Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 paź 2008, 09:22

#ania#, no a ja sie dowiem dzis kiedy ide do szpitala i czy w ogole ide. W kazdym badz razie wieczorkiem wizyta u lekarza. Ciekawa jestem co tam u Juniora?? :ico_brawa_01:
My mamy wzykły materacyk z twardej gąbki i na razie wystarczy, a jak zobaczymy, że coś jest z nim albo z jasiem nie tak, to zwyczajnie kupimy inny.
moze i racja z tym materacykiem. Tez ciagle poszukujemy i juz ogluplismy!!!

#ania#, moje skurcze nie bola jeszcze. Chyba ze to boli jakby jajniki bolaly. Wczoraj w nocy i wieczorkiem pobolewaly mnie chyba jajniki, ale wlasciwie tylko podczas krecenia sie na lozeczku. Juz sama nie wiem co to ale musze lekarzowi powiedziec. No i musze sie zapytac do kiedy mam leki brac. Bo wszystkie koncza mi sie jakos od 10 do 15 listopada i czy musze kupowac wszystkie jeszcze czy juz wszyskich nie bede musiala. Nie wiem :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-20, 09:28 ]
kasiu - ja tez zauwazylam ze dziasla bardziej krwawia, a jak czasem dmucham nos to krew w chusteczce :ico_szoking: choc ja czesto mialam tak ze ze zmeczenia krew mi z nosa leciala, czasem nawet w nocy sie budzilam i nagle patrzylam a cala poduszka we krwi :ico_szoking: A u dentystki jak bylam to siedzialam na fotelu 2 razy dluzej przez niezle krwawienie z dziasla. Nie moglismy tego powstrzymac jakos. Ale to chyba uroki ciazy te krwawienia. Nie ma @ to musi z innego miejsca leciec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

20 paź 2008, 09:45

Hej:)
Betka powodzonka na wizycie:)Pisz odrazu co i jak:)
Mi tez częściej leci krwe z nosa, ale to podobno normalne w ciąży:)
Wczoraj złożylismy nasz wózek jak bylismy u teściów(bo u nich stoi). SUper, spodobał mi się. Jest malutki, poręczny, lekki. Taki chyba jaki chciałam, Chos pewnie cała prawdę o nim to powiem za jakis rok, gdy sprawdze jak sie sprawuje:)
Aniu dobrze, ze z rurami juz ok:)
Blumek, ale masz super sniadnko:)Ja o słodkościach moge zapomniec i ide robic chleb z tunczykiemmmm :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 paź 2008, 09:56

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 9 miesiac :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dopiero teraz zauwazylam :ico_brawa_01: ale sie cisze. Juz teraz to chyba zadnej z nas nic nie grozi - tzn naszym maluszkom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-20, 09:57 ]
asiula_o, to pewnie kazda z nas sie przekona za rok coz to za wozki, lozeczka itd pokupowalysmy naszym skarbom. Oby wszyskie sie sprawdzily!!! :ico_sorki: bo niby nic a takie wazne!!! :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 paź 2008, 10:10

betka, - :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_buziaczki_big: supcio. Mi zostało 16 dni, ale mam stracha :ico_szoking:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 paź 2008, 11:35

właśnie zauważyłam, że u mnie też 9 miesiąc się zaczął!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: to dzisiaj mamy impreze, jak nic!!!

Kasiu, nie dziwie Ci się, ja też mam stracha im bliżej terminu, chociaż szczerze powiem, że mam nadzieje, że z tym rozwarciem, które mam to jakoś sprawnie pójdzie i nie będe musiała czekać jeszcze miesiąca albo nie daj Boże urodzić po terminie, chyba bym nie przeżyła..

Co do skurczów, to moje wygladają tak.. napina sie brzuch, tobi się taki twardy, że mogłabym spokojnie walić jak w bemben, do tego troche boli, tak od krocza i później przechodzi na dół brzucha i rozchodzi się na cały, mniej więcej tak jak na @ albo jak bolą jajniki, całe szczescie nie są częste i niw ma ich dużo. Chciałabym żeby rozdwajanie zaczeło się po 28 października, bo wtedy P będzie z nami, mam nadzieje, że Jubnior poczeka na tate :-)

W sobote dowiedzieliśmy się, że od koleżanki P dostaniemy całą mase rzeczy po jej synkach, fotelik samochodowy, kojec, krzesełko do karmienia, jakieś ubranka, pościel, nie pamiętam co jeszcze ale masa tego.. ciekawa jestem jak on się biedny z tym zabierze, bo od koleżanki ma 400 km do domku, mieszka koło jego rodziców, a że teraz tam jedzie na 2-3 dni, bo ma komisje w ZUS o przedłużenie L-4 to od razu wszystko odbierze.. Wiecie, że nawet nie myślałam, że obcy ludzie mogą być aż tacy dobrzy.. czasami lepsi niż rodzina..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 paź 2008, 11:41

Wiecie, że nawet nie myślałam, że obcy ludzie mogą być aż tacy dobrzy.. czasami lepsi niż rodzina..
masz racje aniu - czasem bywa i tak niestety :ico_olaboga: Ale superowo ze kolejne rzeczy przybeda :ico_brawa_01: tym bardziej ze beda to rzeczy przydatne - krzeselko, kojec itp. A to sporo kosztuje.
My jeszcze musimy kuppic mate edukacyjna - podobno swietna sprawa. Albo poczekamy i ktos nam kupi... :ico_sorki:

blumek, to juz kurcze 2 tygodnie wam zostalo do idealnego terminu :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: extra!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 paź 2008, 11:45

betka, ja też myśle o macie edukacyjnej, ale na razie poczekam może Junior dostanie od kogoś w prezencie, a jak nie, to przecież zawsze można kupić :-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

20 paź 2008, 11:54

22 DNI ZOSTAŁO MI JESZCZE........ :ico_szoking: mam coraz bliżej strach ale za tydz na ktg to mnie uspokoi jak bedzie wszystko dobrze z dzidzia
Kupilismy samochodzik OPELKA ASTRE II SREBRAN ABARDZO ŁADNA STAN BDB ...bedziemy z julcią jak sie wypakujae wozić dupki.....hihi szczał w 10 to był :ico_brawa_01:
dziewczynki dzieki za miłe słowa wszystkie :ico_sorki:
a czy wy ćwiczycie jakies ćwiczenia i czy mamcie jakąs pozycje ustaloną do rodzenia i czy wogule można wybierać.....ponoć na plecach jest najgorzej ale dla lekarzy jest najwygodniej... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ja też chodze do kościoła tylko teraz przestalam bo juz mi ciężko stać...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

20 paź 2008, 11:56

Grratulacje dla 9 miesięczniaków:):)
Od którego tygodnia tak naprawde sie liczy 9 miesiąc??Bo moze ja tez juz w 9:)Teraz koncze 35 tydzien:)
Super Aniu ze tyle rzecy dostaniecie:)My mate edukacyjna juz dostalismy od tej ciotki i krzesełko do karmienia tez od niej dostaniemy po jej wnuczce. Fajnie ze niektóre rzeczy odpadają...bo tak to faktycznie mozna zbankrutowac...

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

20 paź 2008, 11:57

do czego służy mata edukacyjna???/ :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-20, 11:58 ]
musze iśc do sklepu ale tak mi sie niechce ubierać dziewczyny boże........ te rajstopy bo zimno mi a nie chce sie przeziębic
:ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość