Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2008, 12:32

Ach zapomniałam wam napisac jak wczoraj zaszalałam.
mielismy w hipermarkecie rabatowa noc. I od 21 do 1 w nocy we wszystkich sklepach były obniżki. w sumie nie wiem nawet z jakiej okazji.
Kupiłam buty i torebke. Kupiam sweterek i rekawiczki bez palców. NO i kupiam sobie taki lekki płaszczyk, bardzo oryginalny. Tylko inestety S nie było i musiałam M kupic. rękawy skrócę i będzie super. Ale jego cena pierwotna prawie 400 zł a ja kupiłam za 99 no to świetna obniżka co?

[ Dodano: 2008-10-18, 12:33 ]
Juli ja jestem!!!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2008, 12:53

Oooo mam towarzystwo :D Witam Kamilko
Myslisz ze u Ciebie bedzie ten kombinezon?
Super by bylo gdybys spojrzala
potrzebuje rozmiaru 86... Mam nadzieje ze bedzie ten niebieski.. bo ja tez mam mieszane uczuciado tego rozu..

A co do tego ze chlopcy zrobili sie okropni.. ech.. Oby przeszlo szybko. Dzis jak gadalam z tesciowa przez telefon i to powiedzialam, to zapytala czyw dupke mu nie daje!? Jakies takie dziwne mi sie az towydalo.. Przeciez Misiek jest za maly..A w ogole.. klapsy ibicie.. brrr.. Nigdychyba bym nie byla w stanie. Nie w mojej naturze takie rzeczy. Ja sama chyba z raz dostalam klapsa.. Wiec ja tez praktykowac nie bede. No coz. trzeba przezyc...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 paź 2008, 13:03

WItam i ja :-D juz prawie wysprzatane,tylko podlogi zmyc i luzik :-D


JULI I KAMILA witajcie w klubie szarlatanow niegrzecznych,moge sobie podac reke bo Wiki tez diablica,akcje w kuchni identyczne :ico_olaboga: ,ja zamykam kuchnie ale co z tego jak opanowala od wczoraj otwieranie drzwi za klamke :ico_szoking: mezulek wczoraj wyszedl na chwile i drzwi wyjsciowych nie zamknal i co cwaniara sobie otworzyla i smig na schody :ico_szoking: idzie i liczy,sie zaczyna jazda ze hej!!
My sie staramy nie bic jak cos nabroi choc kiedys dostala pozadnie w raczki bo ziemie i kwiatka rozwalila na caly pokuj!!
My albo ignorujemy jej zachowanie lub idzie za kare do kata siedziec,u nas to pomoaga,porostu chyba bunt dwulatka sie zaczal :ico_olaboga: Wiem co Arus wyprawia i juz sie boje co bedzie dalej!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2008, 13:05

Echh.. czyli zaczely sie schody.. Ale bylo fajnie jak lezaly nasze Bąble na macie, uderzalyraczkami w grzechotki i tak bez akcji.. bez ruchy.. pol dnia :): mmmm... słodkosci..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 paź 2008, 13:06

KAMILKO co do kolacji i sniadan,Wiki tez miala taki etap ze nie chciala jesc wszystko bylo beeeeeee,kiedys pokazala ze chce pomidor to wszamala caly to bylo jej sniadanie :ico_noniewiem: teraz zazwyczaj je kanapke lub serek zalezy co jej sie uwidzi!!czasami jajecznice lub kaszke z owocem wcina :ico_oczko:


JULI wymien kombinezon mysle tak jak Kamilka,albo pokaz foto to lepiej ocenimy :ico_oczko: MISIO superowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-18, 13:07 ]
uderzalyraczkami w grzechotki i tak bez akcji.. bez ruchy.. pol dnia mmmm... słodkosci..
no zajebiscie bylo hihi :-D :-D

Najgorszy etap to jest uderzanie glowa w mur lub podloge :ico_szoking: :ico_szoking: Arus np skonczy sie bajka uderza glowa w podloge!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2008, 13:17

Tomek tez wali głową w ścianę. Że też go to nie boli...??
klapsy ibicie.. brrr..
Ja czasami mam ochote mu klapsa dać, ale się hamuję. Przypominam sobie słowa Super Niani: jak mu później wytłumaczysz, ze bić nie wolno skoro sama to robisz?
No więc tak myślę i sie powstrzymuję.

Frydza mój Tomek to nie zrozumiałby chyba siedzenia w kącie. Mi sie wydaje, ze on za mały.

Juli wyślij mi swój numer tel na priv to w poniedziałek dam Ci znać z tym kombinezonem.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 paź 2008, 13:24

Frydza mój Tomek to nie zrozumiałby chyba siedzenia w kącie. Mi sie wydaje, ze on za mały.
Wiki tez z poczatku nie rozumiala ale jak pare razy juz siedziala takze juz wie,posiedzi chwile sie uspokoi i przychodzi sie tulic :ico_oczko:


A zakupy ci sie super udaly Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2008, 14:18

Fajneee wyprzedaze. Ja tak smigam co roku na przeceny w IKEI - Swiateczne. Noc promocji.. I wszystko pol darmo. W tym roku to bedzie szalenstwo..akurat nowe mieszkanko.. To bedziemy wyposazac!

Kamilko nie wiem jak na prv wyslac wiadomosc :|


Lece do pracy... Duzy mnie odwozi, bo oczywiscie w weekend nie ma u mnie prawie zadnego polaczenia- no - raz na 1,5 h... Do dupki.. LEce. :* Ciao!!!
A Mis dalej buszuje,bawi sie z moimiu rodzicami bo wpadli.. I nie mysli wcale, ze czas drzemki mija wlasnie!!!!!!!

[ Dodano: 2008-10-18, 14:19 ]
A -codo sniadan - u nas na tapecie tosty z dzemikiem, zapiekana parowa z warzywkami - np z porem i papryka.. , kanapeczki, kaszka manna z owocami, kaszka ryzowa, parowki.. No i tyle.Male urozmaicenie. W dodatku Misiek nadal uczulonyna nabial i jaja.. Wiec tyle sobie moge poszalec :/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 paź 2008, 17:27

Hej mamuśki!

Miałam dziś skurcze - wystraszyliśmy się bardzo :ico_placzek: przeszły po no-spie i ciepłym prysznicu. Na szczęście, bo już wybieraliśmy się do szpitala. Nadal czuję się niezaciekawie, ale już przynajmniej brzuszek sie uspokoił.

Co do śniadanek to nie bardzo też mam pomysły - Helenka butli zdecydowanie powiedziała nie, więc są albo jajecznica (raz w tyg), albo kanapeczki, albo kaszka z owocami/dżemem. Jeśli chodzi o kolacje, to tradycyjnie po kąpielce butla (mleczko+kaszka).
Juli, Ty dajesz paróweczki??Jakie?? Te malutkie dla dzieci??Ja na razie mam opory...

Co do zachowania maluchów - Helenka też najchętniej robi to co zakazane (łazi po krawędziach fotela, wchodzi na ławę, etc). A jak jej się czegoś zabroni to wybucha rozpaczliwym płaczem, ale my na to nie reagujemy (tzn nie pozwalamy sobą manipulować)

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 paź 2008, 18:36

Wiki właśnie wykasowała mi posta :ico_zly:
Więc w skrócie
Aniu no no no :ico_nienie: teraz to grzecznie w łóżeczku leż

Co do nieznośnych dzieci i my się przyłanczamy Wiki oznajmia swoje nie zadowolenie ogromnym rykiem , staram się nie zwracac na to uwagi ale czasami aż głowa pęka a ta dalej ryczy . Dziś w sklepie pierwszy raz użądziła cyrk , mam nadzieję że to był jednorazowy incydent .Teraz właśnie się drze bo jej nie pozwole się myszką bawic :ico_olaboga:

Kamiko no super promocje , ja nie pamietam kiedy sobie cos kupiłam , ale w poniedzia lek ide sobie robic wymarzone tipsy wiec jestem happy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości