 polozylam sie z lelkiem spac i juz nie wstalam :ico_wstydzioch: tzn dzis rano hehe

no, ale juz wrocilam do swego trybu zycia :-D
i od razu lepiej
bo tak tylko sie rozleniwia czlowiek i ciagle cos bym jadla hehe :ico_nienie:

bylismy dzis rano z lelkiem na nowych zajeciach
ale super
chyba zrezygnujemy z tych drugich bo jednak lelek na nie za duzy. i malo zaianteresowany
a teraz mamy takie akuratne hehe
na kazdym spotkaniu nowosci
dzis byly roznego rodzaju aktywnosci. pobudzajace kreatywnosc
jeden basenik z woda i statkami, drygi z wiorkami papierowymi, inny z galaretka itd hehe do tego malowanie farbami. wycinanki. klejenie itd. ale byla zabawa
i tak przed 2 godziny
dobrze ze mialam dla mojego szajbusa przebranie do przeciesz caly mokry latal od tej wody hehe
na koniec bawil sie jeszcze w lapanego ze starszym kolege ale rechotali
ufff
a jakby tego bylo malo
to potem pojechalam z nim jeszcze do zlobka. tego w szkole
z racji ze ciagle tam ryczy chce od czasu do czasu tam z nim posiedziec. niech sie pobawi . oczywiscie byl mega kochany bo mamusie mial na oku. hehe na konic nie chcial wyjsc. a potem z usmiechem zegnal sie ze wszystkimi hihi
ufff
ale zglodnialam
wlasnie pochlonelam zupe z dyni , pyszna mi wyszla
a lelus tez swoja porcyjka ze smakiem wciagnal. polecam hehe slodki smak wabi dzieciaki

zmykam do chlopakowpapa

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość