Awatar użytkownika
La_fleur
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:55

cieknący "problem?"

16 paź 2008, 13:17

Cześc dziewczyny. Nie wiem czy to jakiś problem czy raczej powinnam się cieszyć... mianowicie juz od ok 20 tygodnia zauważyłam, że z moich piersi zaczyna wydobywać się siara. Na początku były to minimalne ilości, potem więcej. Ostatnio (jestem w 31 tygodniu)jednak ciągle mam poplamione bluzki (zaczełam już nawet używać wkładek laktacyjnych), co więcej zdarzyło mi się nawet, że kiedy się już rozebrałam do kąpieli i kucnełam bo coś mi upadło z piersi popłynęły strumyczki pokarmu. Wiem, że pod koniec ciązy może sie z piersi wydobywać niewielka ilośc siary. Zastanawiam się tylko czy taka ilośc jak u mnie jest normalna. Czy wam też zdarzyło się coś podobnego? Wiem, że moje koleżanki nie miały nawet kropelki aż do porodu. A może powinnam się cieszyć bo to znaczy, że będę wyjątkowo mleczną mamuśka i mój synek będzie najedzony? :)
pozdrawiam

lilo

16 paź 2008, 13:58

A może powinnam się cieszyć bo to znaczy, że będę wyjątkowo mleczną mamuśka i mój synek będzie najedzony? :)
La_fleur, ja miałam podobnie. Też używałam wkładek dużo wcześniej :ico_oczko: Faktycznie problemu z pokarmem potem nie miałam ale nie jest to reguła - mam koleżankę która przed porodem miała ten sam problem a po porodzie ciągle walczyła żeby nie przestać karmić z powodu niskiej laktacji.
Ale powodu do zamartwiania sie uważam nie masz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 paź 2008, 21:47

Czy wam też zdarzyło się coś podobnego?
A ja myslałam, że ja mam dużo siary...zawyczaj tylko w nocy jak śpię na boku i uciskam jedną z piersi, a sie robia plamy na prześcieradle. Poza tym sporadycznie w dzień.
La_fleur myslę, że nie masz się co martwić, to naturalne.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 23:01

Hejka:)
Ja mysle ze kazda ma indywidualnie,powiedz o tym swojemu ginkowi,on Ci na pewno dobrze powie:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość