Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 paź 2008, 21:20

iza, iwonap, witam ....


Izunia Julcia już naprawde niedługo sie pojawi :ico_olaboga: jak czas szybko leci


Iwonka jak sobie radzisz jako mam pracująca ???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 paź 2008, 23:28

Witajcie :-D

Izus fajnie że jesteś, widziałam Twoje zdjęcie brzuszkowe na nk, naprawdę brzusio śliczny, okrąglutki.
:ico_brawa_01: ogromne dla Mateuszka za odrzucenie smoczka, myslę że to juz najwyższy czas :ico_oczko:
Czasem jak widzę trzy...cztero latki ze smokiem to aż mnie odrzuca, ale wiem że dziecku trudno jest się odzwyczaić :ico_noniewiem:
naprawde szkoda mojego zdrowia do nich.. a zdrowko potrzebuje bo mam dwoje wspanialych dzieci i chcialabym ich dobrze wychowac
Pewnie Kristi, masz rację zostaw zdrówko i siły dla swoich dzieciątek :ico_haha_02:
Kristi a kiedy lecicie do PL?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 paź 2008, 08:02

witajcie...my ju na nogach..mati oglada mini mini a ja dochodze powoli do siebie.......cale szczescie dzis mamy ladna pogode wiec i spacer zaliczymy.....bliziutko gdzies bo ledwo juz chodze..a raczej tocze......

Magdalena_82, dzieki...no brzuszek mam duzy......taka piłka
no mnie tez to razi...takie duze dzieci ze smokami...dlatego Mati tylko mial smoczek w domu..na spacery go nie zabierałam...na szczescie mamy to juz z głowy

jeju dziewczyny..ja mam za tydzien pierwszy zjazd na studiach..w co ja sie wpakowalam...wątpie zebym sobie ze wszystkim poradzila
powiedzcie..odzywala sie diem??? ciekawa jestem co u niej

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 paź 2008, 08:47

jeju dziewczyny..ja mam za tydzien pierwszy zjazd na studiach..w co ja sie wpakowalam...wątpie zebym sobie ze wszystkim poradzila
dasz radę - choć nikt Ci nie mówi że będzie łatwo .... ale przy pomocy rodziny ....dasz radę jakoś to wszystko pogodzić.... a jak troszkę opuścisz to przecieżnie z lenistwa i niech nikt tak nie próbuje myśleć :ico_nienie: diem ??? chyba poprostu brakuje jej czasu by do nas zaglądnąć ....

ja mam dziś prawdziwie wolną sobote .. Kacper w szkole - odrabia 10 listopada ..... wiec ja już piore - sprzątam i jestem z Wami ....

a teraz pochwale swojego syna ... wczoraj kupiłam mu nowy super komp -za jego pieniążki - które sam zapracował lub dostał .... jestem z niego dumna ..... A Malwinka - tak z"nowosci cyrkowych" nauczyła się podskakiwać tak z miejsca z dwóch nóżek
jak ja Wam zazdroszczę żeWasze dzieci potrafią oglądać bajki .... u mnie wogóle nie ogląda ... jedyne co to ma ulubione piosenki na kanałach muzycznych i piosenki Bebe Lili - nie wiem jak sie to pisze - i to też naprawde góra 4 piosenki przy których przystanie na sekunde .... a tak to urwanie głowy z nią mam :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2008, 10:09 przez Aginka, łącznie zmieniany 1 raz.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 paź 2008, 09:40

jeju dziewczyny..ja mam za tydzien pierwszy zjazd na studiach..w co ja sie wpakowalam...wątpie zebym sobie ze wszystkim poradzila
powiedzcie..odzywala sie diem??? ciekawa jestem co u niej
Iza dasz radę, tak jak pisała Aginka z pomocą rodziny, napewno, trzymam kciuki.
a diem...odzywała się, pokazła nam swojego ślicznego syncia Kiana, ale teraz pewno brak Jej czasu.
Aginka, no to Kacperek pewnie szczęśliwy , :ico_brawa_01:
Antoś ma kilka ulubionych bajek, w które potrafii się wpatrzeć tak że na nic innego nie reaguje :ico_haha_01:
a ja wtedy mogę np spokojnie się wykąpać :one:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 paź 2008, 10:13

Zapomniałam dodać że we czwartek Kapik ma pasowanie na ucznia .....

a z Malwinką znów widzę żemuszę wybrać sie do dentysty :ico_olaboga: znów zauważyłam coś dziwnego na ząbkach - pewnie znów prochnica

[ Dodano: 2008-10-18, 10:31 ]
Iwonka - boski jest zięciunio - Pioruś - bardzo odważny - filmik z prysznicem - cudowny - może jak Malwinka go odlądnie przestanie sie bac myć włoski :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 paź 2008, 12:59

hehe Iwonka fajny ten filmik, brawa dla Piotrusia :ico_brawa_01:
Zapomniałam dodać że we czwartek Kapik ma pasowanie na ucznia .....
No to poważna sprawa, trzymam kciuki za Kacperka :one:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 paź 2008, 09:13

Witam w ten niedzielny poranek ;-)
Nie napisalam wczesniej bo niemialam czasu ale jestem na bierzaco i troche was podczytalam :ico_oczko:
Dzisiaj bedzie ladny dzien i pogoda sie robi i ma byc cieplo ;-) A my dzisiaj po obiadku idziemy najpierw na spacer a pozniej na kawe do tesciow :ico_oczko:
A jak chodzi o bajki,to Nicolka tez ma kilka bajek co lubi i wtedy jest zajeta tylko bajka a ja moge tak jak Magdalena wziasc szybko prysznic albo cos innego zrobic :ico_oczko: Staram sie zeby Nicolka za duzo nie patrzala na Tv ale po jakims czasie Nicolka sama zaczyna marudzic to znak ze jej sie juz bajki nudza i trzeba wylaczyc :ico_oczko: :ico_haha_02:
A pytalyscie mnie kiedy dokladnie jedziemy na urlopik.. Wyjezdzamy w nocy albo juz nad ranem w piatek (24.10. - 25.10.) i niewiem kiedy wyjedziemy dokladnie moze nawet juz o 3 00 w nocy zobaczymy.. A jedziemy naszym autkiem naszym czarnulkiem ;-) Ja jeszcze nie lecialam samolotem.. Ale moze kiedys jeszcze polece..
Pozatym to wszystko Ok.

Iza bedzie dobrze na stiudiach,masz rodzinke to ci napewno pomoga.
I juz niedlugo i mala dziewczynka bedzie z wami.Trzymam kciuki :ico_oczko:

Zycze wam wszystkim milego i pieknego dnia ;-) Buziaki pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 paź 2008, 19:07

hm... właśnie czytam - "język dwulatka" - czytałyście ??? warto....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 paź 2008, 20:04

Gabi, język niemowląt teżmaglowałam - ale w naszym przypadki nie mam mowy o stałym trybie dnia - dlatego że Malwinka jest u Niani .... i weekendy wyglądają inaczej niż cały tydzień ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości