Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 paź 2008, 23:07

tyle sie rozpisujecie ze nie wydalam z zapamietaniem tego wszystkiego..karolinko szopka naprawde bajer i pozazdroszcze tego talentu chcialabym chociarz szalik umiec zrobic a juz nie wspomne o reszcie...co do wkladek to mam te co niby przepuszczaja powietrze ale sa tak cieniutkie ze nie wydalam ciagle sie zwijaja jak juz nawilgna a czasem jestem w trasie i strasznie mi z tym zle a o nienoszeniu ich to bezwarunowo mowie nie,a wogole to czytujac forum jestes tu taka ciezarowka i nasza mamusia zawsze sluzysz dobra rada i dobrym slowem :ico_haha_02: ....co do spania na boku to ja nigdy nie lubialam na plecach a boki czesto zmieniam wiec nie wiem nie mam ulubionego swego czasu spalam na brzuszku i tak bylo dobrze ale podkresle jeszcze raz ze bylo....co do podusi to pamietam ze uzywalam jej bedac w szpitalu i w moim przypadku bardzo zdala egzamin , ale zas jestem straszna tradycjonalistka i nie starej daty a starego wychoiwania wiec uwazam ze zbedny wydatek podobnie jak ten kosz na pieluszki czego to ludzie nie wymysla zeby tylko kase ciagnac i na malych bejbisiach zarobic a kiedys tego nie bylo i ludzie po piecioro rok po roku dzieci wychowali..a teraz pampersy kaszki szybkie jedzonka i te rozniaste bajery ....nie powiem ze mojego oka nie cieszy i tez dodam ze chcialabym miec wszystko ale chyba sknera jestem hehehe to byl zart..dzieki za odpowiedz na temat dolegliwosci juz mam glowe spokojniejsza skurcze sie nie powturzyl wiec chyba dobrze bylam u lekarza ale nic nowego nie wniosl osita widze ze u was z tymi doktorami to tez zadna rewelacja ii jak ma byc dobrze?? :ico_olaboga: caro dzieki za mile slowka musze przyznac ze jakos mi tak hormony szaleja ze az sie wzruszylam :ico_placzek: acha a co do tesciowych to tez nie mam tego problemu tesciowa nie zyje od 20 paru lat ale szkoda bo moj maz chyba przez brak matki taki nie dojrzaly i zamiast szukac zony szukal mamusi a tak moze jak by go mama wychowala to moze byl by inny a podobno byla bardzo konkretna i konsekwentna wiem to od jego siostry o 10 lat starszej ktora jest 100 procent inna tz nic dodac nic ujac...milej nocki laski

[ Dodano: 2008-10-18, 00:20 ]
osita te majtki sa rewelka kurcze bylam w PL i wylecialo mi z glowy jak i wiele innych niedostepnych tu rzeczy buuuu...ale macie fajnie z tym allegro ja nawet nie umiem zamawiac ale nawet nie moge bo jestem nie zarejestrowana i kiedys prubowalam ale nic z tego mi nie wyszlo a na e-bayu nic mnie noie cieszy ale jestem maruda

[ Dodano: 2008-10-18, 00:21 ]
a wy juz wszystkie spicie no nie wierze gdzie sa gaduly wszystkie ???

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 23:23

Kasiulek-ja jeszcze nie spie bo glowa mnie boli:( chociaz ziewam:)
Zycze wszystkim grudniuweczka spokojnej nocki:) :ico_spanko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 paź 2008, 23:25

Osita, te majtki są interesujące, wygladają ciekawie i cena kusząca. Dobrze, że mozna je prać i że są przewiewne.
ania, wiesz, jak doliczysz koszty przesylki... taniej cie wyjdzie na iganie skoczyc do hurtowni :ico_oczko: maja ceny w normie, tu masz strone z adresem: http://sklep.madar.siedlce.pl/
ja tam kupilam komplet, sa 2 pary: jedne powiedzmy normalne i jedne bokserki :ico_haha_01: :ico_oczko: tam tez kupowalam wozek dla malej (zarowno ten pierwszy, jak i spacerowke) i od razu powiedzialam, ze mam u nich rabat (mimo ze nie mialam, ale tak mi polecono). i dali upust :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a taki kocyk kupila mi ostatnio tesciowka-taki polarowy,osobiscie zamowilam sobie inny akrylowy-cieply i wiekszy:)
ja mam tyle kocykow, ze grzechem byloby dokupowanie jeszcze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dostalam dwa od cioci Patri (razem z ciuszkami), po carmen mam cieply, akrylowy. mam kilka malych polarowych (dwa nawet z samolotu :ico_haha_01: takie maciupenkie, ale przydaja sie bo malo miejsca zajmuja) i jeden kupiony specjalnie dla juniora polarowy, nie wiem po co - chyba dlatego, ze byl tani (2,5€) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i jeden znaleziony na ulicy w czasie Wielkiego Tygodnia :ico_szoking: (tutaj swieta sa inaczej obchodzone niz w pl, zobaczycie w kwietniu :ico_oczko: ) - lezal na chodniku, szukalam wlasciciela a ze nie bylo, to wzielam... byl nowy i jest w sumie chyba najlepszy w domu - Benettona - jest b. cieply, zielony... wiec uniseks :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiecie, wczoraj kumpel dzwonil, ze mam do odebrania kolyske, w przyszlym tyg w sobote sie umowilismy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ten kumpel ma syna o pol roku starszego od malej, to taka nasza "para" :ico_haha_01: :ico_oczko: i ma mi jeszcze ciuszkow przyniesc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a oto carmen z narzeczonym - emilio :ico_haha_01:

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-17, 23:31 ]
kurcze bylam w PL i wylecialo mi z glowy
nic straconego, moze ci ktos kupi i przesle w liscie albo - jesli maja przyjechac - przywioza??? wazy toto kilka gram raptem :ico_haha_01: a jesli chodzi o zakupy i zapominanie... ufff... ja liste sobie zrobilam a i tak ... listy zapomnialam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: teraz znow chyba zrobie, wysle mailem do taty i niech kupia kilka rzeczy... herbatke na laktacje, herbatke z kopru na gazy... - tutaj nie ma. oj, musze jeszcze pomyslec i wziasc sie za to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 paź 2008, 23:50

to spozywka sie nie martwie tu polskich sklepow co nie miara ooo zapytam czy moge np zamowic cos u nich zeby mi kupili a ja im zaplace hmm ale wpadlam na pomysla bo wiesz osita majtki to tam pikus ale jest kupa rzeczy co bym chciala ew potrzebowala z Pl... :-D a tak jest jak sie ma skleroze pozniej trza glowkowac

[ Dodano: 2008-10-18, 00:53 ]
osita fotka pierwsza klasa no i ziec tez hehe kurcze ale mi sie podoba to imie waszej coreczki a synek jak bedzie mial na imie??

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 paź 2008, 09:06

Witajcie dziewczynki
JA już pisałam że ja z teściami nie mam problemów. mieszkają ulicę dalej a wogóle ich nie widuję. Nie przychodzą do nas wogóle a i my tam rzadko chodzimy. Mój maż ma słaby kontakt z matką a ojczym ciagle w pracy. Więc problem wtrącania się mam z głowy. Ale przy tym nie pomagają przy małym wcale i zawsze musze sobie radzić sama :ico_noniewiem:

Co do tej podusi to bardzo fajna ale też nie wiadomo czy akurat na siedząco będzie ci wygodnie karmić. Ja tak jak osita karmiłam na leżaco i to była najfajniesza pozycja. No ale podusia może się przydać dla małego. Z tej firmy chyba jest jeszcze taki duży rogal dla matki w ciąży. Mi by się ten duży przydała bo śpię z wielką poduchą między nogami.

Takie małe ki się przydają więc też mam dwa prócz takiego dużego grubego.

osita, ja miałam majtki poprodowe http://www.allegro.pl/item455397245_pop ... zm_xl.html takie i bardzo mi się przydały. Teraz na pewno też kupię.
A co do pościeli do wózka to u was nie jest za ciepło?? JA małego miałam w kombinezonie i grubym kocu i to wystarczało a w spacerówce to kocyk było ok :ico_oczko:

No i Carmen ma fajnego narzeczonego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super razem wyglądają.

Kasiu z mężem jako tako. Nie piszę wam bo nie chcę was zanudzać swoimi problemami ale niestety mamy ich ostatnio bardzo dużo :ico_placzek: trochę nam się życie skomplikowało i niestety nie wiadomo co będzie dalej. No ale staram się być dobrej myśli bo gdybym ciągle myślała tylko o problemach to bym chyba zwariowała :ico_olaboga: Plus w tym wszystkim jest taki że nie kłócimy się mimo napiętej atmosfery :ico_sorki: a to już połowa sukcesu.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 paź 2008, 09:43

ja z teściami nie mam problemów. mieszkają ulicę dalej a wogóle ich nie widuję. Nie przychodzą do nas wogóle a i my tam rzadko chodzimy. Mój maż ma słaby kontakt z matką
u nas jest identycznie, tylko,że mieszkają na tej samej ulicy co my, widzieli młodego parę razy, Filipka to może wogóle niie zobaczą, no i my do nich też nie chodzimy, ale tu chodzi o ich problemy z alkocholem, mąż jak już tam pojedzie to posiedzi z 10 minut i wraca wku...ny...szkoda gadać, ale tez chyba już pisalam, wiec problem wtrącania sie teściowej mam z głowy.....
Nie piszę wam bo nie chcę was zanudzać swoimi problemami ale niestety mamy ich ostatnio bardzo dużo trochę nam się życie skomplikowało i niestety nie wiadomo co będzie dalej. No ale staram się być dobrej myśli bo gdybym ciągle myślała tylko o problemach to bym chyba zwariowała Plus w tym wszystkim jest taki że nie kłócimy się mimo napiętej atmosfery a to już połowa sukcesu.
a co się stało, napisz, moze Ci ulży.......

Kasiulek po to tu jesteśmy żeby się wspierać , a jak dzisiaj samopoczucie?

Ja kocyków mam kilka, Oskarka które nie używa, jeden tylko dokupiłam nowy z Biedronki polarowy za 17 zł i wiecej już nie kupuje :-)

majtki porodowe miałam takie jednorazowe, coś jak Evik nie wiem czy nie kupić teraz tych co można prać, bo tamte mi trochę spadały, albo za duże kupiłam :ico_noniewiem:

a ta poduszka to myślałam o niej, ja tylko karmiłam na siedząco i podkładałam swoją od spania :-) , ja to jeszcze muszę kupić kółko do siadania, bo chemoroidy mnie raczej nie ominą :ico_wstydzioch: , a siadanie właśnie przez nie a nie przez szwy było nie do zniesienia

ech nie wiem co mialam jeszcze napisać

miłej soboty zycze wszystkim brzuchatkom :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 paź 2008, 10:53

Evik.kp, forum jest m.in. po to żeby się wyżalić. Wygadanie się często przynosi ulgę...

Majtki poporodowe - miałam jednorazowe i teraz tez na pewno kupię. Tyle, że w aptece, bo doliczając koszty przesyłki na allegro cena jest taka sama jak właśnie w aptece.

Osita, Carmen jest prześliczna, a jak słodko wygląda z narzeczonym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Linki, które wkleiłaś są fajne, tzn te komplety do wózeczka - rewelacja, ale ja już mam po Helence więc się nie skuszę. Tak samo z kocykami - i tak jeden już kupiłam, a oprócz tego to chyba ze 4 czy 5 mam.

Idę zrobić sobie kawy :ico_kawa: zapraszam. W końcu odetchnęłam z ulgą, bo dziś rano miałam takie skurcze, że myślałam, że pojedziemy do szpitala... Na szczęście minęły - po odpoczynku, nospie i ciepłym prysznicu...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 paź 2008, 11:54

Hej dziewczyny:)
Osita-no no fajna z nich parka:)
Ja dzis nie wynozam sie nigdzie z domu,tak wiec bycze sie:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 paź 2008, 12:02

Dzień dobry dwupaki :-D
Miałam w nocy extra dostawę... :ico_brawa_01: Mężuś się przywiózł do domku :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:
Radocha, jakich mało :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Dzisiaj teściówka imieniny swoje wyprawia, więc piszę szybciuchno, żeby z całą resztą na czas się wyrobić... :ico_haha_01:
Osita, majtasy są niezawodne, przydatne strasznie... Już Chyba dziewczynom proponowałam wzięcie takowych do szpitala... Na obchód ściągamy, po obchodzie hop w galotki :-D Latanie z ręką między nogami, żeby wkłady podtrzymać jakoś mnie nie satysfakcjonuje :-D
Kasiulek, zrób sobie listę potrzebnych rzeczy, które chcesz z PL mieć... Na pewno ktoś do ciebie przyjedzie, może przecież kilka rzeczy dla Ciebie zabrać... Nie będziesz sobie wtedy pluć, że czegoś nie masz...
kiedys tego nie bylo i ludzie po piecioro rok po roku dzieci wychowali..a teraz pampersy kaszki szybkie jedzonka i te rozniaste bajery
Jak synuś był malutki, na naszym rynku pojawiły się pierwsze pampersy... Jakąż ja miałam radochę, że mogę synka odziać w to cudo i bez strachu o przemoczenie wyść na dłuższy spacer... :ico_haha_01: Kaszkę, pamiętam, jako pierwszą dostępną dostał Milupę... Żarł, aż mu się uszy trzęsły... :-D Nie trzeba było do kaszki mannej dodawać bananów, czy soku owocowego, żeby smak mu zmienić... :ico_brawa_01:
Evik, może nie masz ochoty na wywalanie tzw brudów ze swojego małżeństwa, ale duszenie w sobie też nic dobrego nie przynosi... Wal śmiało, co boli, dręczy, gniecie... Do naszych rad w żadnym wypadku dostosowywać się nie będziesz musiała, a le każda Ciebie wysłucha... A to wiele...

Ten komplet 5cio częściowy jest fajny... Ale ja mam jeszcze po synusiu gruby bet z pierza... Mieści się do łóżeczka, nawet do wózka, co na zimę będzie jak znalazł... :ico_haha_01:
Kocyki mam, a jeszcze szwagierka mnie straszy, że mi odda ten, który dla jej Filipka zrobiłam na drutach :ico_noniewiem: :-D Gdzie ja to wszystko włożę...? :ico_noniewiem: :ico_zly:
W poniedziałek po ginku wpadam do niej, żeby selekcję tego, co mi uszykowała zrobić... :ico_haha_02: Ma wielką chatę, to na razie niech trzyma, a ja wezmę tylko te najpotrzebniejsze sprzęciorki :ico_haha_02:
Podkłady też ostatnio na Allegro kupiłam, bo nie mogłam ich dostać w slepie... Ale zapłaciłam za nie 2,50 + przesyłka :-D
Obrazek
Carmen uroczo wygląda ze swoim menem :ico_brawa_01: :-D Niech go sobie wychowuje :-D Wiecie... Też miałam przedszkolną miłość... :-D Do dziś jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi... Bożuchnu... to już ponad 30 lat, jak się sobą nie znudziliśmy... :ico_szoking: :-D Staż większy od małżeńskiego :-D
Oki, spadam na drzewo, bo późno się robi, a tu roboty tyle, że nie wiem, za co wpierw się wziąć... Mężuś już jutro w nocy wyrusza dalej, ale fajowo, że chociaż na tę chwilę udało mu się zjechać... :ico_brawa_01:

Milutkiego dnia dla wszystkich. Wpadnę późnym wieczorkiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-18, 12:04 ]
Magduś, leż jak byk na torach i nie daj się z wyrka zwlec... :ico_haha_01:
Takich leniwych chwil już przed nami niewiele... Potem włączymy wysokie obroty i żałować będziemy, że na więcej leniuchowania sobie przez te 9 miesięcy nie pozwoliłyśmy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 paź 2008, 12:40

Karolcia-udanej imprezki u tesciowej:)
A przed chwila dzwoniła do mnie tesciowa ze wpadnie na kawke-no dobra....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość