blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 paź 2008, 10:52

Oj i ja muszę prnko wstawić :) Ale ja juz mam posprzatene za to :) Mezus na azorku konczy (czyt. odkurzacz). Powiem Wam ze juz kombinuje jakby tu urodzic hihihihi. Sprzatam, latam po schodachi nic, nawet brzunie sie nie obniza. A to polowa 38 tygodnia. Mialam KTG dwa razy juz, z powodu bolesci brzuszka i malej ruchliwosci dzidzi ale wszytsko okazalo sie byc ok i skurczów nie było zadnych. Teraz mam wizyte w poniedzielaek. Mam nadzieje na małe rozwarcie :) Ale pewnie nic z tego. Zaraz porobie z mezusiem zdjecia ubranek ciazoawych i będe wystwiac na allegro :)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 paź 2008, 11:36

Motylek22 dzieki za troske. Własciwie nic sie nie uspokoiło, skurcze mam nadal, ale chyba troche słabsze. Wczoraj wieczorkiem podjechalismy do szpitala - zrobili mi KTG, badał mnie lekarz i stwierdził ze wszystko jest ok. No wiec spokojnie czekam na rozwoj wypadkow.....

Obu chłopaków rodziłam wczesniej wiec nie spodziewam sie zebym dotrwała do 40 tyg, ale jeszcze ze dwa, trzy to chciałabym pociągnąc. Zawsze to dzidzius jezcze podrosnie..

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 paź 2008, 12:06

też mam jakieś skurczyki, ale puki co delikane, szczególnie po tym jak coś więcej zrobie, całe szczęście z porządków zosta ło mi tylko naczynia w kuchni, podłogi i łazienka, ale tam tylko podłoga, więc pewnie szybko mi pójdzie.. Na obiadek robie dzisiaj pomidorową z ryżem, najśieszniejsze jest to, że ja za tą zupką nie przepadam, ale teraz mam taką ochote, że język mam przy kręgosłupie na saą myśl :-)

antynorma, dobre, że się unormowało troszeczke, ja też chciałabym przetrwać jeszcze ze 2 tygodnie, a później to niech się dzieje co chce...

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 paź 2008, 12:10

Hej;)
Aniu przekaz jak bedziesz pisała sms do Anetki, ze jestesmy z nia myślami:)i że wszystko będzie dobrze...Ja na kazdej wizycie mam ciśnienie nie mniejsze niz 140/90, a zdaza sie czesto ze i 155/90, ale jakos ginka nic nie mówi....
antynorma, dobrze, ze skurczyki jakos sie ustabilizowały...Ja tez mam coraz częsciej twardnienie brzucha i leeki ból jak przy miesiączce, ale to trwa kilka sekund i przechodzi, wiec to pewnie te przepowiadające...
blumek, trzymam kciuki, aby zaczęło się cos dziac:)Ale fajnie, bedzie pierwszą Mamusią Listopadówek:):) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-18, 13:13 ]
Betka!!!wierzę, ze juz niedługo wam sie uda być na swoim i trzymam mocno kciuki, aby spełniło sie wasze marzenie:)
Domidj ja jestem z okolic Katowic, wiec w sumie niedaleko od krakowa:)

A wiecie dzis odebrałam zdjęcia i zrobiłam pierwszy albumik naszej Perełki:)Robiłam sobie fotki od początki ciążu( od 10 tygodnia). i własnie włozyłam do albumu:)Super sprawa:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 paź 2008, 12:26

asiula_o, przekarze na pewno,!!

Jestem potwornie zmęczona, a właściwie nic nie zrobiłam jeszcze, pozmywałam i tak mnie kręgosłup rozbolał, ze musiałam sobie zrobić przerwe, bo nie dałabym rady.. Za to zupka się ugotowała!! Jeszcze troszke i będę jeść :-) Ijak na złość zlew w kuchni chyba się zatyka, bo woda ciężko spływa..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 paź 2008, 12:36

#ania#, ale mi naorbilas ochoty na ta zupke :ico_sorki: az slinke polknelam.

asiula_o, ale super pomysl z tym albumem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam malo zdjec ciazowych. Ale w srode wraca moja siostra i porosze ja zebysmy pojechali do parku porobic zdjecia - w koncu trzeba miec jakas pamiatke.

A Anecia nie miala isc na wesele dzis do siostry?? Czy to w nasteony weekend??

blumek, tez juz bede niecierpliwa (namolnie niecierpliwa) jak tylko zacznie sie 37-38 tydzien. :ico_sorki: ale dzidzia wie kiedy wyjsc. Mozemy robic wiele zeby przyspieszyc ale to do naszych brzdacow bedzie nalezec ostatnie slowo. :ico_brawa_01: takie malenstwo a juz rzadzi :ico_oczko: :ico_brawa_01: fajnie :ico_brawa_01:

Bylam w tym sklepie z tym naszym lozeczkiem. Nie bedzie problemu. Tylko wtedy przywiezlismy sobie sami, i uwazalismy ze skoro oni sie pomylili to powinni po nie przyjechac i dac nam nowe. Ale z drugiej strony przeciez nikt z obslugi nie pamieta dokladnie jak to tam bylo, wiec zawieziemy sami. Ale sprawa zalatwiona wiec jest wszystko ok :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

18 paź 2008, 14:45

zjadłamm objadek i teraz bede nunac........ :ico_oczko:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 paź 2008, 16:09

Ja mam cudnego weekendowego lenia!! :)
Zrobiłam obiadek, podkarmiłam towarzystwo, teraz odpoczywam jak mały wielorybek na kanapce :)
Zaraz chyba zbierzemy towarzystwo i wyjdziemy troszke na spacer. Nie jest za ładnie ale troszke tlenu dobrze nam wszystkim zrobi. A i dzieciaki jak wybiegane to spokojniejsze. Tylko taaaak baaaardzo nie chce mi sie ubierac .....
Jak juz naciągne na siebie łaszki to jest ok, ale samo ubieranie mnie nie kręci hihihihih Najwygodniej mi w dresiku i wielkiej męzowej bluzie.

Nadal z lekka sie kurcze....Hmmm ciekawa sprawka....

[ Dodano: 2008-10-18, 16:14 ]
Moi chłopcy są baaardzo zdziwieni ze nie chce z nimi grac w tweestera!! hahahah

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

18 paź 2008, 17:38

mi też sie niechce ubierać wogule jak mam gdzieś wyjścto masakra tez chodze w dresach i męża koszulkach bo jest szeroki hihihihihi .....

JA KUPIŁAM NA POCZĄTKU CIĄŻY PAMIĘTNIK MAMY OCZEKUJĄCEJ DZIECKA Z ALLEGRO PIEKNY I TAM WKLEJAŁAM USG OD POCZECIA SUPER SPRAWA ... TAK WOGULE POZNIEJ JAK BEDZIE MIAŁO LAT NASCIE TO JEJ OFIARUJE ......... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-18, 17:39 ]
JUTRO ZOSTANE SAMAMĄŻ JEDZIE KUPIĆ AUTKO CIEKAWE CZY KUPI ALE SIE CIESZE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 paź 2008, 18:46

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-18, 18:47 ]
Połowa 38 tygodnia ciąży :)

[ Dodano: 2008-10-18, 18:48 ]
Obrazek

I jeszcze jedno :)
Z sesji zdjęciowej do aukcji z ubrankami :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość