Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 mar 2008, 23:51

Ale puchy!!!!

U nas super dzień. U koleżanki było świetnie. Nie widziałyśmy się baaardzo długo a gadałysmy jakby nie było żadnej przerwy. Są tacy ludzie, z którymi nawet po wielu latach czujemy niewidzialną nic porozumienia. Mnie z Madzią właśnie taka nic łączy.
dzieciaczki super. Naplotkowałysmy się że łohohoho!
No i powymieniałysmy doświadczenia.
Dała mi namiar na dobrego alergologa. Poczekam jeszcze troszke i jak sie nic nie zmieni to zadzwonię sie umówic.

Alinko a słyszałaś kiedyś o odczulaniu??
Bo ta moja koleżanka właśnie starszego synka odczulała u tego alergologa i po takim zabiegu alergia minęła. Ja jestem zdecydowana jakby cos wyszło w testach.

Ala zdjęcia świetne, a zwłaszcza ostatnie.
No i gratuluje zęba.

Jeszcze raz zapytam, tym razem z pogrubieniem, czy zauważyłyście, ze wasze dzieci mniej siusiają??

Frydza dzięki za odpowiedź. Moze to normalne jest? Nie wiem. Ja to już schizuję się, że jest odwodniony. A powiedz jeszcze czy w dzień też bardziej suche pieluchy czy tylko w nocy?
PS: prześlij mi jeszcze raz na skrzynke swój adres bo wykasowałam przypadkiem.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 mar 2008, 01:33

hej kochane...
u mnie nastroj taki o.. :ico_placzek: :ico_zly:
mielismy miec znajimych na weekend z watford z dzieciakami...
ale musielismy odmowic.. bo adas sie rozchorowal nonono nonono nonono
wizja weekendu mnie zalamuje
siedzenie w domu, do tego zadna pomoc adasia przy leonku, i w ogole nonono!!!!
wkurza mnie fakt ze tutaj moje zycie towarzyskie ubozeje.
przyzwyczailam sie do wypelnionych weekendow
a osttanio to albo adas pracowal, teraz chory, a wczesniej tez cos i mnie roznosi. wrrrr
poza tym wiosna leci z nami w kulki
uzycza slonca na chwile.. i zmyka w nonono
jak sie do 21-go nie wyrobi to wale focha !!! :ico_placzek:

adam ciagle obiecuje ze bedziemy jezdzic w weekendy to tu to tam.. a ta wredna wiosena pogoda akurat w weekeny wystawia nam nonono :ico_placzek:

nawet na basenie nie bylismy od miesiaca.. bo zawsze w weekend cos sie spierdoli..
albo lelek zakatarzony albo ojciec
dlaczego ja nawet z goraczka moge isc na impreze i gdziekolwiek..
a faceci juz obloznie chorzy zapodaja sobie mega litry wspomagaczy medycznych...

polozyc sie w lozku to chyba najgorsze z rozwiazan..
ech..
wredna zona jestem i tyle
zamiast wspomagac to ja wsciekam ze adas choruje hehe

ale na wieczor juz bylam pomocna i nawet mnie przepraszal ze weekend zawalil :-D

a najlepsze ze po powrocie z pracy pyta mnie nagle czy dzis aby nie 8 marca, ja z posepna mina przytakuje.. a ten mnie przeprasza.. ja nieugieta oczywiscie hehe
dopiero w sklepie zajarzyl ze go wrobilam :-D
a co

spotkalam sie z dzis z kumpela i jej coreczka majeczka hehe
przyjechaly po 3 tyg z polski hehe
pospacerowalysmy a potem poilysmy u mnie dluuugo kawe z pogaduchami hehe
kumpela na poczatku wyrazila zal ze takie maluchy jeszcze na siebie nie reaguja zaczepianiem..itp na co ja :ico_szoking:
i ona zaraz sie przekonala jak lelek reaguje na rowiesnikow
majka biedna sie poplakala
trudno sie dziwic
lelek ja dosadnie potraktowal
ciagnal za ucho. rekaw, potem sie na niej podpieral aby wstac
ogolnie spodobala mu sie, ale on taki zaczepny jakis
poza tym nie rozumie jeszcze , okazuje swoja radosc i zainteresowanie hehe
mysle ze jak maja sie z nim oswoi to napewno nie bedzie tak reagowala na mojego swira
pod koniec juz chichotala do niego hehe

lelek nawet druga drzemke olal, bo taki zafascynowany kolezanka
a potem zszokowal mnie... zasnal mi na kolanach, tak o..
on?? :ico_szoking:

pojecha;ismy na wieczorny cotygodniowy shopping spozywczy hehe
tatus odpoczywal z lelkiem w jakims pokoju zabaw a ja smigalam miedzy regalami
uwielbiam to.. nikt mnie nie poganial to sobie wszystko przegladalam :ico_puknij:


teraz mam chwile dla siebie
dopiero obiad pochlaniam :ico_wstydzioch:

a chlopaki sobie spia hehe

[ Dodano: 2008-03-08, 00:51 ]
Acia juz nas nie opuszczaj na tak dlugo :ico_nienie:
u nas na razie zeboli nie widac takze julcia osttania nie jest jak zreszta slusznie napisala Ania
ale powiem ci szczerze ze mnie to cieszy hehe
choc teraz to juz chyba nie byloby za wczesnie na wyzynanie sie... takze czekamy na luzie

jakie julcia ma powazne, madre spojrzenie.. hmm

Kamila swietnie ze ploty udane hehe ja tez lubie takie dziewuchy z ktorymi od razu temat wpada hehe jak na razie udaje mi sie ze z wszystkimi nowo poznanymi dogaduje sie super!!!
nie ma to jak temat: dzieci... i takie tam nie? hehe
no ale najbardziej interesuja cie siusiane pieluchy tak? nie wiem , zpaytam jutro adama bo rano zwykle on je zmienia.. ale w nocy tez czesto zakladamy swieza. jak sie lelek i tak przebudza hehe
ja jak zmieniam to nie czaje bazy.. musialabym sie bardziej skupic na ich zawartosci

ale tomus skoro pije , je w ciagu dnia to jak moze byc odwodniony? hmm

a dla owego zainteresowanego najlepsze zyczoonka.. :ico_tort: u nas tuz przed polnoca wiec jeszcze nie sa spoznione hehe
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aniu moze jednak to nie skaza... hmm a nawet jesli , to nie martw sie przeciez to takie popularne teraz i wiele dzieciakow z tego wyrasta..
wiem latwo sie mowi
ale jest wiele gorszych alergii.. napewno bedzie dobrze...
lelkowi tez niby skaze zdiagnozowali a widzisz nic mu nie jest i nie bylo...
moze lence tez zniknie..

frydza pojetna masz core. hehe pewnie po mamusi co? :ico_oczko:

a ja wam zapomnialam napisac ze jakis tydzien temu adas wlaczyl lelkowi simpsonow hehe a ten maly swirek w pewnej zabawnej scenie zaczal sie smiac na glos jak stary hehe normalnie zialismy z niego ze hej hehe
tesc skomentowal:bystry po dziadku :-D :ico_puknij: :ico_oczko:

alinko
no wlasnie co to bedzie?? na tak dlugo nas zostawisz? :ico_placzek:
waneska swietna hehe zwlaszcza tygrysek hehe

madzia wozek fajny zakupilas. ja bym wybrala pomaranczowy :-D
ja spbie teraz ubzduralam zielony. ale jak na zlosc nie ma tutaj.. wrrr
i szukam czegokolwiek w miare oryginalnego.. ladnego
ale czuje ze pozostane przy czyms tradycyjnym w szarym, czarnym kolorze i bede lapala doly :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 mar 2008, 11:00

WITAM :ico_kawa: cos DLA WAS obejrzyjcie koniecznie http://pieknyposlaniec.pl/28159 :-D My zaraz sprzatanko i pozniej jedziemy na zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Takze Milego Weekendu :ico_oczko: ALINKO Vaneska cud malina :-D i na ile nas opuscisz :ico_placzek: KAMILKO pielucha po nocy czasem nie jest zbytnio mokra,a wczoraj znowuz przesikala wszystko :ico_oczko: obserwuj i zobaczysz jesli w dzien jest tez sucha bardziej to chyba odwodnienie ale oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: adres zaraz posle MADZIORKA bidulko adasiek wyzdrowieje i bedzie dobrze szal cial itd ,mysle ze to chwilowe dasz rade i bedziesz szalec :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ,i dobrze ze Leos zaczepny,Wiki tez wszystkich martrewtuje :-D

[ Dodano: 2008-03-08, 10:19 ]
[size=150]I ZEBY BYLO MILO W DNIU NASZEGO SWIETA DLA WAS[/size] Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 mar 2008, 12:45

Ej Madziorka wiem co czujesz. Mnie tak szlag trafia w weekend jak Jarek popije i spi o 15-tej. cały dzień zmarnowany wtedy.
No ale jakos to będzie. Trzymaj sie dzielnie.

Frydza jak na przekór dziś pielucha była pełniutka po nocy. No a w dzień też własnie mało sika. Ale tez mało pije. Nie chce jakoś. Eeee nie ma co fisiować.

Teraz Tomi zasnał ale po wielkim lamencie bo później niż zwykle wstał imu się poprzestawiało, no i oczywiście problem był.

Jak wstanie to lecimy na zakupki. Kaszki mi się pokończyły i takie tam.
Wieczorem mamy gości.
Buziaki.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 mar 2008, 14:53

frydza dzieki za bukiety hehe

ja wirtualne kwiaty podsylam kazdej kobiecie tej duze i malenkiej damie !!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

kamila wlasnie lelek zasnal tez przed 12, pozno dzisiaj, ale wstal opozniony , poza tym nie w humorze
budzil sie w nocy czesto
juz wiem dlaczego
od rana leci mu non stop z nosa
cholerny katar a juz mial sie ku koncowi :ico_placzek:
teraz spi juz rowno godzinke ufff moze mu przejdzie

a my z adasiem planujemy dzis dzien filmowy..
skoro jestesmy uziemieni

taki chory a sily mial by wyskoczyc po bukiet roz :ico_oczko:

ja tez chce gosci.. :ico_placzek:

na pocieszenie wypije martini i zrobie salatke z dzikiego ryzu :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 mar 2008, 21:19

Witam :-D my po zakupkach bylo fajowo Wiki we wozku siedziala i stala,pelno ludzi ja zaczepialo a mala gadulka zadowolonia smiechy chichy i gadala do ludzi wszyscy sie smiali :-D Oplacalo sie jechac bo mleko bebilon ktore Wiki pije bylo w promocji i 10 zl taniej niz u nas w sklepie :ico_szoking: pampersy nakupione i inne duperelki,a teraz piwko i relaks :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-08, 20:22 ]
WIKI NA ZAKUPACH dorwala parasolke z barbi Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 mar 2008, 09:38

Witam :ico_kawa:
Frydza Wiki super :) i gratuluje zakupów.

Składam opóxnione zyczonka babskie :ico_oczko:

Kamilka co do pieluch, to tez mi się wydaje, ze ostatnio mniej robi siku. Ale pije tez mniej, nie wiem co jej się odmieniło, ale kiedyś wypijała ok. 500 ml płynów, a teraz zaledwo 200 albo i tego mniej.

A my wczoraj kupiliśmy sukienkę na chrzest do tego pikowany płaszczyk i czapka. No móię Wam cudo :ico_brawa_01:

Aha muszę się pochwalić, ze Wanesska czasem umie zawołać na siku. Tzn jęczy i trzyma się za pieluchę. Jezeli jestem akurat obok, odrazu wsadzam ją na nocniki w ciągu minuty siku gotowe heheh. Trochę się przeraziłam, bo odrazu miałam wizję, ze w nocy mała po 7 razy budzi się i jęczy w łózeczku z ręką na pieluszce hehe, ale widzę, ze to zalezy od jej dobrych chęci hehe. No ale małą juz wie, co to nocnik, bo ilekroć ją sadzę, tylekroć nasika. Gorzej z kupką,. bo robi mi niezłe numery.. Np. jak mam zamiar ją wsdzić o 10 rano, to ona zrobi o 9.50, jak mówię ze posadzę o 9.45, to kupa gotowa o 9. Jak sadzę o 9, to ona jej nie robi wcale, a dopiero po południu zmajstruje kloca, cwaniara.

No dobra, dość tych śmierdzących wywodów, idę robić śniadanko.

Miłego dnia kochane :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 mar 2008, 11:14

WITAM w piekny sloneczny dzien Obrazek Obrazek nocka u nas ok!!Po poludniu spacerek i wizyta u dziadkow,MILEJ NIEDZIELI CZERWCOWECZKI~!!ALINKO za nocnikowanie i pojetna Vaneske wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

09 mar 2008, 11:33

cześć dziewczyny,

u mnie też wiosny nie widać a co do mężów to mój jeszcze w łóżku leży po wczorajszej parapetówce , ale mimo wszystko muszę go pochwalić bo po imprezie o 12 w nocy pomył wszystkie naczynia - taki tam prezent dla mnie na dzień kobiet podobno :-D .

Jula ucina sobie drzemkę a ja miałam w końcu wystawić jej ciuszki na allegro , ale zachaczyłam o tt bo wczoraj nie chciał mi się uruchomić.

Kamila muszę cię uspokoić , bo moja mała też jakby mniej sika.myślę że to dlatego ,że pęcherz moczowy jest większy.A z tymi krostkami to idż do dermatologa.

Aniu ciekawa jestem co powiedział lekarz , czy to skaza ?

Jula też ostatnio ma szorstkie policzki i smaruję jej emolium , bladego pojęcia nie mamco ją uczuliło.

Madziorka fajnie nazywasz Leosia, jak pierwszy raz weszłam na tt po tak długiej nieobecności nie wiedziałam o kogo chodzi :ico_wstydzioch:

Frydza twoja mała pobija wszelkie rekordy, mogłaby trochę przystopować bo my ze swoimi umiejętnościmi z Julą pozostajemy w tyle.Tak na prawdę to każde dziecko rozwija się w najwłaściwszym dla siebie tempie.

Cóż mój mąż chyba doszedł już do siebie bo dopomina się śniadania.

pozdrawiam was gorąco
pa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 mar 2008, 15:39

Aciu wysypka pomalutku znika, ale dzieki za radę. Jednak to na jakis pokarm reakcja. Tylko na co? chleb, pomidory czy cos innego? Tez smaruję emolium bo wczoraj zakupiłam.

Frydza fajna Wiki w koszyku. Tomek tez juz ma swój pierwszy sklepowo-wózkowy przejazd za sobą hehe.

Madziorka u nas katar przeszadł, ale jak długo sie trzymał. Oby i lelkowi szybko przeszedł.

Alinko gratuluję nocnikowych siuśków i podziwiam. Ja na razie nie startuje z nocnikiem bo wiem, ze u nas na to zdecydowanie za wcześnie.

Dziś u nas piękny dzień. Cieplutko i słonecznie. Bylismy z Tomciem w kościele. Teraz po obiadku chłopaki sobe drzemke zrobili i chyba do nich dołączą. Później wybieramy sie w gości to muszę być rześka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość